cincinela
29.07.11,10:27
Už rok sa trápim s bolesťou a opuchom členka, bolesť sa prejaví hlavne po záťaži. (Stačí prejsť 500m.) :( Následne mi aj opuchne a pomáha jedine kľudový režim. U lekára som už bola, mám za sebou obstreky, laser, elektroliečbu... x mastičiek ( konskú, hadiu ,flector a fastum-gel ani nespomínam ). Prosím, ak máte dobrú radu, veľmi sa poteším. Čakám skoré odpovede,ďakujem.
alabut
29.07.11,08:34
Cez den treba nohu vyviazat od spodu elastickym obvazom, na noc prilozit na clenok umyty lopuch velky alebo plstnaty a obliect nestahujucu ponozku. :-)
cincinela
29.07.11,08:49
Ďakujem za bleskovú radu, niečo som už počula o kapustnom liste,o lopúchu ešte nie, skúsim to.
alabut
29.07.11,11:46
No a este podla jedneho kupelneho lekara treba si kazdy vecer lahnut na chrbat, zdvihnut jednu ruku a nohu na 2 minuty, potom druhu. Aby sa vraj spruznili cievy a chlopne. :-)
pasuliatko
29.07.11,14:27
skús si kúpiť ortézku na členok (vyzerá to ako ponožka), je to dobré a nebude to opúchať...
zájdi za iným lekárom lebo to neni možné aby sa ti toto robilo.
Dáša_
29.07.11,15:18
mna dlho boleli členky. Skúšala som aj nejakú elektroliečbu, pomohlo minimálne. Potom som z nejakého iného dôvodu začala piť žihľavový čaj a bolesti sa stratili. Teraz, keď sa náhodou zase objavia, stači mi dva tri dni piť žihľavový čaj a je dobre
alabut
29.07.11,16:51
Zihlava, to je kremik. Tu je vhodne uzivat, ak sa konzumuje vela listovej zeleniny. :-)
alaya1
29.07.11,19:44
mne opucha clenok koli plochej nohe...
alabut
30.07.11,04:11
Aspon mas lepsi kontakt so zemou. Na plochu nohu si kup lodicky a na tancovacku. Ak mas dobreho tanecnika, na opuchnuty clenok ani nespomenies. :-)
BXLmiami
30.07.11,05:34
Mám málo informáciíje to pourazové alebo akú dg tam dal lekár?