milanl47
18.08.11,18:10
Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať či je možné reklamovať tento notebook. Presní popis situácie a závady:

Notebook MSI GX633 bol kupovaný dňa 30.08.2010 v predajni Shark v Nitre. Predtým bol rezervovaný a mi sme si preň prišli. Bol úplne v poriadku až na mierne prehrievanie až dodnes. Zrazu sa začala v oblasti pántov dvíhať zadná časť krytu (ktorá je z hliníku) a je zjavné, že tým ako sa obmedzuje pohyb pántov čoskoro dôjde k prasknutiu vnútorného plastového krytu (už je kúsok prasknutý). Čítal som dnes, že ide takmer o chorobu na notebookoch typu MSI. Bolo by teda možné takýto druh chyby reklamovať ako výrobnú závadu aj keď je uvedené na faktúre ktorá zároveň slúži ako záruční list, že "Na mechanicky poškodený tovar sa záruka nevzťahuje." ? Bol by som rád aby ste mi čo najskôr odpovedali pretože moje možnosti cestovania sú celkom obmedzené a chcel by som tento notebook dopraviť na reklamáciu skôr ako uplynie prvý rok záruky.
sthruska
19.08.11,04:54
Podľa mňa Mechanický poškodený znamená, že Ti spadol, buchol si s ním a pod. To znamená, že došlo k poškodeniu násilím.
Ak je to konštrukčná chyba, tak by som trval na reklamácii. Je to chyba výrobcu.
martinero
20.09.11,13:08
Predávam mimo iné aj notebooky MSI, je pravda že je to ich choroba - myslím lámanie plastov. Kľudne to pošli na reklamáciu, bežne to menia v záruke. Posielal som im aj taký noťas čo bol na 2 časti a v pohode. Do závad uveď aj prehrievanie. Zadať reklamaciu možeš aj tu, nemusis isť ku predajcovi http://jkarma.msi.com.tw/Customer_Service/Default.aspx