anda5
03.08.11,09:51
Dobry den. Mam taky problem. Uzivam antikoncepciu a pred dvoma mesiacmi som vynechala menzes dobrovolne,cize som pokracovala v uzivani antikoncepcie.O mesiac nato sa mi menzes uz nedostavil ale mala som drobne spinenie. Predpokladala som, ze to moze byt sposobene tym vynechanim a hormonmi, tak som tomu ziadnu vaznost neprikladala. No tento mesiac sa mi znova este stale menzes nedostavil. Mam uz strach. No s partnerom sme si davali pozor,ja som uzivala antiku,tak neviem preco toto:-( Poradte mi. Mozem byt tehotna?
Tweety
03.08.11,07:53
Dobry den. Mam taky problem. Uzivam antikoncepciu a pred dvoma mesiacmi som vynechala menzes dobrovolne,cize som pokracovala v uzivani antikoncepcie.O mesiac nato sa mi menzes uz nedostavil ale mala som drobne spinenie. Predpokladala som, ze to moze byt sposobene tym vynechanim a hormonmi, tak som tomu ziadnu vaznost neprikladala. No tento mesiac sa mi znova este stale menzes nedostavil. Mam uz strach. No s partnerom sme si davali pozor,ja som uzivala antiku,tak neviem preco toto:-( Poradte mi. Mozem byt tehotna?
Samozrejme, že môžeš, len ak by si nemala styk, ale píšeš pravý opak. Strach treba mať dopredu, nie až po styku, to len tak naokraj.
rudopp
03.08.11,07:57
Samozrejme, že môžeš, len ak by si nemala styk, ale píšeš pravý opak. Strach treba mať dopredu, nie až po styku, to len tak naokraj.

Ono je lepšie ak miesto strachu býva radosť :D.
(pred aj po:--- )
anda5
03.08.11,07:57
Samozrejme, že môžeš, len ak by si nemala styk, ale píšeš pravý opak. Strach treba mať dopredu, nie až po styku, to len tak naokraj.
Len tak na okraj, ako som spomenula, antikoncepciu som užívala poriadne, partner si tiež dával pozor, tak neviem prečo toto.
rudopp
03.08.11,07:58
Len tak na okraj, ako som spomenula, antikoncepciu som užívala poriadne, partner si tiež dával pozor, tak neviem prečo toto.
Anti zaručuje niekde okolo 95-98%.
Acylpirín 100%.
Xanti
03.08.11,07:59
Anda5
šak si kúp tehotenský test a vec vybavená. Ved ak nemáš istotu tak potom ju získaš.
buchač
03.08.11,07:59
mimotemy...no hej ...

Medzi kolená sa aplikuje .............................ten acylpirín ...;):rolleyes:
rudopp
03.08.11,08:05
Anti zaručuje niekde okolo 95-98%.
Acylpirín 100%.
tak tak buchi :). (drobné upresnenie : Nesmie sa pritom nadmerne predkloniť :D )

A je to aj lacné - jedna tabletka sa (niekedy = keď od niečoho nenavlhne) dá použiť aj viackrát.
GabiZ
03.08.11,08:07
Myslím si, že toto je skutočne otázka hlavne pre lekára. Načo čakáš? Tam získaš 100% istotu. ;)
Halli
03.08.11,08:10
No chalani to je témička pre Vás , že? http://www.beruska8.cz/smajlici/male2/5.gif
anda5
03.08.11,08:10
Myslím si, že toto je skutočne otázka hlavne pre lekára. Načo čakáš? Tam získaš 100% istotu. ;)
Zajtra idem k lekárovi. Ja som sa len chcela poradiť, či s tým nemá niekto podobnú skúsenosť.
Xanti
03.08.11,08:11
Lekár sa ťa ako prvé opýta či si si robila tehotenský test. Čo mu odpovieš?
Tweety
03.08.11,08:12
Zajtra idem k lekárovi. Ja som sa len chcela poradiť, či s tým nemá niekto podobnú skúsenosť.
Každá žena je iná, každé vajíčko je iné, každý sex je iný, spermie..., ak by sme ti poradili na 100%, to by sme museli byť už jasnovidcami. :)
GabiZ
03.08.11,08:16
....predbehla si ma, príčiny problémov nezistí nikto iný len lekár.
anda5
03.08.11,08:18
To mi je jasné :)
pepsikova
03.08.11,08:20
Každá žena je iná, každé vajíčko je iné, každý sex je iný, spermie..., ak by sme ti poradili na 100%, to by sme museli byť už jasnovidcami. :)..

