keyord
28.07.11,12:50
Zdravim,
vedel by mi niekto povedat mozne postupy riesenia problemu s PC ???
PC (Win XP) sa samovolne vypínal.....myslel som si ze to je koli zapraseniu a znecisteniu vo vnutry (prehrievanie), ale ne...aj napriek tomu ked som vnutro vyfukal a je "ako nove", tak sa PC samovolne vypina.....kde by mohol byt probolem prosim Vas.....????.....diki za rady...
srska
28.07.11,10:52
Zdravim,
vedel by mi niekto povedat mozne postupy riesenia problemu s PC ???
PC (Win XP) sa samovolne vypínal.....myslel som si ze to je koli zapraseniu a znecisteniu vo vnutry (prehrievanie), ale ne...aj napriek tomu ked som vnutro vyfukal a je "ako nove", tak sa PC samovolne vypina.....kde by mohol byt probolem prosim Vas.....????.....diki za rady...u mňa bol príčinou pc zdroj
keyord
28.07.11,10:53
si vymenil komplet novy a fachalo to ????
srska
28.07.11,11:03
si vymenil komplet novy a fachalo to ????ano - starý bol nejaký no name mal 350w a rokmi asi "zmäkol" - dal som značkový +100w (ale tiež kým som na to prišiel som maturoval)
KoxXxo
28.07.11,12:57
europravnik
27.08.11,09:54
podľa mňa sa ti tam prehrieva nejaká súčiastka to by mohol vypátrať nejaky PC guru...
endura
03.09.11,09:06
Skus pozrieť do BIOSu či máš zapnutú voľbu Vypínania počítača pri prehriatí procesora, prípadne skontroluj na akú teplotu je nastavená. Dalším pôvodcom môže byť zdroj, ale to zistíš len jeho výmenou.