zbesilo11
21.08.11,17:59
Zdravim, ideme sa stahovat, a potreboval by som vediet aky internet by bol najvyhodnejsi, potreboval by som neobmedzeny na stahovanie nejakych hier ci filmov, najviac stahujem cez torrenty, ideme do Hubovej v okrese Ružomberok, ja som aj pozeral na tejto stranke ale neviem ako by bolo najvyhodnejsie sa pripojit, ci kablom alebo ako, a najlepsie daky do 15€. Dakujem za odpovede.
Ta stranka je porovnat.sk
alla66
21.08.11,16:31
Zdravim, ideme sa stahovat, a potreboval by som vediet aky internet by bol najvyhodnejsi, potreboval by som neobmedzeny na stahovanie nejakych hier ci filmov, najviac stahujem cez torrenty, ideme do Hubovej v okrese Ružomberok, ja som aj pozeral na tejto stranke ale neviem ako by bolo najvyhodnejsie sa pripojit, ci kablom alebo ako, a najlepsie daky do 15€. Dakujem za odpovede.
Ta stranka je porovnat.sk
doplň adresu nového bydliska a daj porovnať http://www.porovnat.sk/ako_si_vybrat_poriadny_internet/?search&adv=1
zbesilo11
21.08.11,17:19
no zopar ich najde, no neviem ktory je NAJVYHODNEJSI
Gina Er
21.08.11,17:22
šak to tam máš v tabuľke prehľadne ! mne to ukazuje Slovanet a ten aj mám
alla66
21.08.11,17:29
v tabuľke si uprav parametre.....najvýhodnejší neznamená najlacnejší?:)
buchač
21.08.11,17:33
no zopar ich najde, no neviem ktory je NAJVYHODNEJSI
...bacha aj na posledný odstavec....;)



Na porovnat.sk sa snažíme udržiavať čo najväčší výber možností pre rýchly internet. Napriek tomu, sa z rozličných dôvodov niektorí poskytovatelia internetu na našom webe nenachádzajú. Najčastejšie je to z dôvodu, že sami neprejavili záujem o bezplatné využitie našich stránok. Upozornite Vášho poskytovateľa na náš web a už coskoro ho tu môžete nájsť. Poskytovateľov, ktorí porušili Kódex porovnat.sk takisto u nás nenájdete. Je takisto možné, že poskytovateľ už rozšíril svoj internet do vašej lokality, ale ešte neupravil databázu pokrytia na porovnat.sk. Stáva sa, že poskytovateľ už dočasne vyčerpal kapacitu internetu vo vašej lokalite a preto pokrytie neuvádza, aj keď vy ho používate.
Fero11
21.08.11,17:58
Ked sa nastahujes, tak urcite nebudes riesit inet hned prvy den. Podiskutuj s miestnymi, prip. sa opytaj na obecnom urade ake su tam moznosti.
Podla toho kde sa hubova nachadza typujem to tak na t-com (resp. alternativny provider, ktore vyuziva ich linky) alebo nejaky miestny wifi provider
zbesilo11
21.08.11,19:43
vdaka za odpovede, povypytujem sa este konkretne v tej dedine a potom podla toho uvidim
tomasjuve
02.09.11,18:54
prosim vas ake su moznosti internetu na notebook bez viazanosti (potrebujem len na dva mesiace) . viem len o O2
mato650
08.09.11,12:26
pokial by si sa rozhodol pre miestnych wifi providerov skus si pozistovat ako je to s kvalitou signalu, max. rychlost stahovania...kedze chces stahovat filmy/hry/dvd..asi ta nepotesi ked ti na 98% po hodine stahovania zahlasi chybu :) inac s tym "neobmedzenym" stahovanim tiez je dobre si precitat celu zmluvu popr. sa presne informovat...aj ja mam neomedzeny net s tym ze mozem za 2 po sebe iduce dni stiahnut max. 10GB (co sa mi nestalo ale ked chces vela stahovat...), potom bude rychlost stahovania dost obmedzena na urcity cas....cize je dobre si pozistovat vsetky detaily vopred :)
verads
10.09.11,21:44
treba zistit ,či tam je aj UPC ? je rychlí, dobrý, spolahlivy bez obmedzenia .
filozofka
22.09.11,16:05
tak to budeme skoro susedia.máš tam na výber ružanet a sitynet.pokial budeš mať doma viac počítačov,odporúčam t-com po kábli..