Mikos175
03.08.11,18:50
Ahojte prajem vám všetkým príjemný deň. Rád by som vedel ako sa dá na pokeci zobrať nick ako sa to stalo mne že mi cudzia osoba ukradla nick a mal som tam dôležité veci a teraz sa k nim neviem dostať. Ako dalej??? Kto poradí? Najlepšie nejaký pc macher alebo kto v tom vie chodiť. Ako som zisťoval na pokeci tak nie som prvý ktorému sa to stalo.
Gina Er
03.08.11,16:55
nechápem,prečo to zisťuješ tu a nie na pokeci.
arizona
03.08.11,17:11
Ukradnut nick ti mohol jedine niekto, kto poznal heslo.
Alebo ak si sa u nejakeho kamosa,alebo v kaviarni prihlasoval k PC a neodhlasil si sa.
buchač
03.08.11,17:11
Ahojte prajem vám všetkým príjemný deň. Rád by som vedel ako sa dá na pokeci zobrať nick ako sa to stalo mne že mi cudzia osoba ukradla nick a mal som tam dôležité veci a teraz sa k nim neviem dostať. Ako dalej??? Kto poradí? Najlepšie nejaký pc macher alebo kto v tom vie chodiť. Ako som zisťoval na pokeci tak nie som prvý ktorému sa to stalo.

...neblázni ....

...na Pokeci ???...a dôležité veci ??? :confused:

...že zasmejem sa ??? :rolleyes:

Dôležité veci mám v záložných súboroch na externých diskoch a nie na nete ...
...daj sa mi svete , nejaké fotečky alebo iné " dôležitosti " ...
pepsikova
03.08.11,17:37
cit: Ako dalej??? Kto poradí? Najlepšie nejaký pc macher alebo kto v tom vie chodiť. Ako som zisťoval na pokeci tak nie som prvý ktorému sa to stalo.

..to sa tu ani nedozvieš...tu sa nehekuje...
newmi
03.08.11,20:07
Chobot
03.08.11,21:07
Ahojte prajem vám všetkým príjemný deň. Rád by som vedel ako sa dá na pokeci zobrať nick ako sa to stalo mne že mi cudzia osoba ukradla nick a mal som tam dôležité veci a teraz sa k nim neviem dostať. Ako dalej??? Kto poradí? Najlepšie nejaký pc macher alebo kto v tom vie chodiť. Ako som zisťoval na pokeci tak nie som prvý ktorému sa to stalo.

Že ako sa kradnú prihlasovacie údaje na rôzne portály? Pozri si túto tému:

http://www.porada.sk/t173878-falosna-sms-facebook.html

Možno aj ty si sa niekedy prihlásil na falošný Pokec a sám si tak dal niekomu svoje údaje.
Anulinka11
03.05.19,01:33
tretia osoba sa dostala k mojmu heslu
ivka70
03.05.19,03:52
super, ze nam to oznamujes, tak si ho zmen ....