mafiusso
26.08.11,15:55
Čaute, asi pred týždňom som si našiel tvrdú hrčku v pravom uchu (no ona nieje ani tak v uchu ale tam dole kde sa dávaju náušnice(tuším to je ušný lalok)) je vidieť aj jemné zväčšenie (2-3 mm) pri stlačení jemne bolí na bežný dotyk nie. Neviete čo by to mohlo byť?
Gina Er
26.08.11,13:59
nemáš čerstvo prepichnuté ucho?
lujza.j
26.08.11,15:59
pasuliatko
26.08.11,17:16
vyrážka, tukový vačok, ktorý je zapálený...
mafiusso
26.08.11,19:10
vyrážka, tukový vačok, ktorý je zapálený...

Takže by to malo samo zmiznúť?
pasuliatko
26.08.11,20:05
Takže by to malo samo zmiznúť?

mohlo aj nie...
ak to je tukový vačok treba to vytlačiť...skús si kúpiť masť s obsahom ichtiolu a natierať si to... masť smrdí ale perfektne vyťahuje zápal... ak si to natrieš zalep si to nech sa ti to nezošúcha... ak to nepomôže zájdi za lekárom..
Andy Kralik
27.08.11,06:18
nenatieraj a nevytlacaj si nic o com nevies co to je!!

Mozno si si to len doteraz nevsimla. Ak ta to boli, alebo sa to akokolvek meni, ak ta to znervoznuje, alebo mas z toho strach chod radsej k lekarovi. Budes mat istotu. Budes pokojnejsia.

Zbytocnym rypanim do toho si maximalne tak vyvolas ten zapal ak ho tam este nemas.
pasuliatko
27.08.11,14:07
nenatieraj a nevytlacaj si nic o com nevies co to je!!

Mozno si si to len doteraz nevsimla. Ak ta to boli, alebo sa to akokolvek meni, ak ta to znervoznuje, alebo mas z toho strach chod radsej k lekarovi. Budes mat istotu. Budes pokojnejsia.

Zbytocnym rypanim do toho si maximalne tak vyvolas ten zapal ak ho tam este nemas.

tak potom podla tvojho príspevku by mal ísť každý zo všetkým k lekárovi? nič nevytláčať... nič nčnatierať...
ak je to tukový vačok lekár ho prepichne a vytlačí...
vidno,že sa tomu rozumieš ...
Zita5
27.08.11,14:16
tak potom podla tvojho príspevku by mal ísť každý zo všetkým k lekárovi? nič nevytláčať... nič nčnatierať...
ak je to tukový vačok lekár ho prepichne a vytlačí...
vidno,že sa tomu rozumieš ...

hmmm najľahšie je radiť , vytlačiť ...bez toho , že by ste vedeli o čo sa jedná. Prinajmenšom opovážlivé .
pasuliatko
27.08.11,21:07
hmmm najľahšie je radiť , vytlačiť ...bez toho , že by ste vedeli o čo sa jedná. Prinajmenšom opovážlivé .

tak to potom s kažou vyrážkou k lekárovi čo ak náhodou to nie je to čo by mohlo... vtipné... prebuď sa do reality...
lujza.j
27.08.11,21:11
tak to potom s kažou vyrážkou k lekárovi čo ak náhodou to nie je to čo by mohlo... vtipné... prebuď sa do reality...

ten kto to už na laloku ucha mal tak vie o čo ide:) ved ak sa lalok ucha chytí tak to pekne cítiť čo tam je a dokonca ak si to prichytí pred zrkadlom tak to vidno;)
pasuliatko
27.08.11,21:14
ten kto to už na laloku ucha mal tak vie o čo ide:) ved ak sa lalok ucha chytí tak to pekne cítiť čo tam je a dokonca ak si to prichytí pred zrkadlom tak to vidno;)

veď práve... a preto to čo píšem aj viem prečo píšem...
Zita5
31.08.11,10:09
tak to potom s kažou vyrážkou k lekárovi čo ak náhodou to nie je to čo by mohlo... vtipné... prebuď sa do reality...

Viem, že Vaše skúsenosti k zdravotníctvu sú v úzkom spojení, ja žijem v realite a práve preto som reagovala na príspevok tak , ako som reagovala a za tým si stojím.
Tiež na druhej strane moje skúsenosti v posledných rokoch sú také , že netreba podceňovať , vytláčať a odstraňovať akúkoľvek na oko zistenú akože vyrážku .....to zasa tvrdím ja . Osobne nemám dobré skúsenosti s tým a preto si myslím, že do reality by sa mal prebudiť niekto iný , ale ..nie ja .Možno o 30 rokov nazad by som reagovala podobne ako Vy.
Deganova
31.08.11,11:05
... Zitka máš úplnú pravdu, ja som mala takú malú hrčku pod uchom veľa rokov a až na naliehanie mojej zubárky som s ňou išla k lekárovi a na moje veľké prekvapenie bol to nezhubný viac druhový-viac vrstvový nádor slinnej žľazy... od vtedy idem k lekárovi zo všetkým čo je neprirodzené...
pasuliatko
31.08.11,12:53
Viem, že Vaše skúsenosti k zdravotníctvu sú v úzkom spojení, ja žijem v realite a práve preto som reagovala na príspevok tak , ako som reagovala a za tým si stojím.
Tiež na druhej strane moje skúsenosti v posledných rokoch sú také , že netreba podceňovať , vytláčať a odstraňovať akúkoľvek na oko zistenú akože vyrážku .....to zasa tvrdím ja . Osobne nemám dobré skúsenosti s tým a preto si myslím, že do reality by sa mal prebudiť niekto iný , ale ..nie ja .Možno o 30 rokov nazad by som reagovala podobne ako Vy.

aj to je možné ;)
Ke-Beng Beng
26.05.15,17:16
sws ket us vies co mas robit zoz Hrčkou v uchu tak mi porat lbo aj ja mam taki isti problem
buchač
26.05.15,18:17
Fajn......

.....a teraz ešte raz napíš (oprav).......a pekne, po slovensky...