teargarden
07.08.11,21:02
Zdravim,

mam totalne zavireny pc a chcela som si preinstalovat pc. Mam original cd instalacku pre win xp home edition. Vlozila som cd, zobrazila sa mi moznost "instalovat win", klikam a nic... restartla som pc, v biose som si nastavila bootovanie z cd, nabehol mi stary win, zase som chcela dat instalovat win a zase to iste,..ikona na instalovanie nereaguje.. som zufala, neviem ako to mam spustit,poradte pls :( dakujem
ivka70
07.08.11,19:09
Cim ma zavireny pocitac?
Su totiz virusy, ktore totalne zlikviduju HDD.

Ja by som zacala formatovanim disku ....
Vlado40
07.08.11,19:15
Skús ešte raz cez boot.Možno že to čítanie z CD naskočilo rýchlo a nestihla si stlačiť klávesu na pokračovanie inštalácie z CD- stlačením klávesy pokračujete v inštalácií a preto nabelol počítač z HDD.Samozrejme pri inštalacií daj sformátovať C .Stačí rýchle formátovanie.
duves
07.08.11,19:19
No s vírusmi a ostatnym bordelom je to fakt fážne. Až tak, že ak si važim data na svojich 3 internych diskoch a 1 externom, tak som si zakupil Kasperskeho.
alessi
07.08.11,20:39
Cd je v poriadku? nie je zospodu poškriabané? Odporúčam nadýchnuť na cd zospodu a jemnou flanelovou handričkou poutierať. a samozrejme byť pri počítači s očami na monitore, t.z. dam cd do mechaniky a stlačím ctrl+alt+del resp. reštart tlačítko na Pc, resp. vypnem a po chvíľke zapnem PC - hovorím to preto, že ked dáš dcd do mechaniky, a než ho načíta a spustí tak boot dávno prebehne.
TomasHC
08.08.11,06:03
Ak setup z CD nenájde inštaláciu Windows na disku, tak spustí novú inštaláciu, ak ale na disku Windows nájde, tak iba beží odpočítavanie 5 sekúnd, ak nestlačíš žiadnu klávesu, tak sa spustí pôvodný Windows z harddisku.
Gapo
08.08.11,06:39
To nejde zbaviť počítač hávede antivírusovým programom a inými ?????
Načo hneď reinštalovať!:confused::cool:
TomasHC
08.08.11,06:46
To nejde zbaviť počítač hávede antivírusovým programom a inými ?????
Načo hneď reinštalovať!:confused::cool:

V pokročilejšom štádiu (viac vírusov a spyware) je niekedy jednoduchšie odzálohovať dáta a preinštalovať... O rootkitoch ani nehovorím. Nie každý vie urobiť LiveCD s nejakým CureIt! alebo podobným AV.
MilanH
08.08.11,12:30
A stary system ti nabehne? Skus teda instalovat cez stary system. Ked das dnu tu instalacku ti da moznost instalacie. Pripadne si skus poziciat od niekoho niaku inu instalacku ci ti nacita tu. Docastne zrus bootovanie z inych diskov.
MilanH
08.08.11,12:32
Nie každý vie urobiť LiveCD s nejakým CureIt! alebo podobným AV.
To uz skor Hirens. Ten sa da stiahnut zadara.