mimotemy..ja len dodám,že zaregistrovať sa sem dnes a s takouto otázkou znamená,že sme dobrá a dôveryhodná spoločnosť...to jasnovidectvo by sme mali doplniť:)
Halli
03.08.11,08:25
Vidíš aj PORADA ti odpovedá sama , to je ale múdra stránka :D:D stačí kuk vpravo :)
Tweety
03.08.11,08:27
Vidíš aj PORADA ti odpovedá sama , to je ale múdra stránka :D:D stačí kuk vpravo :)
Porada ako porada, ale sponzor.:---
Halli
03.08.11,08:28
Porada ako porada, ale sponzor.:---

jasne vedel kedy má hodiť reklamu....:D
Tweety
03.08.11,08:30
jasne vedel kedy má hodiť reklamu....:D
A možno to bol práve ten partner.:--- Dievča už radšej zdupkalo. Nech sa ani nečudeje reakcií, veď by som sa hanbila dať takú otázku na serióznu stránku, veď nie sme na pokeci, či?
rudopp
03.08.11,08:34
Lekár sa ťa ako prvé opýta či si si robila tehotenský test. Čo mu odpovieš?

že písala na Poradu :---:---:---
Tweety
03.08.11,08:35
že písala na Poradu :---:---:---
No daj pokoj, ešte by to zvalila na nás, že my za to môžeme, ale my sme v tom nevinne.:---
rudopp
03.08.11,08:37
No daj pokoj, ešte by to zvalila na nás, že my za to môžeme, ale my sme v tom nevinne.:---

Teba by som z takého ani nepodozrieval :D (pokiaľ teda nemáš nejaký kryozásobník )
Tweety
03.08.11,08:38
Teba by som z takého ani nepodozrieval :D (pokiaľ teda nemáš nejaký kryozásobník )
Jeden nikdy neví.:--- Dnes je už svet hore nohami, tak je všetko možné.:--- Jeden známy sexuológ kedysi rozprával, že k nemu do ordinácie už dlhšie chodila žena, že má problém v manželstve otehotnieť, a až po dlhej dobe prišlo k tomu, že nemajú styk, takže všetko je možné.
srska
03.08.11,08:40
Jeden nikdy neví.:--- Dnes je už svet hore nohami, tak je všetko možné.:---vždy bol:D
Stanislav 1975
03.08.11,08:40
Dobry den. Mam taky problem. Uzivam antikoncepciu a pred dvoma mesiacmi som vynechala menzes dobrovolne,cize som pokracovala v uzivani antikoncepcie.O mesiac nato sa mi menzes uz nedostavil ale mala som drobne spinenie. Predpokladala som, ze to moze byt sposobene tym vynechanim a hormonmi, tak som tomu ziadnu vaznost neprikladala. No tento mesiac sa mi znova este stale menzes nedostavil. Mam uz strach. No s partnerom sme si davali pozor,ja som uzivala antiku,tak neviem preco toto:-( Poradte mi. Mozem byt tehotna?

Velkú výhodu má v tomto smere análny sex- tam takéto problémy nehrozia...:cool:
srska
03.08.11,08:42
Velkú výhodu má v tomto smere análny sex- tam takéto problémy nehrozia...:cool:alebo ten ďalší;)
Halli
03.08.11,08:42
Velkú výhodu má v tomto smere análny sex- tam takéto problémy nehrozia...:cool:
Moje nervy Stano, už som len čakala, čo zase zadrieš :D
...a dobré je pritom brať ešte aj antiku a acylpirín:D:D
Stanislav 1975
03.08.11,08:43
alebo ten ďalší;)

no a ten je úplne bomba, špica- najlepší...:D:D:D
Halli
03.08.11,08:45
no a ten je úplne bomba, špica- najlepší...:D:D:D

Ten už stačí len zapiť :D:D
Barbara
03.08.11,08:45
Velkú výhodu má v tomto smere análny sex- tam takéto problémy nehrozia...:cool:

Stanko, Stanko Ty máš ale chúťky;) a čo tak orálik:rolleyes:
Stanislav 1975
03.08.11,08:46
Stanko, Stanko Ty máš ale chúťky;) a čo tak orálik:rolleyes:

Barbie- Vlado srskovitý ťa predbehol...:)
srska
03.08.11,08:46
Ten už stačí len zapiť :D:Dpriebežne:D
Chobot
03.08.11,08:46
alebo ten ďalší;)

No taký istý by som si nebol....

