jaj000
29.08.11,23:35
mohli by ste mi nejako pomoct nechce sa ani nova rom nahrat ani nic a heslo som jaksi zabudol ma niekto nejaku radu ? :(
mato650
08.09.11,11:15
1....skusat najcastejsie pouzivane 4-znakove hesla (to iste ako pin kod napr.)...
2....hard reset:
- Vypnite telefón.
- Drž tlačidlo Volume UP aj Volume DOWN a zapnite telefón.
- Tlačidla pusti, naskočí text
- Stlač tlačidlo Volume UP pre vykonanie HARD RESETu, alebo iné tlačidlo pre zrusenie resetu.
jaj000
08.09.11,12:16
1....skusat najcastejsie pouzivane 4-znakove hesla (to iste ako pin kod napr.)...
2....hard reset:
- Vypnite telefón.
- Drž tlačidlo Volume UP aj Volume DOWN a zapnite telefón.
- Tlačidla pusti, naskočí text
- Stlač tlačidlo Volume UP pre vykonanie HARD RESETu, alebo iné tlačidlo pre zrusenie resetu.

diiky brona :D ale uz som to poriesil :D
htc
14.08.12,18:21
ja mam htc p3650 zabudol som heslo neviem ssa dostat do mobilu čo stym mam robit
htc
14.08.12,18:21
čim rychlejšie mi odpište čo stym mam robit
buchač
14.08.12,18:47
ja mam htc p3650 zabudol som heslo neviem ssa dostat do mobilu čo stym mam robit

čim rychlejšie mi odpište čo stym mam robit
...predpokladám , že budeš mať asi smolu .....

Budeš musieť ísť na pôvodné ( továrenske ) nastavenia ...hardreset...
Všetko nastavovať na novo ....
Pokiaľ nemáš tie svoje údaje na SIMke , či pamäťovej karte , tak o ne prídeš ....
htc
14.08.12,18:54
...predpokladám , že budeš mať asi smolu .....

Budeš musieť ísť na pôvodné ( továrenske ) nastavenia ...hardreset...
Všetko nastavovať na novo ....
Pokiaľ nemáš tie svoje údaje na SIMke , či pamäťovej karte , tak o ne prídeš ....

mn nejde o udaje len sa vobec neviem dostat do mobilu a potrebujem ho ako sa robi ten hard reset
htc
14.08.12,18:56
vieš ako sa robi ten hard reset
htc
14.08.12,18:59
potrebujem to vediet čim skoršie
buchač
14.08.12,19:12
vieš ako sa robi ten hard reset

...ja mám HTC HD2.....už som bol nútený na tvrdo ísť ...jak pohan som nadával , všetko na novo dávať...
...skús podľa nasledovného
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=129&t=15884

...respektíve ako na ten Tvoj ...
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=htc+p3650+Hardreset&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
htc
14.08.12,19:18
lenže ja na moj nemam to tlačidlo naboku ako ty takže som v pič....
buchač
14.08.12,19:31
lenže ja na moj nemam to tlačidlo naboku ako ty takže som v pič....

Ale Google máš .......či ????

HTC Touch Cruise (Polaris)
Restart HTC Polaris zariadenia pomocou tlačidiel (rolovať nadol)


Soft reset

Občas budete musieť resetovať zariadenie. Mäkká (alebo normálne), reset prístroja vymaže všetky aktívne programovú pamäť a ukončené všetky aktívne programy. To môže byť užitočné, keď prístroj beží pomalšie, než je obvyklé, alebo program nefunguje správne. Soft reset je tiež nutné po inštalácii niektorých programov. Ak mäkký reset sa vykonáva pri programy bežia, budú neuložené práca bude stratená.
Ak chcete vykonať mäkký reset
Pomocou stylusu stlačte tlačidlo RESET v dolnej časti prístroja. Vaše zariadenie sa reštartuje a zobrazí na obrazovke Dnes
http://www.hardreset.eu/images/htc_touch_cruise_polaris_hard_reset_soft_reset.jpg

Hard resete
Môžete tiež vykonať tvrdý reset (tiež známy ako úplný reset). Tvrdý reset by malo byť vykonané iba vtedy, ak bežné obnoviť nerieši systémový problém. Po tvrdom resete zariadenia je obnovená na predvolené nastavenia, tak ako to bolo, keď ste prvýkrát kúpil, a obrátil ju. Všetky programy nainštalované, budú dáta, ktoré ste zadali, a ste si prispôsobili nastavenia na vašom zariadení budú stratené. Iba Windows Mobile ® softvér a ďalšie predinštalované programy zostanú.
Upozornenie: Tento prístroj sa nastaví späť na predvolené nastavenie od výrobcu. Uistite sa prosím, žiadne ďalšie inštalované programy a používateľské dáta alebo boli zálohované, než tvrdý reset sa vykonáva.

Dôležité: Ak Šifrovať súbory na pamäťovej karty je alebo bola povolená skôr, potom zálohovať všetky súbory z pamäťovej karty pred použitím Vymazať pamäť, prevedenie tvrdého resetu, alebo aktualizácii ROM systémový softvér. V opačnom prípade už nebude mať prístup k šifrovaným súborom na pamäťovej karte. Pomocou ActiveSync alebo Windows Mobile Device Center pre prenos súborov medzi pamäťovou kartou a počítačom. Po postupe skopírujte súbory späť na pamäťovú kartu.

Ak chcete vykonať hard reset
1. Stlačte a podržte GPS / Správy a Internet Explorer tlačidlá, a zároveň pomocou stylusu stlačte tlačidlo RESET na spodnej strane prístroja.
2. Uvoľnite tlačidlo RESET, ale pokračovať stlačením GPS / Správy a Internet Explorer tlačidla, kým sa táto správa zobrazí na obrazovke:
http://www.hardreset.eu/images/htc_touch_cruise_polaris_hard_reset_soft_reset_.jp g
Uvoľnite tlačidlá a stlačte ODOSLAŤ na zariadení vykonať hard reset, alebo stlačte iné tlačidlo pre zrušenie reset.

Vymazať pamäť
Ďalší spôsob, ako vyčistiť zariadenia úložiska a obnoviť všetky nastavenia späť na predvolené nastavenie od výrobcu je použitie funkcie Vymazať úložiska. Prídete o všetky dáta a súbory na pamäťovej zariadenia pri použití Vymazať pamäť, takže sa uistite, urobiť zálohu na prvom mieste.

Dôležité: Ak Šifrovať súbory na pamäťovej karty je alebo bola povolená skôr, potom zálohovať všetky súbory z pamäťovej karty pred použitím Clear Storage, hard reset alebo aktualizácii ROM systémový softvér. V opačnom prípade už nebude mať prístup k šifrovaným súborom na pamäťovej karte. Pomocou ActiveSync alebo Windows Mobile Device Center pre prenos súborov medzi pamäťovou kartou a počítačom. Po postupe skopírujte súbory späť na pamäťovú kartu.

1. Kliknite na Štart> Nastavenie> karta Systém> Vymazať pamäť.
2. Zadajte "1234", potom kliknite na Áno.

http://www.hardreset.eu/htc_touch_cruise_polaris_hard_reset_soft_reset_en. html
htc
14.08.12,19:56
ja to neviem spravit
day
14.08.12,20:14
tak budes muset ist rano do orange