johnyzh94
28.07.11,21:52
Dúfam, že som dobre zvolil tému. Do inej sa mi to nehodilo. :)

Mám jednu otázku. Minulý rok som zakúpil PC myš v DATARTE v Českej republike (Ostrava). Lenže dnes mi odišla, takže ju chcem reklamovať. Mám všetko k nej čo som dostal (krabicu a zár. list). Ide mi o to, že či musím kvôli tomu ísť do Ostravy alebo či mi to vyreklamujú aj u nás v DATARTE v Žiline.

Ďakujem za odpoveď.
newmi
28.07.11,20:10
vyreklamuju ti to len tam kde si to kupil
yoyo3333
28.07.11,20:25
Nieje to tak úplne pravda. Veľké spoločnosti ako je aj Datart bežne reklamujú tovar zakúpený v inom meste (samozrejme len v ich predajni). Myslím že to nieje ich povinnosť, ale robia to aby si udržali zákazníkov. Treby sa ich ísť len opýtať a oni ti už povedia. Milým slovom a slušným správaním sa dá dosiahnuť veľa...
Potom daj vedieť aj ostatným tu na porade ako si dopadol, aby sa nemusel zas niekto druhý pýtať...
Tak nech ti to dobre dopadne...
johnyzh94
29.07.11,06:48
Povedali mi, že výrobok zakúpený v Českej republike treba reklamovať v hociktorej predajni v Česku.
newmi
29.07.11,08:00
No ved to, medzistatne to urcite nefunguje.
Libor12
29.03.13,07:58
DATART NIKDY VIAC
I ked výrobca USB kľúčov DataTraveler (Kingston) na obaloch deklaruje 5-ročnú záruku, DATART sa na Vás vykašle.
Keď som mal už druhý takýto USB kľúč nefunkčný, išiel som do DATARTU (Polus BA). Samozrejme zamietli - 2 roky záruka (kľúč mal 4)- ak chcem viac, mozem ist za ich dodávateľom - ASBIS, alebo do Anglicka (Kingston).
ASBIS ma poslal naspäť do DATARTU, kde bol USB kúpený, ze mi musia dať záruku a oni to potom vybavia.
Takže druhá cesta do DATARTU, kde USB zobrali. Po 33 dňoch mi zavolali, že mám prísť do DADARTU .
Takže tretia cesta do Polus-BA. Pracovníčka mi oznámila, že potrebujú kryt, ktorý sa pred zasunutim kľúča musí dať dole. Argumenty, že kryt po 4 rokoch nemám, nereklamujem a pri použití musí byť dole nezabrali a mám dojem, že keby som ho aj našiel , tak by zase chýbalo niečo iné (originálny obal,....).
Takže výsledok - DATART s výhovorkami a pofidérnym argumentom chýbajúceho krytu zamietol reklamáciu vadného USB kľúča a z 5 - ročnej deklarovanej záručnej doby nezostalo nič.
Po tejto skúsenosti môžem odporúčať len :
DATART OBÍSŤ - TAM VÁS OŠKLBÚ A NÁSLEDNE ZVYSOKA OKAŠLÚ.

DATART NIKDY VIAC !!!
arizona
29.03.13,08:13
DATART NIKDY VIAC
I ked výrobca USB kľúčov DataTraveler (Kingston) na obaloch deklaruje 5-ročnú záruku, DATART sa na Vás vykašle.
Keď som mal už druhý takýto USB kľúč nefunkčný, išiel som do DATARTU (Polus BA). Samozrejme zamietli - 2 roky záruka (kľúč mal 4)- ak chcem viac, mozem ist za ich dodávateľom - ASBIS, alebo do Anglicka (Kingston).
ASBIS ma poslal naspäť do DATARTU, kde bol USB kúpený, ze mi musia dať záruku a oni to potom vybavia.
Takže druhá cesta do DATARTU, kde USB zobrali. Po 33 dňoch mi zavolali, že mám prísť do DADARTU .
Takže tretia cesta do Polus-BA. Pracovníčka mi oznámila, že potrebujú kryt, ktorý sa pred zasunutim kľúča musí dať dole. Argumenty, že kryt po 4 rokoch nemám, nereklamujem a pri použití musí byť dole nezabrali a mám dojem, že keby som ho aj našiel , tak by zase chýbalo niečo iné (originálny obal,....).
Takže výsledok - DATART s výhovorkami a pofidérnym argumentom chýbajúceho krytu zamietol reklamáciu vadného USB kľúča a z 5 - ročnej deklarovanej záručnej doby nezostalo nič.
Po tejto skúsenosti môžem odporúčať len :
DATART OBÍSŤ - TAM VÁS OŠKLBÚ A NÁSLEDNE ZVYSOKA OKAŠLÚ.

