dankasarrinka
26.08.11,16:30
Dobry den, chcela by som sa informovat kolko dostane zamestnavatel dotaciu ak zamestna nezamestnaneho z uradu prace. A aka musi byt doba aby bol evidovany na urade prace. Dakujem Danka
rodina1
26.08.11,14:35
Dobry den, chcela by som sa informovat kolko dostane zamestnavatel dotaciu ak zamestna nezamestnaneho z uradu prace. A aka musi byt doba aby bol evidovany na urade prace. Dakujem Danka
Skús si preštudovať stránku ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny.
http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestnanosti/nastroje-aktivnych-opatreni-trhu-prace/prispevky-pre-zamestnavatela.html?page_id=13119,
pretože príspevkov je viacero.
Zásada, nezamestnaný musí byť v evidencii uchádzača o zamestnania najmenej 3 mesiace.
dankasarrinka
28.08.11,08:06
no ja by som potrebovala vediet aspon pribliznu sumu pretoze ani na urade mi to nevedela ta dotycna pani povedat....
§ 50 Príspevok na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie
rodina1
28.08.11,08:10
no ja by som potrebovala vediet aspon pribliznu sumu pretoze ani na urade mi to nevedela ta dotycna pani povedat....
§ 50 Príspevok na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie
Ako je písané, ten príspevok je závislý od miesta pobytu. Skús podať dopyt na ústredie práce (sekcia služieb zamestnanosti, mail: sluzby.zamestnanosti@upsvar.sk), zadaj, z akého si mesta, určite ti budú vedieť dať fundovanejšiu odpoveď, ako tá dotyčná pani na úrade ...