erzet
17.08.11,12:16
Alkohol
Indeed
17.08.11,10:20
V priručke chýba to najzakladnejšie :

OPIS VÝROBY LIEHU

Inak tie recepty su určite fajn.:cool:
babka - ježibabka
17.08.11,16:33
V priručke chýba to najzakladnejšie :

OPIS VÝROBY LIEHU

Inak tie recepty su určite fajn.:cool:
Asi si mestské "ditě". U nás to vie každý.
Stanislav 1975
17.08.11,16:44
V priručke chýba to najzakladnejšie :

OPIS VÝROBY LIEHU

Inak tie recepty su určite fajn.:cool:

Indeed, keď nieje lieh,tak v najhoršom prípade sa dá použiť aj Alpa( ale tá biela, nie zelená) alebo skysnutá zaváranina...:D
rudopp
17.08.11,16:53
Indeed, keď nieje lieh,tak v najhoršom prípade sa dá použiť aj Alpa( ale tá biela, nie zelená) alebo skysnutá zaváranina...:D

Vraj zlepšovatelia bývajúci v extra izbách (v Leopoldove) vedeli aj z obyčajného čaju spraviť oblbovák.
babka - ježibabka
17.08.11,17:06
Okrem tých receptov, ktoré tu pridal Erzet mám stiahnutých aj niekoľko ďaľších likérov. Tak skúšajte.
Indeed
18.08.11,00:31
Asi si mestské "ditě". U nás to vie každý.

Super !!! :cool: :cool: :cool:

Tak to je jeden z najhodnotnejších príspevkov na celej Porade !

Ďakujem . :)

:D :D :D
erzet
18.08.11,05:27
Bol som na svadbe na Morave, okrem vínečka, sme pili šable-meče. Doporučujem, dobre sa to pije, rum v griotke. Ale na druhý deň...
rudopp
18.08.11,05:49
Bol som na svadbe na Morave, okrem vínečka, sme pili šable-meče. Doporučujem, dobre sa to pije, rum v griotke. Ale na druhý deň...

Zostanú IBA
AlaNR
18.08.11,08:45
Dnes ráno nám v páleničke pripravili 17,50 litra domácej marhuľovice, ale tú je škoda použiť na likéry.
To sa pije samé ....
erzet
18.08.11,09:16
Kúpim
erzet
18.08.11,09:55
Cesnaková vodka (toto by sa mohlo dať aj do zdravia, ale nie je to odskúšané, nerobím hara, kiri.)
babka - ježibabka
18.08.11,11:27
Cesnaková vodka (toto by sa mohlo dať aj do zdravia, ale nie je to odskúšané, nerobím hara, kiri.)
Skopírované, uložené v mojej zložke ZDRAVIE. Mám zaliaty medvedí cesnak - recept od Ubky.
erzet
18.08.11,11:37
Silvestrovské krambambuli

http://www.porada.sk/t66430-nieco-tekute-na-silvestra.html

Ešte chcem dodať. Toto som už robil, dobré a efektné.
babka - ježibabka
18.08.11,11:54
Indeed, keď nieje lieh,tak v najhoršom prípade sa dá použiť aj Alpa( ale tá biela, nie zelená) alebo skysnutá zaváranina...:D
mimotemyStanislav vieš že máš pravdu, že na pálenie sa dá použiť hocičo? To závisí od charakteru ľudí, čo si do pálenice prinesú. Posledných 5 rokov - odkedy je manžel po MP, tak sa starám aj o odvoz (pokiaľ máme - tento rok sa budeme iba oblizovať) kvasu do pálenice a veru veľa krát tam vidím plávať všeličo, čo ja by som tam nikdy nedala. Ale páleník už pozná zákazníkov a nás trochárov dá spolu takých, o ktorých kvalite kvasu nemé pochybnosti. (Lebo pálenica je prerobená a kotol má kapacitu 600 litrov). A poznáš to: Kto chce vedieť tajné veci, nech sa pýta malých detí. Jeden chlapček sa chválil: Naša bapka nastrúhajú dzuný (tekvíc) a toľko majú jabĺčkoviíce. No čo na to povedať. Šikovnosť je šikovnosť. :D:D:D
Stanislav 1975
18.08.11,12:33
mimotemyStanislav vieš že máš pravdu, že na pálenie sa dá použiť hocičo? To závisí od charakteru ľudí, čo si do pálenice prinesú. Posledných 5 rokov - odkedy je manžel po MP, tak sa starám aj o odvoz (pokiaľ máme - tento rok sa budeme iba oblizovať) kvasu do pálenice a veru veľa krát tam vidím plávať všeličo, čo ja by som tam nikdy nedala. Ale páleník už pozná zákazníkov a nás trochárov dá spolu takých, o ktorých kvalite kvasu nemé pochybnosti. (Lebo pálenica je prerobená a kotol má kapacitu 600 litrov). A poznáš to: Kto chce vedieť tajné veci, nech sa pýta malých detí. Jeden chlapček sa chválil: Naša bapka nastrúhajú dzuný (tekvíc) a toľko majú jabĺčkoviíce. No čo na to povedať. Šikovnosť je šikovnosť. :D:D:D

