zaja
17.08.11,10:42
Ahojte gazdinky (aj gazdosi :)) po dlhsej uvahe som si vybrala Catler JE 4010 ale chcem sa este spytat ci niekto na nom odstavuje ribezle alebo maliny na dzem. V testoch a odporuceniach som taketo drobne ovocie na nom odstavovat ani posudzovat nevidela, a nakolko som zavaraci maniak a dzemov a lekvarov robim kopec chcela by som si este overit ci to Catler JE 4010 dokaze.
Dakujem
ela77
18.08.11,17:56
Neviem či si ho už kúpila, ja sa ho chcem zbaviť. Kupovala som ho práve kvôli malinám, ale to ich radšej znova meliem ručne, lebo mi to vyhadzovalo v tomto odšťavovači vôbec neodšťavené a to čo odšťavilo bola samá pena, už som vyskúšala všetky rýchlosti a tak milý Catler išiel do krabice a tam čaká. Hlavne že som vlani zaň vysolila takmer 6000 Sk v prepočte (ja ešte rátam v korunách) Možno s tým neviem robiť, ale bolo by lepšie keby nemal také nízke sito, takto to hneď vyhadzuje von. Možno iné ovocie ide dobre, neskúšala som. Až teraz viem, že kvôli malinám som mala kupovať pasírovač. Predám toho Catlera za 100 Eu, bol použitý asi 2x len na skúšku. Možno niekto iný má lepšie skúsenosti.
zaja
19.08.11,09:41
Este som ho nekupila. Som nemilo prekvapena z tvojej skusenosti. Dost dlho som vyberala a uz som myslela ze som sa fakt dobre rozhodla. Dufam ze sa najde niekto co v pohode odstavuje aj drobne ovocie ale uz si mi dala chrobaka do hlavy a asi nebudem kupovat. Dakujem, asi si mi usetrila kopu penazi
inspektorka
03.12.11,22:01
Ja by som ho od teba kúpila, ak by bol ešte stále na predaj.
ela77
15.12.11,10:22
Ja by som ho od teba kúpila, ak by bol ešte stále na predaj.


Posielam súkromnú správu na tvoj nick. Až dnes som pozerala poradu a objavila som toto.
neo1
07.08.12,13:29
Dobrý deň,
Je už predaný ten odšťavovať?
Ak nie, mohli by ste mi poslať
e-mail na bc.peter.horvath@gmail.com ?

Ďakujem
liska747
25.11.13,12:02
Tento Catler je dobry, ja som si kupil 4011, ten je este s pridavnym diskom, je to solidny stroj, ziadny vrzgajuci plastak a urobi co naozaj pisu. Zakratko po kupe, ked dozrievali slnecnice, som vsak zistil, ze som sa v kupe unahlil, a aj na semienka potrebujem nieco uplne ine. Teraz ho davam na predaj, ak ma niekto zaujem, cenu dam vyhodnu, uz ho nepotrebujem. Bol kupeny v sept. /13, v zaruke, vyborny stav.
liska747
16.02.14,17:09
tak uz je predany. Dakujem
pioter007
16.02.14,18:24
no ja tento Catler mám ale neviem či je vhodný na takéto drobné ovocie najlepší je na väčšie a aj tvrdšie ovocie a zeleninu, ideálny na jablká / príp. hrušky, mrkvu, červenú repu, dajú sa na ňom odštaviť aj citrusové plody.... skúšal som minule jahody a urobilo mi to niečo ako dreň keď sú jablká také maslovejšie tak to z nich urobí okrem šťavy aj pyré alebo také niečo.. ak chceš také drobné ovocie na ňom len zomlieť tak, to by sa dalo ale ak by si chcela na ňom odšťaviť niečo také tak to nepôjde ... tento odšťavovač ako aj ostatné odstredivé nie je na to určený a vhodný. Ja som ho kúpil hlavne na jablká, ale ak by ti nevadilo priplatiť si a potrebuješ odšťavovač hlavne na drobné plody (ale nie len na ne) tak odporúčam niečo takéto: http://www.eujuicers.sk/sk/katalog/odstavovace/domacnosti/snekove-odstavovace/odstavovac-omega-8004-biela stojí 379€ ale odšťaví asi všetko... "S Omegou 8004 je možné spracovávať takmer všetko - bežné ovocie a zeleninu, ale napríklad i obilné trávy alebo problematické bobuľoviny (ríbezle, egreš..), vňaťovú zeleninu, atd.. Okrem toho je možné využiť tento prístroj k príprave niekoľkých druhov cestovín, výrobe orechového masla alebo pomocou homogenizačného púzdra vyrábať detské výživy, zmrzliny, sorbety a iné zdravé pokrmy, ktoré si skoro obľúbite nielen vy, ale i vaše deti."
PS. na odšťavovanie jabĺk a zeleniny vo väčšom množstve je ale ten Catler super ale na drobné a mäkké plody nie je vhodný :)