erzet
08.08.11,11:32
Prosím Vás, mohli by ste mi doporučiť nejaký free program s českou lokalizáciou na zaheslovanie DVD/CD. Nejaký jednoduchý. Musí to byť napaľovací program?
MilanH
08.08.11,11:21
Skus TrueCrypt. Da sa knemu stiahnut aj slovencina alebo cestina a myslim ze je zadara alebo existuju priamo DVD co dokazu sifrovat Verbatim SecureSave DVD. Ale jedno stoji okolo 6 ecok.
erzet
08.08.11,11:26
Skus TrueCrypt. Da sa knemu stiahnut aj slovencina alebo cestina a myslim ze je zadara alebo existuju priamo DVD co dokazu sifrovat Verbatim SecureSave DVD. Ale jedno stoji okolo 6 ecok.
mal som ho stiahnutý ale zľakol som sa ho že je zložitý. Nerozumiem tomu. To sa dá zaheslovať už napálené DVD, alebo sa ním napaľuje? Teraz som si stiahol Steganos Portable Safe, ten však nie je free.
misoft
08.08.11,12:07
To sa dá zaheslovať už napálené DVD, alebo sa ním napaľuje?
Skôr by som povedal: zaheslovať, napáliť zaheslované. Pokiaľ je CD napálené (a uzavreté) už tam nič nepridáš!
Arnold123
08.08.11,13:22
V dobe, keď som ešte používal DVD vo veľkom, som toto riešil zabalením do RAR-u alebo 7-zipu. Bez kompresie alebo najrýchlejšia s heslom a potom nechal napáliť.
erzet
08.08.11,17:57
Ďakujem. O tom napálenom CD som si to myslel.
MilanH
09.08.11,10:28
Steganos Portable Safe,
Steganos ma cesku lokalizaciu? no sak tam mas 30 dni trial a to sa zatial naucis aj robit stym Truecryptom. :D
erzet
09.08.11,10:38
Steganos nemá českú lokalizáciu. Ďakujem. Skúsim sa naučiť.