martin-nik
02.08.11,18:30
cavte poradaci mam taky problem paci sa mi jedno dievca a chcem si snou pisac no problem je ze som ju spoznal na zoznamke a ona nema net a cislo jej mi nechce dať taze jej musim posielať sms cez tich na ktorej je stranke registrovana a to ma stoji 1,60 eur ci neexistuje nieco take cez co by som mohol posielať jej sms zadarmo zeby je to prislo na mobil alebo nieco poradte nech ma to stoji maximalne visku kreditu dakujem
buchač
02.08.11,16:47
cavte poradaci mam taky problem paci sa mi jedno dievca a chcem si snou pisac no problem je ze som ju spoznal na zoznamke a ona nema net a cislo jej mi nechce dať taze jej musim posielať sms cez tich na ktorej je stranke registrovana a to ma stoji 1,60 eur ci neexistuje nieco take cez co by som mohol posielať jej sms zadarmo zeby je to prislo na mobil alebo nieco poradte nech ma to stoji maximalne visku kreditu dakujem

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=sms+zadarmo&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
martin-nik
02.08.11,16:54
a kde to vsade funguje lebo to jenieco dake ako audiotextove cislo preto tolko vela zerie ziadne o2 ani orange a t mobile
buchač
02.08.11,17:03
a kde to vsade funguje lebo to jenieco dake ako audiotextove cislo preto tolko vela zerie ziadne o2 ani orange a t mobile

Zadaj príslušné termíny do vyhľadávača ...za Teba to nik neurobí ... len Ty vieš , čo potrebuješ ...;)
martin-nik
02.08.11,17:07
zadal som cislo 6672 a toto mi napisalo není platné telefonní číslo. Použijte předrazený kód vaší země
alla66
02.08.11,17:07
ide o premium sms a tie nie su zadarmomimotemy
martin-nik
02.08.11,17:10
a nijako sa to neda obist alebo iny program nato ci neni aby som zato neplatil
alla66
02.08.11,17:20
...nájsť babu, ktorá nebude skúpa na tel.číslo :)
Gina Er
02.08.11,17:21
tak posielaj smsky normálnej babe a nie takej,ktorá na tom zarába.
newmi
02.08.11,18:30
blbec alebo zufalec? Si fakt myslis, ze to ma nejaky zmysel okrem toho, ze ta pekne o prachy osklbu? ach jaj.
arizona
02.08.11,19:05
cavte poradaci mam taky problem paci sa mi jedno dievca a chcem si snou pisac no problem je ze som ju spoznal na zoznamke a ona nema net a cislo jej mi nechce dať taze jej musim posielať sms cez tich na ktorej je stranke registrovana a to ma stoji 1,60 eur ci neexistuje nieco take cez co by som mohol posielať jej sms zadarmo zeby je to prislo na mobil alebo nieco poradte nech ma to stoji maximalne visku kreditu dakujem
Neviem, kolko mas rokov, ale na taketo hluposti sa uz moc ludi nechyta...

Nic v zlom, ale ta baba sa nechce zoznamit, ta baba zaraba na tom, ze klame a zaraba na tom, ze sa chce "akoze" zoznamit. A neblazni tak len teba, ale kazdeho, kto je ochotny platit take drahe sms, ci hovory.

Keby naozaj nejaka baba hladala niekoho na seriozne zoznamenie a nema net, tak da aspon svoje cislo mobilu.
A to, ze nema ani net, ani mobil, tak to jej never.
A ako vies, ze sa ti paci? Videl si ju nazivo? Urcite nie. Ak si ju objavil na nejakom inzerate s fotkou, tak na tej fotke nemusi byt ona...;)
vulxy
03.08.11,13:38
cavte poradaci mam taky problem paci sa mi jedno dievca a chcem si snou pisac no problem je ze som ju spoznal na zoznamke a ona nema net a cislo jej mi nechce dať taze jej musim posielať sms cez tich na ktorej je stranke registrovana a to ma stoji 1,60 eur ci neexistuje nieco take cez co by som mohol posielať jej sms zadarmo zeby je to prislo na mobil alebo nieco poradte nech ma to stoji maximalne visku kreditu dakujem

ze nema ani mobil ani net....hmmm ,a ja som si myslel ze ten druh uz davno vymrel:D
PotPalo
03.08.11,13:44
ze nema ani mobil ani net....hmmm ,a ja som si myslel ze ten druh uz davno vymrel:D
Ešte nie, osobne poznám niekoľko takých múzejných exemplárov.:D:D:D
Katarina
03.08.11,13:48
A možno na to jednoducho nemajú, myslím tým peniaze.
Fero11
03.08.11,13:49
prip. im to vobec nechyba
vulxy
03.08.11,13:52
Ešte nie, osobne poznám niekoľko takých múzejných exemplárov.:D:D:D

a co im davaju jest???:D