ethan123
26.08.11,10:21
Ahojte,
potreboval by som poradit, zdielam excel dokument (cez router) a potrebujem nastavit aby sa vsetkym uzivatelom refreshol excel (najlepsie kazdu minutu). Ak ja nieco zadam a ulozim aby sa im to zobrazilo. A naopak. Dakujem za radu
kergulaan
27.08.11,05:59
S tym ti neporadim, a ako vidim ani nikto iny v tejto sekcii. Skus ale http://www.porada.sk/f85-word-excel-power-point-outlook.html tam sa asi pohybuju vic ludia na to "vystudovani"
mepex
10.09.11,17:57
Minimálna hodnota automatickej aktualizácie je 5 min.
marjankaj
10.09.11,19:18
No môžeš skúsiť toto. Otvor si tento súbor, vyplň bunky A1 (adresár, kde sa súbor nachádza) a A2 (názov súboru aj s cestou) a spusti makro.
Po každej minúte sa ti bude aktualizovať tvoj zadaný súbor.
Tak isto by to mali spúšťať aj ostatní, ktorí majú k tomu prístup.
Ak niekto urobí zmeny v súbore, tak by mal súbor aj uložiť, prípadne sa to dá urobiť automaticky makrom.

PS. Zdieľanie nemám odskúšané. To na jednom PC neodskúšam.
marjankaj
10.09.11,20:17
No teraz mi napadlo. Ak tam budeš robiť zmeny a neuložíš, tak sa ti po minúte premažú. Si si istý, že to chceš práve takto? Ak z makra vyhodíš displayalerts(obidve), tak sa ťa to bude pýtať, či chceš nahradiť tvoj súbor.
PotPalo
12.09.11,04:52
A čo ak budú robiť zmeny dvaja naraz? Jeden ich uloží, druhý ich uloží, ale tomu prvému sa tým pádom stratia (lebo základ bude dokument bez zmien). Bolo by dobré, keby sa dalo spraviť tlačítko EDIT, vtedy by sa refresh vypol, a ostatný by nemohli dať EDIT, kým by tento čo ho dal prvý neukončil úpravy (tlačítkom, alebo uložením). Ale to je asi zložité, a mimochodom, ja s tým nemám nič spoločné.:D
marjankaj
12.09.11,20:22
Ahojte,
potreboval by som poradit, zdielam excel dokument (cez router) a potrebujem nastavit aby sa vsetkym uzivatelom refreshol excel (najlepsie kazdu minutu). Ak ja nieco zadam a ulozim aby sa im to zobrazilo. A naopak. Dakujem za radu
A prečo to chceš akualizovať každú minútu? Môžeš si nastaviť interval minimálne 5 minút. Za jednu minútu ani nestihneš poupravovať ten dokument. Či to tí ostatní budú iba čítať? To budú stále čučať iba do toho jedného súboru, aby niečo nepremeškali?
ethan123
13.09.11,08:08
Dakujem za vsetky radi. Vyriesil som to cez google document sluzbu. Je to online a uklada to kazdu zmenu hned.
Este razdik