notas3
21.08.11,21:41
zdravim mam velmi velky problem, nemozem si naisnstalovat ziaden antivirak a ked si nejaky stiahnem napr. ESET tak po ukonceni instalacie mi restartuje cely notebook potom mi ho zapne do nudzoveho rezimu a znovu restartuje. Skusal som to uz aj s inymi antivirakmi, robi mi toto iste. a po kazdom restartovani mi vypisuje chybu ze naslo skodlivy softwer win32 coin maner alebo ako to bolo tak ho dam do karanteny. Vsetko to zacalo tym ze mi znicoho nic vypisalo chybu o esete: enhanced protection mode, no a nemozem sa dostat nijako do programu ani do ineho antiviraku. poprosil by som radu ze co mam robit lebo nemozem si nainstalovat antivirak, tak poradte co mam robit pls. :(
Fero11
22.08.11,03:46
... no a nemozem sa dostat nijako do programu ani do ineho antiviraku...
Kolko mas tych antivirakov ??
Najlepsie bude, ked to co ti pise, si presne zapis a potom to napis sem, alebo do googla
alessi
22.08.11,04:00
antiviraky sa mozu navzajom rusit a jeden druheho povazovat za virus.
Odinstaluj vsetky vycisti registre a na zaciatok si stiahni nejaky free a presmejdi s nim cely system hlbkovo aj ked to bude trvat dlhsie.
MatoXVI
22.08.11,14:16
v notebookch vačšinou už býva antivírus ,možno tam nejaký máš a ani nevieš že je to antivírus ^^ napr Trend micro titanium ja som ho mal na asuse už nainštalovaný keď som ho kúpil nevedel som o tom lebo to nebolo písané vo výbave .. tak som si stiahol avast a robilo mi to čo tebe mrzlo a reštaltovalo..v nudzovom režíme odinštaluj ten antivirus čo si nainštaloval a skús sa uistiť že žiadny iný AV nemáš az potom si stiahni aký ti vyhovuje..