Viď prípad Borisa Beckera..:rolleyes::cool:
Barbara
03.08.11,08:47
Ten už stačí len zapiť :D:D


doporučujem to zapiť poriadne, lebo je to strašne horkééééé:D:D:D:D
srska
03.08.11,08:48
voľajáko to tu hustne - idem ja radšej do najzadlženejšej zp:D
Stanislav 1975
03.08.11,08:49
doporučujem to zapiť poriadne, lebo je to strašne horkééééé:D:D:D:D

toto som nevedel teda...:D:D:D
Barbara
03.08.11,08:49
no a ten je úplne bomba, špica- najlepší...:D:D:D


no jasne že je to pre Vás špica, ale to, že sa skoro udusíme, tak to máte na háku:D:D:D
Barbara
03.08.11,08:50
toto som nevedel teda...:D:D:D

Stanko tak to degustuj v danej situácii:D:D
Stanislav 1975
03.08.11,08:50
no jasne že je to pre Vás špica, ale to, že sa skoro udusíme, tak to máte na háku:D:D:D

ked sa to poriadne vie- tak sa nikto nezadusí...:cool:
Barbara
03.08.11,08:51
stopnem sa, lebo sme na PORADE
kyblik
03.08.11,08:51
Dievča už radšej zdupkalo. Nech sa ani nečudeje reakcií, veď by som sa hanbila dať takú otázku na serióznu stránku, veď nie sme na pokeci, či?

Naopak, raz za cas padne takato tema velmi vhod... :D:rolleyes:


No daj pokoj, ešte by to zvalila na nás, že my za to môžeme, ale my sme v tom nevinne.:---

Zatial... ale nabuduce radi pomozeme aj s tymto, co chlapi...?;) A potom mozeme premenovat tuto stranku na "Porada a pomoc..." :D



Moje nervy Stano, už som len čakala, čo zase zadrieš :D
...a dobré je pritom brať ešte aj antiku a acylpirín:D:D

...super Stando len tak dalej... Myslim, ze zadavatelka je nam v tomto momente velmi vdacna a nabuduce sa urcite pride poradit... :D;):cool:
rudopp
03.08.11,08:53
vždy bol svet hore nohami :D

Ja som počul, že najmä tá nežnejšia polovica :D
rudopp
03.08.11,08:54
Velkú výhodu má v tomto smere análny sex- tam takéto problémy nehrozia...:cool:

najmä ak ty budeš vpredu :D
Stanislav 1975
03.08.11,08:54
Naopak, raz za cas padne takato tema velmi vhod... :D:rolleyes:



Zatial... ale nabuduce radi pomozeme aj s tymto, co chlapi...?;) A potom mozeme premenovat tuto stranku na "Porada a pomoc..." :D




...super Stando len tak dalej... Myslim, ze zadavatelka je nam v tomto momente velmi vdacna a nabuduce sa urcite pride poradit... :D;):cool:
Jako fešák- však rady dostala- presne ako Tweetyna jej povedala, že nejsme jasnovidci a nech si kúpi test- čo také špeciálne by si jej akože poradil? No nič- buď test alebo lekár...
rudopp
03.08.11,08:56
Stanko, Stanko Ty máš ale chúťky;) a čo tak orálik:rolleyes:

Takto ho ty lákaš ??? :D (a kam ? - na svoj "lakás" ?? )
rudopp
03.08.11,08:57
toto som nevedel teda...:D:D:D

