11david
13.08.11,16:18
Dobry den.Potreboval by som poradit v pc sa mi vsetky programy premenili na odkazy na internet.Ak ich chcem spustit vypise zobrazit a sledovat preberane subory a dalej sa s tym neda nic robit.dakujem za pomoc
Charon
13.08.11,16:26
Ahoj,
všetky programy? To asi nie. To by sa Ti nepsustil vôbec systém.
Predpokladám,
- že vravíš o ikonách a link k programom, ktoré sa Ti z nejakého dôvodu porušili (broken link) a link ukazuje na neexistujúci program, resp. nejaký iný

Pošli, ak chceš, jeden takýto odkaz (link) a zaves ho sem.
aiosys
13.08.11,16:48
V prvom rade by som sa pozrel ci este existuju subory tych programov na disku, cize niekde v program files atd. potom by som si okamzite presnkenoval pocitac nejakym dobrym antimalwarom [Malwarebytes, SuperAntispyware], dalsia moznost je vratit to na nejaky predosli bod obnovenia [aj ked to fest nerad robim]. Je mozne ze mas iba odvalene/infikovane registre, takze to najprv prescanuj.

Ak nepochodis v normalnom rezime, spust pocitac v nudzovom rezime a urob to vsetko tam.

Mozes si aj stiahnut nejake "rescue cd" od nejakeho antivirusoveho vyrobcu [tie cdcka su zadarmo, len ich treba napalit], odporucam f-secure, bitdefender alebo gdata.

Aky pouzivas antivirus?
Kedy sa ti to stalo?
Co si instaloval, alebo na akych sajtach si bol ked to este slo a zrazu to uz nejde?

A ten odkaz by sa hodil :D.
Fero11
13.08.11,16:59
Dobry den.Potreboval by som poradit v pc sa mi vsetky programy premenili na odkazy na internet.Ak ich chcem spustit vypise zobrazit a sledovat preberane subory a dalej sa s tym neda nic robit.dakujem za pomoc
Celkom dobre nechapem co pises (program sa ti nemoze premenit na odkaz).
Tym premenovanim myslis ikony naploche ??
Skus dat screenshot
11david
13.08.11,17:59
aj na ploche na liste vsade vsetky tie programy maju teraz priponu lnk aj tie co uz boli nainstalovane od vyroby
11david
13.08.11,18:06
prescanoval som to superantispyware a nic starsie body obnovenia nie su tak neviem ale aj tak vdaka za pomoc
Fero11
13.08.11,18:15
Tak sa pozri, ci aspon cesta vedie ku tym zmenenym programom
aiosys
13.08.11,21:50
Este skus nastroj od Mrkvosoftu, FIX IT. Pochybujem zeby to nejak mohlo pomoct ale niekde v knowledge base pisu ze to opravuje aj pokazene odkazy a chyby v registroch. Skus to mrknut.

http://support.microsoft.com/mats/system_maintenance_for_windows/en-us

Este to moze byt "pokazeny" profil uzivatela... skus vytvorit dalsi profil a naloguj sa do neho, ak bude vsetko ok a aj ikony budu ok, problem je v tvojom profile a to sa da pomocou krkolomnych navodou opravit.
Consultix
14.08.11,12:39
Asi najjednoduchsie riesenie je vratit sa k nejakej systemovej zalohe "Restore point" v case, ked pocitac este fungoval...
Okrem toho: aktualizovany antiviris, antispyware a pod...