pnak
22.08.11,19:28
Zdravim.

Pred necelym tyzdnom som zaniesol do predajne notebook na reklamaciu. Hlavny dovod reklamacie bol, ze sa pocitac prehrieval a panty, ktore drzia monitor boli uvolnene, takze monitor poriadne nedrzal a vychiloval sa mozno aj o 5cm.
Dnes mi volali zo servisu vraj nastali kompliakcie a mam im mailom zaslat stanovisko na zaslane info. V spominanom maile sa pisalo, vraj bol notebook poliaty kvapalinou a bola prilozena fotka, na ktorej bolo pod klavesou enter viditelny nejaky biely stvorcek, ktory bol okolo krajov trosku cervenkasty (pravdepodobne podla toho zistuju ci tam nevnikla kvapalina). Tento stvorcek vsak nebol cely cerveny iba jeho cast. Dalej napisali ze na zaklade toho mi na pocitac zanika zaruka a poslali mi cennik opravy.
V cenniku je vsak okrem pantov zahrnute aj mnoho dalsich suciastok ako napriklad klavesnica ktora je mimochodom funkcna a nejaka suciatka k lcd monitoru ktory tiez vsak funguje ako ma.
Cena tejto navrhovanej opravy je nieco cez 150€ s cim pochopitelne nesuhlasim, pretoze ja potrebujem iba vymenit alebo nejako dotiahnut panty, ktore nemaju ziade suvis s tym, ci bol pocitac alebo nebol poliaty....
Co sa tyka prehrievania, spominali tam, ze ide iba o upchatie nejakych chladiacich rebier a ze to rpi oprave vycista
Neviem co mam robit, chcem opravit iba panty a nie vymenit aj suciastky ktore mi vypisali v zaslanom cenniku.
Dakujem za radu.
arizona
22.08.11,18:24
VED TI JASNE PISU, ZE TA ZIADAJU O TVOJE STANOVISKO !
Tak im napis,ktore veci ziadas opravit a hotovo.