Prečo nevyskúšaš ?:---
Stanislav 1975
03.08.11,08:58
Prečo nevyskúšaš ?:---

Nejako ma to neláka...:D:D:D
rudopp
03.08.11,08:58
ked sa to poriadne vie- tak sa nikto nezadusí...:cool:

alebo keď má niekto slabší priemer :D
Barbara
03.08.11,08:59
Takto ho ty lákaš ??? :D (a kam ? - na svoj "lakás" ?? )


vidíš, dobrý nápad;)
Kvaka
03.08.11,09:00
Dobry den. Mam taky problem. Uzivam antikoncepciu a pred dvoma mesiacmi som vynechala menzes dobrovolne,cize som pokracovala v uzivani antikoncepcie.O mesiac nato sa mi menzes uz nedostavil ale mala som drobne spinenie. Predpokladala som, ze to moze byt sposobene tym vynechanim a hormonmi, tak som tomu ziadnu vaznost neprikladala. No tento mesiac sa mi znova este stale menzes nedostavil. Mam uz strach. No s partnerom sme si davali pozor,ja som uzivala antiku,tak neviem preco toto:-( Poradte mi. Mozem byt tehotna?
mimotemyVidím, že ste sa tu vyšantili, ale nepomohli. Toto je sekcia Zdravie, nie kaviareň, a vy všetci, čo sa vám len o kukurici sníva,:D:D:D dajte si stop. mimotemy
Zadávateľka chcela radu, zajtra jej doktor odpovie. Zo skúsenosti známej môžem povedať, že v čase dovolenky tiež užívala antikoncepciu nepretržite, aby mala na dovolenke pohodu, a potom sa jej na pol roka dobre rozhasil celý cyklus. Neviem, aký typ si ty užívala, či je pri tom možné aj nepretržité užívanie, ale je dosť možné, že je to len porucha.
Tweety
03.08.11,09:00
Prečo nevyskúšaš ?:---
Vážení a milí, akosi ste sa tu rozkokošili, tak našim by bolo počkať s tým do večera. Veď ešte nie je ani 22 hod.:) Vyzerá, že od hladu neviete, kde budete spať.:):---
Stanislav 1975
03.08.11,09:01
Takto ho ty lákaš ??? :D (a kam ? - na svoj "lakás" ?? )

Ja sa nedám tak lahko nikam nalákať- mňa by nalákali jedine na chleba a na salám...-aby som potom nevisel ako Saddám...:), na nočnej lampe pri mojom baráku...
rudopp
03.08.11,09:01
Nejako ma to neláka...:D:D:D

Aj teba bolel "chrbát" :D , keď si sa o to pokúšal ???
rudopp
03.08.11,09:03
vidíš, dobrý nápad;)

A doma by povedal, že ide vylepšiť "styky" medzi národnosťami:D:D:D:D
rudopp
03.08.11,09:06
Vážení a milí, akosi ste sa tu rozkokošili, tak našim by bolo počkať s tým do večera. Veď ešte nie je ani 22 hod.:) Vyzerá, že od hladu neviete, kde budete spať.:):---

Vraj prišiel bezdomovec k dverám a povedal :

Dajte mi prosím pohár vody, lebo som taký hladný, že ani neviem , kde budem spať.
peterknazeje
03.08.11,09:17
ziadna forma antikoncepcie nema ucinnost 100%. Skuste si pozriet tabulku (http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_birth_control_methods#Comparison_tab le).
Napriklad:
Birth control method, Typical-use failure rate (%), Perfect-use failure rate (%)
Combined oral contraceptive pill, 8%, 0.3%,
Male latex condom, 15%, 2%,
Spermicidal gel, foam, suppository, or film, 29%, 18%,
None (unprotected intercourse), 85%, 85%
ludmilla
03.08.11,10:01
Dobry den. Mam taky problem. Uzivam antikoncepciu a pred dvoma mesiacmi som vynechala menzes dobrovolne,cize som pokracovala v uzivani antikoncepcie.O mesiac nato sa mi menzes uz nedostavil ale mala som drobne spinenie. Predpokladala som, ze to moze byt sposobene tym vynechanim a hormonmi, tak som tomu ziadnu vaznost neprikladala. No tento mesiac sa mi znova este stale menzes nedostavil. Mam uz strach. No s partnerom sme si davali pozor,ja som uzivala antiku,tak neviem preco toto:-( Poradte mi. Mozem byt tehotna?

