katkup
02.08.11,10:52
Zdravim,
davala som si prerabat byt, pricom som nemala dost penazi, tak som si to nedala robit renomovanej firme, ale zivnostnikovi. Zpisali sme zmluvu, kde sme si vsetko dohodli, ukotvili, ze co, v akom rozsahu a za kolko mi to ma prerobit. Vsetko sa prerobilo, aj ked samozrejme s opozdenim, ale prizmurila som na to oci, aj ked som mala datum ukoncenia ukotveny v zmluve. Teraz po mesiaci mi samozrejme vytiekol radiator, vytopila susedu, volala som im, nech okamzite to pridu napravit, pricom mi do telefonu slubovali, ano, ano za hodku sme tam, nakoniec 2 a samozrejme nedosli a ani nedvihaju telefon. Musela som volat havarijnu sluzbu, kde za ich zasah som zaplatila 200EUR, tito mi povedali, ze v kupelke na sprchovacom kute nepouzili silikon, ale nejaky akrylovy tmel, co mi casom samozrejme zacne pretekat a ze je to fakt odflaknuta praca, ze mam s tym nieco robit a branit sa, ze oni mi vedia odborne odsuhlasit, ze co tam bolo zle spravene a aj si to nafotili. Mam v zmluve ukotvene aj reklamacnu dobu. Tak neviem ako postupovat, aky najucinnejsi sposob pouzit, aby som aj bola odskodnena. Dakujem za radu.
video1983
02.08.11,09:17
kontaktuj ich, ohladom reklamacie, ak nebudu reagovat oznamit im ze na nich podas trestne oznamenie ak ak nezaraguju tak podat to trestne oznamenie

zas na druhej strane pises: davala som si prerabat byt, pricom som nemala dost penazi, tak som si to nedala robit renomovanej firme, ale zivnostnikovi.

takze za malo penazi malo muziky i ked je pravda ze mali by to spravit poriadne
katkup
02.08.11,09:25
kontaktovala som ich telefonicky, hned v okamihu, ked som vytapala susedu a tieklo mi z radiatoru, vecne len slubovali a neprisli. Neviem este ako inak ich kontaktovat, ked mi nedviha telefon, pripadne, ked volame z ineho, tak len slubuju, ze jasne dojdu a nic.
Tak nemam chut to nechat tak a chcela by som radu, ze ako najrozumnejsim stylom sa takato situacia da riesit.
Aj na druhej strane uz ani nechcem, aby oni mi dosli cokolvek prerabat na ten byt, bo to bude max. fuserina. Ja chcem dostat len naspat prachy, co som musela teraz platit havarijnej sluzbe a plus za tu zle vykonanu dalsiu pracu, uz radsej si to dam niekomu inemu spravit.
A za na druhej strane, nebolo to az tak malo penazi, pri prerabke kupelky.
video1983
02.08.11,09:34
meno toho cloveka isto mas v zmluve alebo aspon obchodne meno najdi si ho v obchod. registri adresu atd mozes ho teda navstivit osobne pprde. s manzelom-priatelom
katkup
02.08.11,09:36
a riesenie, ze sa budeme ako ti cigani v Malackach natahovat pred domom? hmm, takto to fakt nemam chut riesit :(
Ja sa chcem normalnou cestou branit a taktiez aby uz viac ludi takymto neodbornym stylom nekomplikoval zivot. Ja som mu zaplatila za pracu a taktiez chcem naspat svoje zaruky.
video1983
02.08.11,09:40
ja som ti pisal najprv skusit dohodu s tym ze ho osobne navstivis uvidis ako zareaguje ked to nebude len cez mobil, ak sa nic nebude konat podaj trestne oznamenie!

btw. pred tym ako si objednam firmu na prestavbu zisitm si o nej referencie!! kezde nejde o 100€ ze?!
katkup
02.08.11,09:43
vsak hej, teraz v tom som uz aj ja mudra....no vsak kazdy sa uci na vlastnych chybach a potom hasi ako sa da, myslim, ze bohuzial nie som jedina :(
video1983
02.08.11,10:03
to hej, ja to vidim inak, mudry sa uci na chybach inych a hlupy na vlastnych :D
ale to je fuk

skus spravit to co som ti pisal osobne stretnutie ak s nim nepohnes podaj tr.oznamenie
katkup
02.08.11,10:07
prave som checkla zmluvu o reklamaciach, tak ma tam napisane bezodkladne odstranenie, no max. 20dni. Takze pockam este tych 20dni, ked sa chlapci neozvu, tak sa ozvem ja a ked zas nebudu komunikovat, tak budem zistovat info akym stylom mozem podat trestne oznamenie a narokovat si sposobelu skodu :(
No nebavi ma nieco taketo riesit, ja som asi inac vychovana a hanbila by som sa ako pes.
Potom tu velmi rada vyvesim aj kompletne udaje toho mojho majstra, ked budu ludia si ho googlit, nech si precitaju referenciu...
andiablo
02.08.11,14:20
no pošli im to doporučene budú mať čas na nápravu. Ak sa chlapci nebudú mať k činu napíš im SMS že si to dáš opraviť na faktúru inej firme a že si to budeš vymáhať súdnou cestou a uvidíš ako sa spametajú. Na 90% sa spametaju
rudopp
02.08.11,15:07
kontaktovala som ich telefonicky, hned v okamihu, ked som vytapala susedu a tieklo mi z radiatoru, vecne len slubovali a neprisli. Neviem este ako inak ich kontaktovat, ked mi nedviha telefon, pripadne, ked volame z ineho, tak len slubuju, ze jasne dojdu a nic.
Tak nemam chut to nechat tak a chcela by som radu, ze ako najrozumnejsim stylom sa takato situacia da riesit.
Aj na druhej strane uz ani nechcem, aby oni mi dosli cokolvek prerabat na ten byt, bo to bude max. fuserina. Ja chcem dostat len naspat prachy, co som musela teraz platit havarijnej sluzbe a plus za tu zle vykonanu dalsiu pracu, uz radsej si to dam niekomu inemu spravit.
A za na druhej strane, nebolo to az tak malo penazi, pri prerabke kupelky.

Nevolaj
napíš
odnes
daj si potvrdiť
počkaj
použi sankcie zo zmluvy
rudopp
02.08.11,15:09
prave som checkla zmluvu o reklamaciach, tak ma tam napisane bezodkladne odstranenie, no max. 20dni. Takze pockam este tych 20dni, ked sa chlapci neozvu, tak sa ozvem ja a ked zas nebudu komunikovat, tak budem zistovat info akym stylom mozem podat trestne oznamenie a narokovat si sposobelu skodu :(
No nebavi ma nieco taketo riesit, ja som asi inac vychovana a hanbila by som sa ako pes.
Potom tu velmi rada vyvesim aj kompletne udaje toho mojho majstra, ked budu ludia si ho googlit, nech si precitaju referenciu...

A čo také ???

Úplne o inom .
katkup
02.08.11,15:23
nechapem? vsak svojim neodbornou pracou mi zle namontovali radiator v kupelky, ktory kompletne vytopil mna a susedu a nedosli to opravit, tak som musela volat havarijnu sluzbu, ktorej som musela zaplatit 200E......