jankull
30.07.11,15:29
Mám problém pripojiť notebook k internetu ... Všetko na notebooku mám pozapinané myslím ako má biť ... Na notebooku mi ide Skype . Neidu mi iba prehliadavače ... môžte mi poradiť v čom je chyba ?
marko182
30.07.11,13:37
Ono to moze byt vela veci. Ale nie je to nahodou firemny notebook? U mna bol problem ten, ze vo firme mam v nastaveniach potrebny proxy server, ktory musim zase doma v nastaveniach vypnut, aby som sa vedel pripojit a naopak.
jankull
30.07.11,13:43
nie nieje firemný , je to moj , internet mi doma stále šiel až kým som ho nezobral do prace a tam som sa pripájal na jednu krčmu keď som prišiel domov už to nešlo ako pred tým :)
Gapo
30.07.11,14:18
nie nieje firemný , je to moj , internet mi doma stále šiel až kým som ho nezobral do prace a tam som sa pripájal na jednu krčmu keď som prišiel domov už to nešlo ako pred tým :)
Otvor si aké máš pripojenia k dispozícii,(centrum sietí) tam si nájdi svoje a daj pripojiť.
Malo by to ísť, asi nemáš zapnuté u svojej pripájať automaticky.:confused:
misoft
30.07.11,16:45
tam som sa pripájal na jednu krčmu keď som prišiel domov už to nešlo ako pred tým OS vyhodnotil toto pripojenie ako prednostné a preto stále hľadá "krčmovú" sieť. Klik na Sieťové pripojenia, dať vyhľadať dostupné siete, nájsť tú svoju domácu, určiť ju na automatické pripojenie (po zadaní hesla - ak máš) a odteraz by sa malo po zapnutí WiFi automaticky pripojiť k tvojej sieti (bez klikania a zadávania hesla). Zároveň nastav IP a DNS zisťovať automaticky.