sthruska
24.08.11,10:33
Mám chránené PDF súbory a dávam ich do nechránených.
Postup Vytlačím - Zoskenujem v Fine Reader - Uložím

Rád by som to urobil priamo. Samozrejme, že žiaden program ho neotvorí. Dá sa to nejako?

Zároveň mám problém. Nainštaloval som AcrobatReader a FileOpen. Pri otváraní chráneného PDF mi zobrazí oznam

There was an error contacting the sever or the server's response could not be decoded. Please check your internet connection.

Pripojenie je v poriadku a na inom PC to ide. Má niekto radu?
Zoltan Miklos
24.08.11,10:51
nemozes le otvorit PDF, oznacit text a copy/paste do wordu? ten FileOpen je zrejme na ochranu dokumentu, takze copy asi nefunguje...
ten error mas mozno preto, ze Firewall ti zakazuje FileOpen aby kontatoval svoj server.
ked das Ctrp+P, mas medzi tlaciarnami nieco ako Microsoft XPS Writer? skus vybrat ten, a tym "vytlacis" obsah PDF dokumentu do tzv XPS suboru. ten XPS subor potom dvojklikom otvoris a mozes copy/paste do wordu. (asponze teoreticky)
Fero11
24.08.11,12:56
Tym slovom chranene pdf subory myslis "zaheslovane"? Ak ano, tak pouzi nejaky PDF Password Remover, PDF Unlocker, prip. nejaku inu utilitku.
Ak chces zrobit s pdf doc, tak to je uz trocha vacsi problem. Ak sa jedna len o cisty text, tak samozrejme ctrl+c a ctrl+v, ale aj tak bude treba opravit diakritiku.
Pouzil by som skor abbyfinereader
sthruska
24.08.11,14:08
Jedná sa o STN
To Miklos copy/paste je veľmi pracné. Hľadám niečo automatické.
FileOpen je plugin do Acrobat Reader na čítanie chránených PDF.
XPS Writer mám. Skúsim. Môžem 2x tlačiť.

To Fero11 chránené = autorské práva.
Pouzil by som skor abbyfinereader - ten používam. Ale až na zoskenovaný súbor. Originál neotvorí. Ale dávam prednosť copy/paste kvôli obrázkom a zachovaniu riadkov a pod.

Ti utility skúsim, ale neverím, že to pôjde.
Fero11
24.08.11,15:38
mozes mi tu normu poslat ?
misoft
24.08.11,16:37
sthruska
25.08.11,06:11
mozes mi tu normu poslat ?
Ja som sa k niečomu zaviazal - autorské práva.

Skúsim tie odkazy. Nie hneď.
Fero11
25.08.11,06:34
Mne nejde o obsah, chcem sa ti pokusit len pomoct (je mozne sa mi to aj nepodari otvorit)
sthruska
27.08.11,12:43
Ochrana je dokonalá. Nula bodov.
Ešte by som rád vyriešil problém s FileOpen. Normy môžem otvoriť len na starom PC. Ešteže som to nezlikvidoval.
jojko1
18.03.12,21:04
Nepovedal by som že nula bodov. Ono to ide. Posli súbor na jojko.p@zoznam.sk a obratom pošlem späť súber bez hesla v pôvodnej kvalite vrátane OCR (ak bol zdrojové pdf OCR).
Zatiaľ som mal 100% úspešnosť.
sthruska
19.03.12,07:52
Už to mám vyriešené. Opäť som sa o to pokúsil (je to nejaký čas späť) a stiahol tentokrát nejaké dva! súbory a ide to. Za ochotu ďakujem. Normy kupujem už len v papierove podobe. A mám pokoj.