svetielkoand
10.08.11,16:18
Poprosím vás o pomoc, blbne my myš, tzn. prestane reagovať, šípka utečie do nejakého rohu a vyskočí ponuka pri štarte, keď chcem aby reagovala, tak musím zakaždým stlačiť windows kláves. Robí to s každou myšou (PS2, USB). Po preverení NOD32 od ESETU som nenašla žiaden vírus, na PC som natiahla novú zálohu, operačný systém mám Ws XP. Viete mi poradiť kde môže byť chyba v hardware?
Scot2
10.08.11,14:26
ako dlho ju už máš?
svetielkoand
10.08.11,14:31
cca dva roky (PS2, USB) a ďalšia USB je nová a aj tá robila to isté
Vlado40
10.08.11,17:41
Mne utekala myš z obrazovky za okraj a problém bol v grafike.Skús odinštalovať grafiku ako bude reagovať myška.
svetielkoand
11.08.11,08:41
Ďakujem, idem to vyskúšať a dám vedieť.
Zuzzy
14.08.11,11:59
Aj mne sa to stalo. Je to od piatka. V piatok som naištalovala WinRar a vtedy začala blbnúť. Ale už som ho odinštalovala ale stále blbne. Grafické programy mám: Photofiltre Studio, Photospace, Photoshop CS. Neviete, čo sa mohlo stať? Myšku máme Genius. Už sme ju raz zmenili. Inač prestala nám svietiť, keď sme ju mali zapojenú vpredu. V zadu svietila. Ale strašne seká. Normálne mi zmizne. Musim odpojiť ju a zapojiť aby sa trošku naštartovala. Neviete v čom je problém?! Ale už mi ide aj v predu. A inač ak si odinštalovala tie programy tak ti už ide normálne? A aké si mala? Pomôžte mi.
misoft
14.08.11,16:25
Otázky:
Pri zapojení "hlodavca" do zadných USB portov - funguje bez problémov?
Pri zapojení iného "hlodavca" do predných USB - funguje?
Dedukcia:
Pri prvej otázke, ak je áno a pri druhej otázke, ak je nie - potom je chyba v USB.
Prečítaj si:
http://www.itnews.sk/tituly/pc-revue/poradna/2010-07-07/c134593-poradna-nefungujuce-predne-konektory-usb
potom aj kuk sem:
http://www.porada.sk/t23168-nefunkcne-usb.html
kamowski
14.08.11,18:48
Ale už mi ide aj v predu.

povedal by som, že ti na pozadí beží nejaký program, ktorý ti zaberá celú ram a možno aj úplne zaťažuje procesor (napr. aktualizácia, spúšťanie nejakého antiviru, firewallu alebo iného štítu) a keď to prebehne alebo skončí, všetko je ok. :rolleyes:
skús správcu procesov ctrl-alt-del, sleduj ako sa ti mení zaťaženie procesora a využitie ram a ktorý proces to spôsobuje.
sthruska
15.08.11,04:55
//V piatok som naištalovala WinRar a vtedy začala blbnúť.

To bude len zhoda okolností. WinRar je užívateľmi tvrdo preverený.
misoft
15.08.11,15:24
Súhlasím - WinRAR je v tom nevinne (má alibi :D:D)
Libor4
16.08.11,05:58
Rad by som (snad?) pomohol... Uz 3 x sa mi stalo to iste a VZDY to boli vadne mikrospinace v myske (uz to nezvladali... tolko kliknuti :). Po vymene opat 100 % kvalita. Treba skusit inu mys. Ak ta funguje, je to jasne.