marleau
02.08.11,18:47
Ako dostanem z rozbitého telefónu telefónny zoznam?Existuje niekto,kto to dokáže aj keď sa nedá zapnúť,resp. má nefunkčný displej?
misoft
02.08.11,16:55
A máš to na SIM karte? Ak áno, vložením do nového telefónu je opäť dostupný.
buchač
02.08.11,17:00
Ako dostanem z rozbitého telefónu telefónny zoznam?Existuje niekto,kto to dokáže aj keď sa nedá zapnúť,resp. má nefunkčný displej?

Ako sa k nám čísla z poškodeného telefónu, pokiaľ im neboli uložené na SIM karte .

Mobilné telefóny sú stále populárne vďaka pokroku v technike. Užívatelia mobilných telefónov často ukladajú kontakty v telefóne. Pri strate mobilného telefónu, odcudzenia, rozbité alebo čísla, ktorá sa omylom zmazané, užívatelia sú ponechané bez dôležité kontaktné informácie. Existuje niekoľko spôsobov, ako získať tieto dáta bez použitia SIM karty a spôsobov, ako ochrániť cenné informácie pre budúcnosť.

Inštrukcie
Veci, ktoré budete potrebovať
Internet
Počítač
USB kábel (ak je)
Doprava

1. Prihláste sa k svojmu účtu prostredníctvom bezdrôtových mobilných služieb internetových stránkach. Prístup k back-up asistent, ak ste sa prihlásili. Zálohovacích programov, ako je Verizon Wireless "Back-up asistent" automaticky ukladať kontaktné informácie, ktoré sa na váš mobilný telefón. Zálohovacích programov umožňuje používateľom prístup ku kontaktom, rovnako ako, tlač, pridávať, mazať alebo upravovať kontakty online. To možno vykonať kdekoľvek, kedykoľvek (Reference 1). Existuje minimálny poplatok, ktorý stojí za možnosť mať prístup k svojim kontaktom bez ohľadu na miesto alebo stav telefónu.

2. Sync nový telefón s počítačom, ak ste predtým vykonali zálohu na váš starý telefón. Väčšina chytré telefóny a iPhone prísť s USB káblom, ktorý umožňuje užívateľovi mobilnej synchronizáciu alebo zálohovanie, dáta v telefóne. Kontakty, hudba, položky kalendára, a ďalšie sú k dispozícii pre vyhľadávanie kedykoľvek, a synchronizáciu telefónu s počítačom. Ak ste už vytvarované synchronizácia s prekonal telefón, môžete pripojiť nový telefón k počítaču, aby sa stiahnuť všetky uložené informácie. Avšak, ak ste uložili ďalšie kontakty od poslednej synchronizácie, budú tieto telefónne čísla nie sú k dispozícii. Napríklad, ak váš poslednej synchronizácie bol pred troma týždňami, ľubovoľné množstvo pridanej od tej doby nebude na počítači, na stiahnutie do nového telefónu.

3. Navštívte miestny predajca a požiadajte ich, aby prevodom obsahu do nového telefónu. Obsah je možné prenášať po pripojení telefónu k počítaču systém. V niektorých prípadoch, ako sú rozsiahle poškodenie vodou, môže predajca nebude schopný dokončiť tento proces. Tento proces trvá len niekoľko minút a je zvyčajne zadarmo. Avšak, môže sa jednať o malý poplatok použiť, ak ste si zakúpili nový telefón od tretích strán, ako je eBay či priateľa.

http://www.ehow.com/way_5849881_can-off-broken-cell-phone_.html


P.S.:
Preklad robený prekladačom ...
alla66
02.08.11,17:01
o aký mobil ide?
marleau
02.08.11,17:05
Nemám to na karte,ja si vždy zoznam ukladám do telefónu.Je to Nokia 6300.
alla66
02.08.11,17:18
ak je zapnuty, cez kabel sa da spojit s PC...
marleau
02.08.11,17:21
Nedá sa zapnúť.Aspoň to nevidno.Modrá raz blikla a amen.
Ja som ho totiž tresol z celej sily o zem...
alla66
02.08.11,17:23
skus prehodiť SIM kartu do iného mobilu...možno sa Ti kontakty ukladajú na kartu ani o tom nevieš :)
marleau
02.08.11,17:26
Už som prehodil aj pamäťovú kartu,nič.
alla66
02.08.11,17:37
Skús kontaktovať svojho operátora alebo v servise vymenia displej;)
newmi
02.08.11,18:18
to nebude v displeji, ten telefon je kaput, mne tiez tak skapla 6300 a nepomohlo ani ozivovania pomocou servisneho softu. Holt, mal si zalohovat zoznam na pamatovku alebo cez ovi suite
video1983
02.08.11,18:26
rozober fon uplne az sa dostanes k flash pamati a vlozis ju do inej NOKIE 6300

ale to ti spravia v servise ak to nevies
alla66
05.08.11,18:40
Dostal si sa ku svojim kontaktom?;)
video1983
05.08.11,18:41
asi ich este hlada :D
marleau
06.08.11,05:50
Bol som v servise,je to beznádejné.Keď to videli,vraj muselo po ňom prejsť auto.Teda silno som ho šľahol...