fiunko
01.08.11,19:18
čaute,
prosím vás, vie mi niekto povedať koľko stojí kolaudácia rodinného domu, myslím poplatok stavebnému úradu.

ďakujem
veronikasad
01.08.11,17:19
fiunko
02.08.11,05:44
toto milujem, miesto linku na tú tému len pi.... .
ďakujem za radu:-)
pivko
26.11.11,04:08
toto milujem, miesto linku na tú tému len pi.... .
ďakujem za radu:-)
A najlepšie ak sem dá nefunkčný link. V KE som platil 23 EUR.
pivko
26.11.11,04:09
Zdravím. Blíži sa mi deň kolaudácie. Ku kolaudácii mám predložiť vyjadrenie stavebného dozoru. Ja som však mojho stavebného dozora /alkoholika/ vyhodil zo stavby na tretí deň po začatí.. To vyjadrenie mi opečiatkuje a podpíše projektantka ,ktorá mi robila úpravu projektu.
Nikdy to však ešte nepísala tak nevie ako to má vyzerať a čo všetko to má obsahovať.
Zatiaľ viem len toľko že tam má byť veta:/ stavba je realizovaná v zmysle stavebnej PD respektíve z nepodstatnými zmenami v zmysle platných STN noriem a v dobrej kvalite./
Nájde sa tu niekto kto by poslal na mail vzor ?
Vopred ďakujem.
PS: pošlem flašu;)
pivko
26.11.11,15:57
Zdravím. Blíži sa mi deň kolaudácie. Ku kolaudácii mám predložiť vyjadrenie stavebného dozoru. Ja som však mojho stavebného dozora /alkoholika/ vyhodil zo stavby na tretí deň po začatí.. To vyjadrenie mi opečiatkuje a podpíše projektantka ,ktorá mi robila úpravu projektu.
Nikdy to však ešte nepísala tak nevie ako to má vyzerať a čo všetko to má obsahovať.
Zatiaľ viem len toľko že tam má byť veta:/ stavba je realizovaná v zmysle stavebnej PD respektíve z nepodstatnými zmenami v zmysle platných STN noriem a v dobrej kvalite./
Nájde sa tu niekto kto by poslal na mail vzor ?
Vopred ďakujem.
PS: pošlem flašu;)
Posúvam .................