JakubDragon
08.08.11,17:08
Často mi prichádzajú vulgárne sms správy od istého človeka. Dá sa nejak zablokovať to číslo, aby sa nemohol so mnou nijak skontaktovať? Ďakujem.
Gina Er
08.08.11,15:10
niektoré telefóny to umožňujú,pozri sa do nastavenia.
JakubDragon
08.08.11,15:12
Ak by to mal môj telefón a dám blokovať, znamená to že nebudú mi chodiť hovory a ani sms-ky od neho? Lebo väčšinou sú to len tie sms.
veronikasad
08.08.11,15:14
Ak by to mal môj telefón a dám blokovať, znamená to že nebudú mi chodiť hovory a ani sms-ky od neho? Lebo väčšinou sú to len tie sms.
skús zavolať operátorovi. Pri pevnej linke ST je to možné.
JakubDragon
08.08.11,15:16
Okej ďakujem, skúsim to riešiť tak.
Gina Er
08.08.11,15:17
Ak by to mal môj telefón a dám blokovať, znamená to že nebudú mi chodiť hovory a ani sms-ky od neho? Lebo väčšinou sú to len tie sms.
no v podstate áno.neviem,ako to funguje,či odosielateľ normálne odošle a stiahne mu kredit alebo sa mu nebude dať odoslať správa,ale v každom prípade Tebe tie smsky nebudú chodiť.To ale najprv musíš zistiť,či má Tvoj telefón takúto funkciu.Ja som to nikdy nevyužila.Je možné aj podať trestné oznámenie na polícii za obťažovanie,prípadne požiadať operátora o zásah voči dotyčnému.
JakubDragon
08.08.11,15:32
Dá sa to blokovať cez nastavenia na mobilnom telefóne Samsung S5250 ????
Gina Er
08.08.11,16:41
Dá sa to blokovať cez nastavenia na mobilnom telefóne Samsung S5250 ????
neviem,veď si prečítaj návod.
fredy27
09.08.11,18:52
Popíšem nastavenie blokovania hovorov z neznámych čísiel v mojom MT zn. Samsung : Menu - Nastavenia - Hovor - Všetky hovory - Automaticky odmietnuť - Neznáme - Zoznam odmietnutých
veronikasad
09.08.11,19:34
Len aby to pri takomto nastavení neskončilo ako v mojom prípade. Dcére ukradli v Bratislave doklady aj mobil, bola na polícii. Policajti mi volali a "neznáme" číslo som nezdvihla ...
JakubDragon
15.08.11,17:15
Popíšem nastavenie blokovania hovorov z neznámych čísiel v mojom MT zn. Samsung : Menu - Nastavenia - Hovor - Všetky hovory - Automaticky odmietnuť - Neznáme - Zoznam odmietnutých
lenže problém je v tom, že ja chcem konkrétne číslo blokovať, nie všetky neznáme... či som to zle pochopil?
arizona
15.08.11,17:48
skus si stiahnut do MT program BLACKLIST
fredy27
12.09.11,09:14
lenže problém je v tom, že ja chcem konkrétne číslo blokovať, nie všetky neznáme... či som to zle pochopil?
Ešte otravuje?:---
V samsungu sa dá aj konkrétne číslo blokovať, ale s smskami to nefunguje:confused: