barca7
31.07.11,10:09
:)
barca7
31.07.11,08:12
Dobrý deň chcela by som sa spýtať keď som prestala braťť antikoncepciu či mi môže menštuácia meškať.
Ďakujem za odpoveď
Stanislav 1975
31.07.11,08:14
áno, dočasne, kým si organizmus zvykne ( odvykne ) ,tak može pár dní...
veronikasad
31.07.11,08:21
Stanko, ty si sa už vari "rekvalifikoval" na gynekologa ?
Stanislav 1975
31.07.11,08:22
Veronika, ale len tak amatérsky, ako koníčka...:D
buchač
31.07.11,08:25
áno, dočasne, kým si organizmus zvykne ( odvykne ) ,tak može pár dní...
Ty si ale dilino ....to sa nedá :D:D:D:D:D:D:D


...a potom príde ............................;):---:D
Stanislav 1975
31.07.11,08:27
Ty si ale dilino ....to sa nedá :D:D:D:D:D:D:D


...a potom príde ............................;):---:D

kto, čo príde? Kúzelník?:cool:
rudopp
31.07.11,09:44
áno, dočasne, kým si organizmus zvykne ( odvykne ) ,tak može pár dní...

Veď " ku..a chlapec :D " to musí tiež vedieť
lujza.j
31.07.11,11:09
kto, čo príde? Kúzelník?:cool:

mimotemy aj tu je jeden:eek:
http://www.topky.sk/cl/13/1283631/Za-tri-roky-porodil-tri-deti--teraz-uziva-testosteron-
Stanislav 1975
31.07.11,11:16
mimotemy aj tu je jeden:eek:
http://www.topky.sk/cl/13/1283631/Za-tri-roky-porodil-tri-deti--teraz-uziva-testosteron-

to je troška úchylné, brrrrrrrrrr....:eek:
ludmilla
01.08.11,19:14
áno, dočasne, kým si organizmus zvykne ( odvykne ) ,tak može pár dní...

Chcem len trošku doplniť nášho pána gynekológa, dnešné HAK obsahujú hormóny estrogény (starajú sa o to, aby sa cyklus stabilizoval na 28 dní) a gestagény (tie simulujú tehotenstvo a zabraňujú výstavbe maternicovej sliznice). Čiže udržujú akýsi hormonálny stav.
Čiže po vysadení HAK musí prísť k normalizácii hormonálnych pomerov a u každého to môže trvať rozdielne dlho, nielen pár dní ale aj pár mesiacov. Až po 6 mesiacoch (pred HAK normálnej menštruácie) vynechanej menštruácie sa hovorí o sekundárnej Amenorrhoe (chýbanie menštruácie). Na objasnenie príčin, prečo menštruácia tak dlho vynechala je bezodkladne potrebné vybaviť si termín u gynekológa.
Oliwa
01.08.11,19:21
Dobrý deň chcela by som sa spýtať keď som prestala braťť antikoncepciu či mi môže menštuácia meškať.
Ďakujem za odpoveď
Môže. Napríklad môžeš byť aj - tehotná... :rolleyes:
timkoprvy
01.08.11,20:19
Môže. Napríklad môžeš byť aj - tehotná... :rolleyes:

Tak to iba reklamovať tú antikoncepciu - čo brala.

Od tej je aj ten acylpyrín bezpečnejší (aj lacnejší = 1 tabletka aj na trikrát :D )
Stanislav 1975
01.08.11,20:28
Chcem len trošku doplniť nášho pána gynekológa, dnešné HAK obsahujú hormóny estrogény (starajú sa o to, aby sa cyklus stabilizoval na 28 dní) a gestagény (tie simulujú tehotenstvo a zabraňujú výstavbe maternicovej sliznice). Čiže udržujú akýsi hormonálny stav.
Čiže po vysadení HAK musí prísť k normalizácii hormonálnych pomerov a u každého to môže trvať rozdielne dlho, nielen pár dní ale aj pár mesiacov. Až po 6 mesiacoch (pred HAK normálnej menštruácie) vynechanej menštruácie sa hovorí o sekundárnej Amenorrhoe (chýbanie menštruácie). Na objasnenie príčin, prečo menštruácia tak dlho vynechala je bezodkladne potrebné vybaviť si termín u gynekológa.


Ale však nemusím všetko dopodrobna vedieť- hovorím, že to robím len ako koníček-popri robote...:D:D:D
pasuliatko
01.08.11,23:43
to je troška úchylné, brrrrrrrrrr....:eek:

prečo? :D:D:D