DATART NIKDY VIAC !!!

Staci napisat RAZ! Nemusis svoj prispevok duplicitne vkladat do vsetkych tem...
Dubak2000
29.03.13,08:22
DATART NIKDY VIAC
I ked výrobca USB kľúčov DataTraveler (Kingston) na obaloch deklaruje 5-ročnú záruku, DATART sa na Vás vykašle.
Keď som mal už druhý takýto USB kľúč nefunkčný, išiel som do DATARTU (Polus BA). Samozrejme zamietli - 2 roky záruka (kľúč mal 4)- ak chcem viac, mozem ist za ich dodávateľom - ASBIS, alebo do Anglicka (Kingston).
ASBIS ma poslal naspäť do DATARTU, kde bol USB kúpený, ze mi musia dať záruku a oni to potom vybavia.
Takže druhá cesta do DATARTU, kde USB zobrali. Po 33 dňoch mi zavolali, že mám prísť do DADARTU .
Takže tretia cesta do Polus-BA. Pracovníčka mi oznámila, že potrebujú kryt, ktorý sa pred zasunutim kľúča musí dať dole. Argumenty, že kryt po 4 rokoch nemám, nereklamujem a pri použití musí byť dole nezabrali a mám dojem, že keby som ho aj našiel , tak by zase chýbalo niečo iné (originálny obal,....).
Takže výsledok - DATART s výhovorkami a pofidérnym argumentom chýbajúceho krytu zamietol reklamáciu vadného USB kľúča a z 5 - ročnej deklarovanej záručnej doby nezostalo nič.
Po tejto skúsenosti môžem odporúčať len :
DATART OBÍSŤ - TAM VÁS OŠKLBÚ A NÁSLEDNE ZVYSOKA OKAŠLÚ.

DATART NIKDY VIAC !!!

Ja si myslim ze toto nie je chyba Datartu. On dava standardnu 2 rocnu zaruku. Ak dava vyrobca viac tak by to mal riesit priamo vyrobca. Pri predlzenych zarukach byvaju ine podmienky, nevztahuju sa na vsetko atd a to predajca nemusi riesit. Ale samozrejme zalezi na ich dohode s dodavatelom...
Libor12
29.03.13,08:38
Priamo vyrobca ???
Dnes, ked 1/2 vyrobkov sa robi v Azii ???

Takze ak mam vec napr. Made in China tak si mam zohnat/zaplatit tlmocnika mandarinstiny, zaplatit balik/postovne/poistne, poslat okolo zemegule,... - a ked potom ani tuk, co ???? hadam letenku a ist osobne (aj s tlmocnikom) do fabriky v Chine/Indii sa na vratnici domorodcov pytat ???

Predajca, ktory mi predal (a zarobil) musi predsa za moje peniaze aj nieco garantovat a za svoj zisk na oplatku poskytnut sluzby.

Ak predava niekto tovar, na ktorom je jasne uvedene : 5 - rokov zaruka, tak potom Vas nemoze posielat od "certa k diablu..." s argumentom = 2 roky. To je predsa podvod - dam si na obale velkym 5 rokov a ked pride na lamanie chleba, tak Vas posle do Azie s vecou co stala zlomok nakladov na takuto reklamaciu.

