slavocambal
30.08.11,01:00
Dobry den,

chcel by som sa opytat, zamestnanec v OC pracuje kratky, dlhy tyzden po 11 h.
Bol na PN 11 dni. Má mesacnu mzdu, kde musi opracovat pocet hodin ako je urcene podla aktualneho mesiaca, napr. pre august 176 h. Kolko hodin sa rata PN na den a kolko hodin musi opracovat do konca mesiaca? Dakujem.
mzdarka renca
30.08.11,07:32
Dobry den,

chcel by som sa opytat, zamestnanec v OC pracuje kratky, dlhy tyzden po 11 h.
Bol na PN 11 dni. Má mesacnu mzdu, kde musi opracovat pocet hodin ako je urcene podla aktualneho mesiaca, napr. pre august 176 h. Kolko hodin sa rata PN na den a kolko hodin musi opracovat do konca mesiaca? Dakujem.

PN sa ráta na kalendárne dni. A po PN sa riadiš naplánovaným pracovným kalendárom. Musíš vidieť predsa, koľko má ešte odpracovať.
slavocambal
30.08.11,19:58
A kolko dni sa rata tomuto zamestnancovi akoze odrobenych pocas PN, len tie dni na ktore mu vychadzala smena po 11 hodin, alebo vsetkych 11 dni po 8 hodin alebo dni bez vikendu?
mzdarka renca
30.08.11,22:44
A kolko dni sa rata tomuto zamestnancovi akoze odrobenych pocas PN, len tie dni na ktore mu vychadzala smena po 11 hodin, alebo vsetkych 11 dni po 8 hodin alebo dni bez vikendu?

"akože" odrobených sa rátajú len tie smeny, ktoré mal v čase, keď bol PN naplánované, resp. ktoré mu vychádzali po 11 hod.
slavocambal
31.08.11,00:01
Dakujem pomohlo :-)
Mikolajova
10.01.12,17:41
Dobry den, chcem sa opytat resp. sa uistit ak zamestnanec bol cely mesiac PN a FPC vychadza na 176 hodin no jemu na smeny pripadne odpracovat 182 hodin, pocitam mu akoby odpracoval 176 hodin alebo 182?
Xanti
10.01.12,17:48
Mikolajova,
a prečo toto počítaš? Nerozumiem. Prosím vysvetlite mi to niekto.
Mikolajova
10.01.12,17:51
Lebo robim sumar nadcasov za Q nakolko zamestnanci maju nastavene prac. kalendare podla smien a raz im vyjde za maju nadcas a inokedy im to musim presunut do ineho mesiaca aby sme naplnili rocny fond pracovneho casu. Mame nerovnomerne rozvrhnuty pracovny cas.
Mikolajova
10.01.12,17:52
Ale ked som spravne pochopila rencin prispevok tak by to malo byt 182 hod tak ako to mal naplanovane.
Discodiva
07.02.12,09:24
Mna by zaujímalo, že či može zamestnanca, ktorý takto pracuje a ide na PN - prist skontrolovat kontrola aj v dni, ktoré by inak nepracoval - no je práve vtedy PN...
Tweety
07.02.12,09:25
Mna by zaujímalo, že či može zamestnanca, ktorý takto pracuje a ide na PN - prist skontrolovat kontrola aj v dni, ktoré by inak nepracoval - no je práve vtedy PN...ÁNo.
mimosin
07.02.12,09:57
Mna by zaujímalo, že či može zamestnanca, ktorý takto pracuje a ide na PN - prist skontrolovat kontrola aj v dni, ktoré by inak nepracoval - no je práve vtedy PN...

Áno, lebo PN sa vypláca za kalendárne dni, bez ohľadu na to, či zamestnanec mal alebo nemal v ten deň pracovať. Prvé 3 dni 25 % DVZ a ďalšie dni 55 % DVZ, prvých 10 dní náhradu mzdy platí ZĽ a ďalšie soc. poisťovňa.
Katy a R
07.02.12,10:00
Mna by zaujímalo, že či može zamestnanca, ktorý takto pracuje a ide na PN - prist skontrolovat kontrola aj v dni, ktoré by inak nepracoval - no je práve vtedy PN...
Liečebný režim hádam treba dodržiavať po celú dobu DPN :confused::D
cleonka
26.11.12,10:55
Dobrý deň. Potrebovala by som radu. Ak zamestnanec je zamestnaný na znížený pracovný úväzok 0,125, t.j. 5 hodín za 5 dní a mesiac má 20 pracovný dní a má nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas so súhlasom zamestnávateľa napr. že celý pracovný úväzok si odpracuje za prvé 4 dni v mesiaci a potom ako by sa mu počítala PN napr. od 20. dňa v mesiaci, keď už vlastne nemal pracovať a celý fond pracovnej doby má odpracovaný. ďakujem
Mila123
26.11.12,10:58
nárok na PN má i na náhradu mzdy pri dočasnej pracovnej neschopnosti......
aj v tom prípade, že napr. iba každý pondelok pracujem a od utorka do nedele som PN, nárok na náhradu mzdy pri doč. PN mám.....