MIKRA66
03.08.11,07:16
Dobrý deň, chcem sa informovať, ak máme dohodnutý so zamestnancom skrátený pracovný úväzok na šesť hodín denne a zamestnanec odpracuje niektoré dni len štyri hodiny (invalidný dôchodca) kde všade sa prejavia neodpracované hodiny? Viem, že ak by neodpracoval celý deň je ho treba odhlásiť zo SP-e a zo ZP-e - no on odpracuje štyri hodiny. Môže to niektorá inštitúcia kontrolovať?
Keby sme s ním dohodli len štyri hodiny, je možné že by mu vyšlo veľa nadčasov - preto by bol výhodnejší šesťhodinový pracovný čas.
Ďakujem za rady.
ivka70
03.08.11,05:24
Zamestnanec moze mat pohyblivu prac. dobu a nemusi odpracovat kazdy den presne 6 hodin, ale pocet hodin v dochadzke by mu mal sediet s tymi podla prac. zmluvy.
Ak pre neho nemate pracu kazdy den na 6 hodin pri pevne stanovenom prac. case,, mozete ho poslat domov pre prekazky na strane zamestnavatela, ale tento cas mu treba zaplatit priemernou mzdou. cize nemoze sa stat, ze neodpracuje vsetky hodiny a tie neodpracovane mu nezaplatite nijako.

Otazka: a co tak 5 hodinovy prac. den, teda 25 hodinovy tyzdenny prac. cas?
MIKRA66
03.08.11,05:59
Zamestnávateľ má prácu aj na osem hodín, no problém je v tom, že zamestnanec sám nevie ako sa bude cítiť teda či nebude musieť odísť už po štyroch hodinách pre zdravotné problémy. Čo v prípade ak on sám nebude mať splnený pracovný fond?
ivka70
03.08.11,10:22
Zamestnávateľ má prácu aj na osem hodín, no problém je v tom, že zamestnanec sám nevie ako sa bude cítiť teda či nebude musieť odísť už po štyroch hodinách pre zdravotné problémy. Čo v prípade ak on sám nebude mať splnený pracovný fond?

A co robi bezny zamestnanec, ak sa neciti dobre a potrebuje z prace odist?
Bud ide k lekarovi a ma "paragraf" alebo ma moznost si poziadat o neplatene volno (aj na par hodin) alebo si vezme pol dna dovolenky ....