Ja budem troška mimotemy od pálenice, páleniu ja moc nerozumiem, ale rád si spomínam ako sme s dedkom robili volakedy ked som mal 11-15 rokov ríbizlák, vínko-sme naoberali, naprešovali, dali pracovať a s dedkom sme potom chodili do pivnice pozerať ako pracuje...:)- dedo nebol žiadny masliak a vždy tou pipetkou vytiahol 2-3 deci aj pre mňa-ani som z pivnice nevedel vyliezť ked to 2-3 krát zopakoval...;););)
A potom bol krik lebo babke sa nepáčilo, že ma údajne kazí a učí na zlé chodníčky,tak po ňom začala hučať po celom baráku...- ale on si to vždy obhájil- povedal- to je len mušt...a ja poobede v posteli death ...:D:D:D
To boli časy...
Stanislav 1975
18.08.11,12:44
Ja budem troška mimotemy od pálenice, páleniu ja moc nerozumiem, ale rád si spomínam ako sme s dedkom robili volakedy ked som mal 11-15 rokov ríbizlák, vínko-sme naoberali, naprešovali, dali pracovať a s dedkom sme potom chodili do pivnice pozerať ako pracuje...:)- dedo nebol žiadny masliak a vždy tou pipetkou vytiahol 2-3 deci aj pre mňa-ani som z pivnice nevedel vyliezť ked to 2-3 krát zopakoval...;););)
A potom bol krik lebo babke sa nepáčilo, že ma údajne kazí a učí na zlé chodníčky,tak po ňom začala hučať po celom baráku...- ale on si to vždy obhájil- povedal- to je len mušt...a ja poobede v posteli death ...:D:D:D
To boli časy...

Keď si pomyslím, že babky tu už neni od roku 1997 a deda od 2000...:mee:
škoda ich...
A tiež obaja MP- s babkou som sedel v kuchyni a rozprávali sme sa, nič jej nebolo a zrazu bum-bum- koniec, ani vetu nedopovedala...
AlaNR
18.08.11,13:06
My robíme na viackrát, teraz bola marhuľovica, potom bude na konci septembra slivka a zmeska bude samostatne. Ale ovocná zmeska, nie tekvicková a podobná...
erzet
18.08.11,13:23
Ani som netušil o čom bude táto téma.
alabut
19.08.11,04:17
Do slaka, cernice v prdeli, cervene vino v prdeli, cukor v prdeli. Pri dosladzovani likeru som namiesto cukru nasypal sol. Antialkoholici zo Zdravia mozu skakat od radosti. :-)
rudopp
19.08.11,07:05
mimotemyStanislav vieš že máš pravdu, že na pálenie sa dá použiť hocičo? To závisí od charakteru ľudí, čo si do pálenice prinesú. Posledných 5 rokov - odkedy je manžel po MP, tak sa starám aj o odvoz (pokiaľ máme - tento rok sa budeme iba oblizovať) kvasu do pálenice a veru veľa krát tam vidím plávať všeličo, čo ja by som tam nikdy nedala. Ale páleník už pozná zákazníkov a nás trochárov dá spolu takých, o ktorých kvalite kvasu nemé pochybnosti. (Lebo pálenica je prerobená a kotol má kapacitu 600 litrov). A poznáš to: Kto chce vedieť tajné veci, nech sa pýta malých detí. Jeden chlapček sa chválil: Naša bapka nastrúhajú dzuný (tekvíc) a toľko majú jabĺčkoviíce. No čo na to povedať. Šikovnosť je šikovnosť. :D:D:D