Pravdepodobnosť tehotenstva pri použití dlhého cyklu antikoncepcie, pri správnom a pravidelnom užívaní je veľmi nízka, pretože pri dlhom cykle je ešte viac spoľahlivejšia ako pri normálnom. Skôr je pravdepodobné, že počas tohto dlhého času užívania HAK sa v maternici vytváralo stále menej a menej slizničnej výstelky až skoro žiadnej, ktorá by musela byť krvou vyplavená, preto to špinenie.
Myslím si, že tehotná by si nemala byť, ale uvidíš, čo ti zajtra povie lekár.
Halli
03.08.11,11:04
tak tak...a daj vedieť, lebo tu máme na menzes a antiku najviac odborníkov z radov mužov :D
osky
03.08.11,15:13
alebo ten ďalší;):eek::eek::eek:
osky
03.08.11,15:14
:eek::eek::eek::eek::eek:
Velkú výhodu má v tomto smere análny sex- tam takéto problémy nehrozia...:cool::eek::eek::eek::eek::eek::eek::ee k::eek::eek::eek::eek::eek:
osky
03.08.11,15:15
:eek::eek::eek:
doporučujem to zapiť poriadne, lebo je to strašne horkééééé:D:D:D:D
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
osky
03.08.11,15:23
zaskocil ma mrnik,ktory bol dost otvoreny,hlavne ak sa na nom podielaju zeny,zda sa mi to dost nevkusne.

pre zadavtelku-ked spekulujes s hormonami a neberies ako treba,necuduj sa,ze cyklus sa ti zblazni.
ja som v zivote brala anti len 3 mesiace-na predpis lekara koli uprave cyklu.
no v skutocnosti,pokial som dovtedy sice mala dlhsi ako mal byt ale aspon ako tak pravidelny,po anti som uz mala taky,ze len Pan Boh vedel,kedy pride a co bude.upravilo sa to po velmi dlhej dobe na povodny stav.
neuzivam a neschvalujem.je to nezdrave,je o tom vela vedeckych studii.da sa tehotenstvu predchadzat aj inak,staci sa sledovat a hlavne ovladat,ked treba.
neverim ze si v tom,ale ak by si nahodou bola,tes sa.co by ine mnohe za to dali.napr.aj ja.
alabut
03.08.11,15:25
(Tweety) Každá žena je iná, každé vajíčko je iné, každý sex je iný, spermie..., ak by sme ti poradili na 100%, to by sme museli byť už jasnovidcami.

Podla obcasneho jasnovidca alabuta nie je tehotna. Skoda. :-)
Gina Er
03.08.11,15:48
sa to tu nejako zvrhlo,nezdá sa vám???
založte si uzavretú miniporadu ........
Oliwa
03.08.11,17:02
Dobry den. Mam taky problem. Uzivam antikoncepciu a pred dvoma mesiacmi som vynechala menzes dobrovolne,cize som pokracovala v uzivani antikoncepcie.O mesiac nato sa mi menzes uz nedostavil ale mala som drobne spinenie. Predpokladala som, ze to moze byt sposobene tym vynechanim a hormonmi, tak som tomu ziadnu vaznost neprikladala. No tento mesiac sa mi znova este stale menzes nedostavil. Mam uz strach. No s partnerom sme si davali pozor,ja som uzivala antiku,tak neviem preco toto:-( Poradte mi. Mozem byt tehotna?
Môžeš. :)
A kto sa bojí :eek:, nech nechodí do lesa...
Nechápem, akú odpoveď očakávaš zadaním tejto v podstate zbytočnej témy, keďže virtuálneho gynekológa tu na porade nemáme. Treba navštíviť toho reálneho... ale najskôr, ako Ti tu už radili mnohí, lekáreň. Prepánajána dievča,
koľkože máš rokov? Ak máš peniaze na antikoncepciu, tri eurá na tehotenský test snáď naškrabeš, alebo nech to
"zacvaká" ten Tvoj priateľ...
BTW, nechápem túto dnešnú mládež. Chcú sa hrať na dospelých, a potom majú zrazu v očiach smrť, plné gate
a radia sa s internetom...