Edea
29.08.11,15:14
Dobry den,
kupila som v akcii plech na grilovanie (system "no nekup to" zase raz zafungoval. Vyzera ako normalny plech na pecenie, ale da sa na neho prilozit este taka grilovacia mriezka. Rozmyslam, co by sa na nom dalo upiect ? Mate niekto skusenosti, na co je to dobre? A dalsia otazka, ako mam potom nastavit ruru, ked nema gril? Ako elektricku alebo teplovzdusnu? Dakujem krasne za rady a ak pridate aj chutny recept budem velmi rada :)
alabut
04.09.11,15:30
Ja na tom rozmrazujem maso, najma file. Polozim na mriezku a do pekaca steka voda. :-)
pepsikova
04.09.11,16:04
..ja na to ukladám korenené a naolejované (jemne)kúsky mäsa, alebo kuraťa a dám do normálnej trúby len tak nasucho..had také ľúbi..
ajkariky
04.09.11,17:03
Ja na tom rozmrazujem maso, najma file. Polozim na mriezku a do pekaca steka voda. :-)
na iné sa ani nedá používať, ak som dala kurča alebo iné mäsko výpek stekal pripaloval sa kuchyňa ako keby horela keď so rúru otvorila
alessi
04.09.11,17:38
a co takto spodny ohrev na pekac plny vody. Aby sa maso naparovalo. Pripadne iny pokrm.
pepsikova
04.09.11,17:50
na iné sa ani nedá používať, ak som dala kurča alebo iné mäsko výpek stekal pripaloval sa kuchyňa ako keby horela keď so rúru otvorila..

..ja plech vyložím alobalom, na to mriežku a mäsko len jemne potriem a okorením..a na rýchlo prepiecť.. a nepáli sa..