mtvm
07.08.11,09:12
Prajem pekný deň,mám otázku,už viac než 5 rokov máme problém so susedmi.najskôr nám robili peklo z hudbou aj do 2,00 v noci po privolaní polície do 22,00 a to denne -decibele na plno až sme mali otras po celom dome.Nik ani polícia nám nevedeli pomôcť.Nakoniec sme sa začali brániť ich zbraňou.Susedia nám búchali na okná,plechový plot medzi našimi domami,zvonili...okrem toho sledujú kto je u nás.Cez ich plot stále špehujú a tak sme sa rozhodli postaviť od ich plotu cca 1 a pol metra plechový plot,záhradu sme si rozdelili na polovicu.Aby som to vysvetlila ten plot čo sme si postavili je dlhý 6 m a uzatvorili sme si nim aj polovicu záhradi.Čiže máme akoby dvor zväčšený a potom plechovým plotom oddelenú záhradu.na ten plechová plot,ktorý je mimochodom iba postavený-spevnený stĺpmi,nie zabetonovaný do zeme,tam manžel spravil na koniec plota taký prístrešok cca 4x2,3m. Chcel by uzatvoriť až do konca ten náš plot. Je to vlastne Plocha o priemere 6x6 m, ktorú by chcel zastrešiť-položiť dosky na vrch a plechy.Chceliby sme mať už súkromie.Vedeli by ste mi poradiť či môžeme mať ten prístrešok alebo ho m.žeme dokonca dokončiť po celej ploche 6x6 m?ďakujem Matušková