gordonica
01.08.11,09:17
Dobry den,
chcela by som sa opytat ci mi niekto neviete poradit ako je to v statnej sluzbe. Ja pracujem v statnej sluzbe na jednej sekcie v odbore a chceli prijat aj mojho priatela na tu istu sekciu na ten isty odbor, ale kedze sa v septembri budeme brat (sobas) tak povedali, ze hoci vecia ze je dobry aj by ho potrebovali nie je mozne zamestnat manzelov na rovnakom odbore.
Podla mna ked nie som veduca ani jeho pozicia by nebola malo by to byt podla zakona o satnej sluzbe v poriadku a mohli by ho prijat alebo? poradte prosim
srska
01.08.11,07:31
Dobry den,
chcela by som sa opytat ci mi niekto neviete poradit ako je to v statnej sluzbe. Ja pracujem v statnej sluzbe na jednej sekcie v odbore a chceli prijat aj mojho priatela na tu istu sekciu na ten isty odbor, ale kedze sa v septembri budeme brat (sobas) tak povedali, ze hoci vecia ze je dobry aj by ho potrebovali nie je mozne zamestnat manzelov na rovnakom odbore.
Podla mna ked nie som veduca ani jeho pozicia by nebola malo by to byt podla zakona o satnej sluzbe v poriadku a mohli by ho prijat alebo? poradte prosimneporušujete §30 400/2009 ak je to tak ako uvádzaš - tak by nemal byť problém