Katka01
27.08.11,22:37
Ahojte, hladam dobreho poskytovatela internetu, spolahliveho, s rychlym pripojenim, bez vypadkov alebo aspon vynimone, dobry welpdesk. Viete mi poradit? Momentalne mam Isper a to je strach a hroza. Cim dalej, tym je to horsie, uz som na tom tak, ze za den mi aj stvrt-pol dna internet proste nejde. Otravujem sa s nimi uz mesiace, aj tu boli nastavit router, potom to nejaky cas islo dobre a zas to ide len k horsiemu. Dakujem.
Vlado40
27.08.11,20:41
Musíš aspoň trošku naznačiť kde bývaš.Ja som spokojný s T-Com cez kábel ,ale sú oblasti kde s T-Com majú problémy.
Katka01
28.08.11,06:24
BA-Petrzalka
Fero11
28.08.11,06:33
Tak to jednoznacne optiku ci uz od upc, orange, alebo t-comu (len treba zistit konkretne na tvojej adrese, ci tam maju kabel)
Co som pozeral ne ten isper, tak podla toho cennika je to ako keby clovek byval niekde na samote u lesa a mal len jednu moznost a to isper
MilanH
28.08.11,10:01
Daj si stranku Porovnat.sk tam zadas svoju adresu a vyhodi ti zoznam poskytovatelov aj s aktualnymi ponukami a vyberies si co by sa ti hodilo. Najlacnejsie asi vychadza Slovanet, iked mna nastvali bo maju FUP. Iked dnes uz aspom 120 giga. Za mojich casov mali 20.
Scot2
28.08.11,12:16
Ja mám Slovanet a som s ním maximálne spokojný, v prípade poruchy pošlú hneď technika (ak je to v pracovnej dobe) výpadky fakt že výnimočne....
terezamaria
28.08.11,13:07
Tu máš link na porovnanie, keď zadáš potrebné údaje:
http://www.porovnat.sk/index.php?browser
Timer3
29.08.11,16:04
UPC... mal som dva roky a dam znovu, inac viac ako 25 mega by som pre normalnych ludi nedaval to je za 9.90 mesacne. Ano sem tam to vypadlo na hodku-dve, ale s tym ma kazdy operator problemy, kto nema klame. T-com pouziva siete UPC za svoje ceny :) Orange neviem ale optika je optika malo by to byt dobre a v BA ty malo ist.