Pokiaľ v tom nemáš cukor:D:D:D, môžeš strúhať aj ceruzky = nepribudne nič

PS
Sám cukor dáva : 1 kg = cca 0,7 l (50%)
rudopp
19.08.11,07:09
Ja budem troška mimotemy od pálenice, páleniu ja moc nerozumiem, ale rád si spomínam ako sme s dedkom robili volakedy ked som mal 11-15 rokov ríbizlák, vínko-sme naoberali, naprešovali, dali pracovať a s dedkom sme potom chodili do pivnice pozerať ako pracuje...:)- dedo nebol žiadny masliak a vždy tou pipetkou vytiahol 2-3 deci aj pre mňa-ani som z pivnice nevedel vyliezť ked to 2-3 krát zopakoval...;););)
A potom bol krik lebo babke sa nepáčilo, že ma údajne kazí a učí na zlé chodníčky,tak po ňom začala hučať po celom baráku...- ale on si to vždy obhájil- povedal- to je len mušt...a ja poobede v posteli death ...:D:D:D
To boli časy...

Počuj kukulienka .

To je petržalský zlepšovák:---:---:--- (načo sa trápiť s hroznom a podobnými onými ).

PS
Ale to zas klobúk dolu.
Prešovať (aby bolo číre/iskrivé) vínko je fuška:D:D
rudopp
19.08.11,07:11
Do slaka, cernice v prdeli, cervene vino v prdeli, cukor v prdeli. Pri dosladzovani likeru som namiesto cukru nasypal sol. Antialkoholici zo Zdravia mozu skakat od radosti. :-)

A to ako, ak si tam sypal soľ ????????????
erzet
19.08.11,07:23
My robíme na viackrát, teraz bola marhuľovica, potom bude na konci septembra slivka a zmeska bude samostatne. Ale ovocná zmeska, nie tekvicková a podobná...
Kúpim
babka - ježibabka
20.08.11,14:20
Pokiaľ v tom nemáš cukor:D:D:D, môžeš strúhať aj ceruzky = nepribudne nič

PS
Sám cukor dáva : 1 kg = cca 0,7 l (50%)
Do dobrého ovocného kvasu sa cukor nepridáva je to tam cítiť a to už nie je ono. Z cukru sa voľakedy (u nás sa hovorí za Márie Terézie) pálila jedenástka. Za 10 korún kilo cukru a za korunu cajch (kvasnice). Ale to by Ti v oficiálnej pálenici nezobral. Musel by si to robiť doma ako lavórovicu.
babka - ježibabka
20.08.11,14:28
Kúpim
Erzet ozval sa Ti niekto? Neviem odkiaľ si, ale skús v najbližšej pálenici, tam Ti páleník poradí na koho sa máš obrátiť. Ešte Ti aj uleje :D. Ja som Teraz kupovala k hodom marhuľovicu a banujem, že som nekúpila viacej. V pálenici Ti poradí dobrý zdroj, lebo to je reklama aj pre neho, že dobre páli. A zvyčajne býva aj dobrá cena. My pokiaľ nemáme vlastnú jabĺčkovicu, takto kupujem na zarábané alkoholy buď jabĺčkovicu, alebo vínovicu.
erzet
20.08.11,20:59
Erzet ozval sa Ti niekto? Neviem odkiaľ si, ale skús v najbližšej pálenici, tam Ti páleník poradí na koho sa máš obrátiť. Ešte Ti aj uleje :D. Ja som Teraz kupovala k hodom marhuľovicu a banujem, že som nekúpila viacej. V pálenici Ti poradí dobrý zdroj, lebo to je reklama aj pre neho, že dobre páli. A zvyčajne býva aj dobrá cena. My pokiaľ nemáme vlastnú jabĺčkovicu, takto kupujem na zarábané alkoholy buď jabĺčkovicu, alebo vínovicu.
To bolo dvakrát na AlaNR. Kašle na mňa, ani neodpovie.
rudopp
20.08.11,21:16
Do dobrého ovocného kvasu sa cukor nepridáva je to tam cítiť a to už nie je ono. Z cukru sa voľakedy (u nás sa hovorí za Márie Terézie) pálila jedenástka. Za 10 korún kilo cukru a za korunu cajch (kvasnice). Ale to by Ti v oficiálnej pálenici nezobral. Musel by si to robiť doma ako lavórovicu.

Dobrý ti dá sám 8-10 l/100 - tam netreba.
AlaNR
22.08.11,09:47
Nekašlem, akurát som nemala čas na poradu... ;-)
Táto sa iba pečatí a odkladá. Marhule sú u nás vzácne, nie vždy sa vydarí mať čistú marhuľu...
A keď, šak to je ZAKAZANÉ, čo ma majú colníci naháňať????:eek:
lujza.j
28.10.11,21:56
možno sa to bude teraz hodiť:)
http://koktail.sk/slovnik-barmana/