ts.jethro
10.08.11,08:22
ahoj,po inovacii pc nejde spustit Windows.kupil som novu maticnu dosku ASRock G31M-GS R2.0 a procesor Inel Penium dual core E6600.po spustení zacne nabiehat W7,ale vo chvili ked sa ma spojit znak W7 zo styroch casti obrazovka vypise,ze Win,sa neda spustit...neni problem,ze procesor je 64bit a Windows je 32bit?nejde mi ani boot,ze by som urobil novu instalaciu.môze byt mechanika a HDD na jednom ide kabli?(pripojenie ata)
duves
10.08.11,06:51
ahoj,po inovacii pc nejde spustit Windows.kupil som novu maticnu dosku ASRock G31M-GS R2.0 a procesor Inel Penium dual core E6600.po spustení zacne nabiehat W7,ale vo chvili ked sa ma spojit znak W7 zo styroch casti obrazovka vypise,ze Win,sa neda spustit...neni problem,ze procesor je 64bit a Windows je 32bit?nejde mi ani boot,ze by som urobil novu instalaciu.môze byt mechanika a HDD na jednom ide kabli?(pripojenie ata)
64 bitove CPU na 32 bit win nemôže byť problem. A najprv vyrieš boot z inštalalačneho DVD a daj opravu.
sthruska
10.08.11,07:12
Nemal si predtým AMD procesor?
Ďalší problém je v ovládačoch matičnej dosky.
//nejde mi ani boot,ze by som urobil novu instalaciu.
Máš to povolené v BIOS-e, alebo máš správne poradie?
//môze byt mechanika a HDD na jednom ide kabli?(pripojenie ata)
Môžu byť spolu.

Skús spustiť núdzový režim. Ak by sa spustil, tak si daj do poriadku ovládače.
ts.jethro
10.08.11,07:27
ok..asi som chcel toho naraz vela..vraj po vymene maticnej dosky to windows nerozchodi..boot som uz rozbehol,tak uvidim co to urobi..a cely hdd so systemom mam zalohovany v acronis takze by to malo byt ok.
sthruska
10.08.11,08:26
Po výmene dosky Ti je záloha nanič.
ts.jethro
10.08.11,09:41
Po výmene dosky Ti je záloha nanič.
fajn,už som to zistil.tak je všetko v anále a môžem začať odznova