inkamia
09.08.11,12:02
Dobrý deň,

mám taký problém s odosielaním pošty z programu Outlook v notebooku
V programe mám zriadené 2 kontá. Jedno je cez T-com a druhé mám z domain.sk (vlastná doména). Problém mám len s domain.sk. Keď idem sťahovať poštu, stiahne-príjme mi to správy z obidvoch účtov, ale pri odosielaní správ z domain.sk, mi to vypíše chybu a nič sa neodošle, ale z t-com(ového ) to odíde hneď. Pripojenie na internet používam cez Orange.
Skúšala som poštu odoslať z notebooka u kamaráta, ktorý sa pripája na internet cez T-com a tam už fungovali obe kontá bez problémov, čiže aj odosielanie aj príjimanie.
Neviem, na koho sa teraz obrátiť, či tam,kde som si zriadila internet, teda Orange, alebo domain.sk , alebo kde by mohla byť chyba. Nastavenie účtov by malo byť správne.
ďakujem
duves
09.08.11,10:24
Aký maš office? 2003 alebo 2007?
zk24
09.08.11,10:40
Fungovalo ti to a prestalo? alebo vobec neslo? U kamarata si to skusala cez vytvorenie dvoch kont v outlooku?

mas dobre nastaveny nejaky odosielaci server?
duves
09.08.11,10:43
jj, ide o nazov smtp ...niečo....
zk24
09.08.11,10:46
Tiez mam vlastnu domenu natiahnutu do Live Mailu, a tieto informacie su dodavane s domenou. Nastavovala som to zrovna minuly tyzden.
duves
09.08.11,10:48
Napr.outlook 2007 podla mailovej adresy ***@gmail.com vie nakonfugurovať smtp server automaticky. No napr. office 2003 to nevie automaticky nastaviť automaticky, treba to manualne zadať.
inkamia
10.08.11,11:17
Fungovalo ti to a prestalo? alebo vobec neslo? U kamarata si to skusala cez vytvorenie dvoch kont v outlooku?

mas dobre nastaveny nejaky odosielaci server?
pred tým mi to fungovalo...
mám ich v notebooku, takže ak som sa pripojila na svoj -net Orange, išlo mi odosielať len z jedného konta, ale keď som sa s tým istým notebookom napojila na kamarátov -net T-COm, tak fungovali oba účty...
inkamia
10.08.11,11:28
a ešte som skúšala, že som si stiahla iný program pre poštu:
Mozilla Thunderbird

a tam to isté...

skôr sa mi stalo, že aj keď som poštu odoslala , tak ihneď sa mi vrátila so správou:

Nasledovní príjemcovia neboli zastihnutí:
451 http://www.spamhaus.org/query/bl?ip=213.151.217.131

Tak neviem, kde je chyba :confused:
svrki
11.08.11,08:23
Nedávno my robilo to isté, skús reštartnúť router. Mne to pomohlo optika T-com
inkamia
02.09.11,07:34
Dobrý deň,

mám taký problém s odosielaním pošty z programu Outlook v notebooku
V programe mám zriadené 2 kontá. Jedno je cez T-com a druhé mám z domain.sk (vlastná doména). Problém mám len s domain.sk. Keď idem sťahovať poštu, stiahne-príjme mi to správy z obidvoch účtov, ale pri odosielaní správ z domain.sk, mi to vypíše chybu a nič sa neodošle, ale z t-com(ového ) to odíde hneď. Pripojenie na internet používam cez Orange.
Skúšala som poštu odoslať z notebooka u kamaráta, ktorý sa pripája na internet cez T-com a tam už fungovali obe kontá bez problémov, čiže aj odosielanie aj príjimanie.
Neviem, na koho sa teraz obrátiť, či tam,kde som si zriadila internet, teda Orange, alebo domain.sk , alebo kde by mohla byť chyba. Nastavenie účtov by malo byť správne.
ďakujem

Chcela by som sa vrátiť ešte raz k tejto téme, teraz sa mi po odoslaní pošty z toho jedného konta vracajú správy typu:
Nedoručiteľné

Nasledovní príjemcovia neboli zastihnutí:

'fffffdfdf@mojadomena.sk' dňa 2.9.2011 10:06
421 Refused. Your reverse DNS entry does not resolve.

Neviete, čo to znamená,alebo čo si mám prestaviť v nastaveniach? Ďakujem