Ked Toyota ci Mercedes dava napr. 6 rokov zaruku, a po 4 auto nepojde tak co ??? - smer Japonsko ?, Nemecko ? na vlasne naklady poslat auto lodou ? - predajca Vam povie, ze predsa on len 2 roky podla zakona (aj ked bolo pri kupe deklarovane 5,6...), ze mate ist za vyrobcom (ci do certa)... a okrem toho uz nemate povodne pneumatiky (ako ja kryt), takze nemate narok vobec na nic .... Tomu sa povie OCHRANA SPOTREBITELA PO SLOVENSKY.
arizona
29.03.13,09:05
Postupy a požiadavky spojené s uplatňovaním nárokov zo záruky

Ak chcete využiť záručné služby, mali by ste chybný produkt vrátiť na pôvodnom mieste nákupu alebo autorizovanému predajcovi či distribútorovi spoločnosti Kingston, od ktorého ste kúpili produkt spoločnosti Kingston. Pred vrátením produktu sa oboznámte s podmienkami pravidiel vrátenia. Zvyčajne je nutné uviesť informácie na identifikáciu produktu vrátane čísla modelu a sériového čísla (ak existuje) spolu s podrobným opisom problému, ktorý sa vyskytol. Musíte zahrnúť aj potvrdenie o dátume pôvodného nákupu ako dôkaz, že produkt je ešte v príslušnej záručnej lehote.
viac : http://www.kingston.com/us/wa/warranty_sk/
Libor12
29.03.13,10:26
Ano, presne podla doporuceni na stranke KINGSTON som to skusil reklamovat v DATARTE - vysledok som uz opisal...

http://www.kingston.com/us/wa/warranty_sk/ :

"Postupy a požiadavky spojené s uplatňovaním nárokov zo záruky:

Ak chcete využiť záručné služby, mali by ste chybný produkt vrátiť na pôvodnom mieste nákupu alebo autorizovanému predajcovi či distribútorovi spoločnosti Kingston, od ktorého ste kúpili produkt spoločnosti Kingston. Pred vrátením produktu sa oboznámte s podmienkami pravidiel vrátenia. Zvyčajne je nutné uviesť informácie na identifikáciu produktu vrátane čísla modelu a sériového čísla (ak existuje) spolu s podrobným opisom problému, ktorý sa vyskytol. Musíte zahrnúť aj potvrdenie o dátume pôvodného nákupu ako dôkaz, že produkt je ešte v príslušnej záručnej lehote."

... O potrebe dodania krytky (ktora pred pripojenim kluca musi byt vzdy odstranena) ani tuk - DATART evidentne "svojsky inovoval" poziadavky vyrobcu.

Predpokladam ze pri reklamacii TV ci Notebooku po 3-4 rokoch (ak nahodou vyrobca deklaruje...) by od zakaznika pytali podobne "nutne" predmety - napr. bublinkove folie, ochranne folie displeja, originalne kartony, PVC sacky z prepojovacich kablov,... ci povodne nainstalovany software...
Libor12
22.04.13,10:27
Dovolujem si touto cestou podelit sa s Hapy End-om , ktory prisiel na konci anabazy s uplatnovanim 5-rocnej zaruky na Kingston USB kluc , kupeny v Datarte.

Po neuspechu v Datarte (po vyse mesiaci vyhovorka na nedodany plastovy kryt USB kluca, ktory som reklamoval a zamietnutie reklamacie), sa mi telefonicky ozval priamo zastupca Kingstonu a uz o 2 dni som postou dostal novy nahradny USB KINGSTON DataTraveler. http://pretaktovanie.zoznam.sk/images/smilies/good.gif http://pretaktovanie.zoznam.sk/images/smilies/good.gif

Ocenujem pristup Kingstonu , ktory (na rozdiel od predajcu/Datart) nehral mrtveho chrobaka, ale 5-rocnu zaruku, ktoru deklaruje na obale 100% dodrzal (+ ukazal velkorysost) a ukazal, ze mu nie je jedno, aku povest firma ma a co si o nom myslia drobni uzivatelia jeho vyrobkov.

Zaverom :
KINGSTON s 5 -rocnou zarukou si kupim aj v buducnosti, budem vsak kupovat len tam, kde sa ma o tuto zarucnu dobu nepokusia pripravit roznymi zamienkami a vyhovorkami...
misoft
22.04.13,16:15
mimotemy
Libor12 - neSPAMuj! http://www.porada.sk/t209054-reklamacia-tabletu-poisteneho-v-datarte.html#post2303628 Rovnaká odpoveď je aj tam.
A si od veci - tu sa bavíme o "hlodavcovi" s káblikom, ty zase spomínaš USB kľúč.
Libor12
22.04.13,20:14
Sorry, uz ked to tu bolo o tom USB, tak som to chcel len uzavret.
Jednalo sa tiez o reklamaciu v Datarte, takze suvis to ma.