Jednoducho zamestnanec by mal podpisat taky uvazok, na ktory sa citi, ze ho dokaze naplnit.
Ejo
04.01.12,08:57
Dobrý deň. Mám zamestnanca - zodpovedný vedúci - na PP skrátený pracovný čas: 2dni x3 hod. v týždni. On pracuje vždy tie dva dni v týždni - pondelok a piatok. Ak prechod z jedného mesiac na druhý je v strede týždňa, tak ten posledný deň v piatok mu už padne do ďalšieho mesiaca. Takže v niektorom mesiaci má 8 dní a v ďalšom 9 dní. Je to správne, ak to takto uvádzam aj na výplatnej páske?
Ďakujem.
veronikasad
04.01.12,08:58
Dobrý deň. Mám zamestnanca - zodpovedný vedúci - na PP skrátený pracovný čas: 2dni x3 hod. v týždni. On pracuje vždy tie dva dni v týždni - pondelok a piatok. Ak prechod z jedného mesiac na druhý je v strede týždňa, tak ten posledný deň v piatok mu už padne do ďalšieho mesiaca. Takže v niektorom mesiaci má 8 dní a v ďalšom 9 dní. Je to správne, ak to takto uvádzam aj na výplatnej páske?
Ďakujem.
má mesačnú alebo hodinovú mzdu ?
KEJKA
04.01.12,09:03
Dobrý deň. Mám zamestnanca - zodpovedný vedúci - na PP skrátený pracovný čas: 2dni x3 hod. v týždni. On pracuje vždy tie dva dni v týždni - pondelok a piatok. Ak prechod z jedného mesiac na druhý je v strede týždňa, tak ten posledný deň v piatok mu už padne do ďalšieho mesiaca. Takže v niektorom mesiaci má 8 dní a v ďalšom 9 dní. Je to správne, ak to takto uvádzam aj na výplatnej páske?
Ďakujem.
mám to isté, niekedy vykáže program 25 hod /pokiaľ som mu v takom mesiaci omylom nahodila len 20 hod, tak vyskočilo upozornenie, že chýba 5 hod. do fondu prac.doby/
a niekedy 20 hod/mesiac.
Má mesačnú odmenu, tak výplata sa nemení, hodiny považujem za evidenciu.
Ejo
04.01.12,09:36
Ak tento zamestnanec mesačná mzda pracuje 2 dni v týždni a tento týždeň je aj sviatok, ale on nepracuje v tento sviatok, a tie dva dni bude mať odrobné v iné dni tento týždeň. Bude mu patriť náhrada za sviatok?
veronikasad
04.01.12,09:48
mám to isté, niekedy vykáže program 25 hod /pokiaľ som mu v takom mesiaci omylom nahodila len 20 hod, tak vyskočilo upozornenie, že chýba 5 hod. do fondu prac.doby/
a niekedy 20 hod/mesiac.
Má mesačnú odmenu, tak výplata sa nemení, hodiny považujem za evidenciu.
kejka, ak si správne nastavíš pracovný kalendár, informáciu o chýbajúcich hodinách ti nebude uvádzať. Hodiny nenahadzuješ, ťahá ti ich pri spracovaní výplaty z prac.kalendára,
(predpokladám, že robíš v OLympe)
veronikasad
04.01.12,09:51
Ak tento zamestnanec mesačná mzda pracuje 2 dni v týždni a tento týždeň je aj sviatok, ale on nepracuje v tento sviatok, a tie dva dni bude mať odrobné v iné dni tento týždeň. Bude mu patriť náhrada za sviatok?
Pri mesačnej mzde sa sviatok považuje za odpracovanú dobu, nepatrí mu náhrada. Ak dni odpracuje mimo pravidelného vkonu práce, mal by to mať ako nadčas ... (ak má v prac.zmluve stanovené presne dni výkonu práce)
Ejo
04.01.12,10:01
V zmluve má stanovené iba to, že 2 dni v týždni. Presne ktoré dni, to nie. Takže v mesiaci aj keď je sviatok, nepracuje v tento deň, ale tie dva dni v týždni má odpracované, tak má uvazok vždy odpracovaný - 2 dni v týždni, v jeden mesiac mu vychádza takto 8 dní a iný mesiac 9 dní.
KEJKA
04.01.12,11:44
kejka, ak si správne nastavíš pracovný kalendár, informáciu o chýbajúcich hodinách ti nebude uvádzať. Hodiny nenahadzuješ, ťahá ti ich pri spracovaní výplaty z prac.kalendára,
(predpokladám, že robíš v OLympe)
áno, ja som si to už medzičasom nastavila. Len na začiatku som mala túto skúsenosť - menila som zam-covi pracovný úväzok a tak som sa s tým stretla. Ale vdaka za upozornenie.
KEJKA
04.01.12,12:08
V zmluve má stanovené iba to, že 2 dni v týždni. Presne ktoré dni, to nie. Takže v mesiaci aj keď je sviatok, nepracuje v tento deň, ale tie dva dni v týždni má odpracované, tak má uvazok vždy odpracovaný - 2 dni v týždni, v jeden mesiac mu vychádza takto 8 dní a iný mesiac 9 dní.
to však podľa mňa nie je správne. Ja mám u zam-ca stanovený štvrtok ako pracovný deň. AK na tento deň pripadne sviatok, tak nepracuje. Inak by mi to nesedelo.
andrejka a
23.07.12,06:15
Dobrý deň, poprosím Vás o radu...
Zamestnanec nastúpil do zamestnania 1.7. , v pracovnej zmluve ma uvedené, miesto výkonu práce je domáca adresa zamestnanca, pracovný čas je 4 hod/mesačne, dohodnutá mzda 3,008 €/hod, druh prace: zodpovedný zástupca. Môže byť tento pracovný pomer na skrátený pracovný úväzok? A aký bude nárok na dovolenku u tohto zamestnanca (nárok 20 dní)?Ďakujem.
KEJKA
23.07.12,08:04
Dobrý deň, poprosím Vás o radu...
Zamestnanec nastúpil do zamestnania 1.7. , v pracovnej zmluve ma uvedené, miesto výkonu práce je domáca adresa zamestnanca, pracovný čas je 4 hod/mesačne, dohodnutá mzda 3,008 €/hod, druh prace: zodpovedný zástupca. Môže byť tento pracovný pomer na skrátený pracovný úväzok? A aký bude nárok na dovolenku u tohto zamestnanca (nárok 20 dní)?Ďakujem.
môže - podľa mňa. to je TPP na skrátený úväzok, nevidím problém.
nárok na dovolenku ako každý iný - 4 kalenddárne týždne. Prakticky unho preplatíš jednu smenu = jeden pracovný deň v rozsahu 4hod.
veronikasad
23.07.12,08:12
Dobrý deň, poprosím Vás o radu...
Zamestnanec nastúpil do zamestnania 1.7. , v pracovnej zmluve ma uvedené, miesto výkonu práce je domáca adresa zamestnanca, pracovný čas je 4 hod/mesačne, dohodnutá mzda 3,008 €/hod, druh prace: zodpovedný zástupca. Môže byť tento pracovný pomer na skrátený pracovný úväzok? A aký bude nárok na dovolenku u tohto zamestnanca (nárok 20 dní)?Ďakujem.
V prac.zmluve ti chýba týždenný úväzok - od toho sa odvíja nárok na dovolenku (či je výkon práce jeden deň v týždni, alebo päť)
andrejka a
23.07.12,08:18
V prac.zmluve ti chýba týždenný úväzok - od toho sa odvíja nárok na dovolenku (či je výkon práce jeden deň v týždni, alebo päť)

ďakujem, zamestnanec odpracuje 1 deň v týždni 1 hodinku (teda iba 4 hodinky/mes). neviem teraz ako s tou dovolenku...
veronikasad
23.07.12,08:19
ďakujem, zamestnanec odpracuje 1 deň v týždni 1 hodinku (teda iba 4 hodinky/mes). neviem teraz ako s tou dovolenku...
Nárok na dovolenku je v kal.týždňoch. V tvojom prípade pri nároku 4 kal.týždne ročný nárok = 4 dni x 1 hod.
andrejka a
23.07.12,08:22
môže - podľa mňa. to je TPP na skrátený úväzok, nevidím problém.
nárok na dovolenku ako každý iný - 4 kalenddárne týždne. Prakticky unho preplatíš jednu smenu = jeden pracovný deň v rozsahu 4hod.

takže to nebude ako domáca práca, môžem to brať ako TPP na skrátený úväzok. len sa chcem utvrdiť :) a v pracovnej zmluve musí byť uvedené, že je to práca na skrátený úväzok, alebo stačí, ak je tam uvedené, že odpracuje len tú 1 hodi/ týždenne. ďakujem.
veronikasad
23.07.12,08:26
takže to nebude ako domáca práca, môžem to brať ako TPP na skrátený úväzok. len sa chcem utvrdiť :) a v pracovnej zmluve musí byť uvedené, že je to práca na skrátený úväzok, alebo stačí, ak je tam uvedené, že odpracuje len tú 1 hodi/ týždenne. ďakujem.
Na aký výkon práce je stanovený zodpovedný zástupca ? Domácka práca je asi niečo úplne iné ...
andrejka a
23.07.12,08:33
Na aký výkon práce je stanovený zodpovedný zástupca ? Domácka práca je asi niečo úplne iné ...

...zodpovedný zástupca pre výučbu cudzích jazykov.
veronikasad
23.07.12,08:43
...zodpovedný zástupca pre výučbu cudzích jazykov.
Vzhľadom k tomu, že ide o zodpovedného zástupcu, mal by mať pracovnú zmluvu na kratší pracovný čas - výkon práce 1 hod. týždenne (jeden deň)
andrejka a
23.07.12,08:49
Vzhľadom k tomu, že ide o zodpovedného zástupcu, mal by mať pracovnú zmluvu na kratší pracovný čas - výkon práce 1 hod. týždenne (jeden deň)

Ďakujem, veľmi ste mi pomohli :)
andrejka a
23.07.12,08:51
Nárok na dovolenku je v kal.týždňoch. V tvojom prípade pri nároku 4 kal.týždne ročný nárok = 4 dni x 1 hod.

Takže v tomto prípade ak je PP od 1. 7. nárok na dovolenku 2 dni po 1 hodine...
andrejka a
23.07.12,09:19
Takže v tomto prípade ak je PP od 1. 7. nárok na dovolenku 2 dni po 1 hodine...

Ďakujem Vám všetkým, už mi je všetko jasné. Krásny deň :)
Najka
09.11.12,09:17
Ahojte, mám zamestnanca, ktorý pracoval 2 hod. denne (25%úväzok), mesačná mzda 500eur. Od 15.10 sa mu zmenil čas na 3,2 hod.denne (40% úväzok), mzda 800eur. Ako mu mám vypočítať mzdu? A čo s dovolenkou má zostatok 7dní, prepočítava sa nejako?
Najka
09.11.12,11:29
posúvam...
veronikasad
09.11.12,13:36
Ahojte, mám zamestnanca, ktorý pracoval 2 hod. denne (25%úväzok), mesačná mzda 500eur. Od 15.10 sa mu zmenil čas na 3,2 hod.denne (40% úväzok), mzda 800eur. Ako mu mám vypočítať mzdu? A čo s dovolenkou má zostatok 7dní, prepočítava sa nejako?
Prečo ste robili zmenu mzdy a úväzku v priebehu mesiaca ?

Čo sa týka dovolenky, nárok neprepočítavaš, len náhradu mzdy za dovolenku čerpanú po zmene úväzku preplácaš 3,2 hod. denne.