kira3
31.08.11,10:47
Prosim poradte mi kupila som si asus x5DID - 64 bitovy, kde bol os win7 home premium a preinstalovala som ho na win7 ultimate...A odvtedy mam problem s webkou nikde v pc som to nenasla kde by sa to dalo nastavit..Obraz mam dole hlavou a uz som z toho mierne na nervy...Co s tym??
Chobot
31.08.11,09:12
Prosim poradte mi kupila som si asus x5DID - 64 bitovy, kde bol os win7 home premium a preinstalovala som ho na win7 ultimate...A odvtedy mam problem s webkou nikde v pc som to nenasla kde by sa to dalo nastavit..Obraz mam dole hlavou a uz som z toho mierne na nervy...Co s tym??

V prvom rade treba nájsť na nete aktuálne ovládače pre základnú dosku notebooku, v rámci ktorého budú aj ovládače pre webkameru. Ovládače treba nainštalovať v poradí, ako píšu v tomto príspevku:

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-windows_install/my-camera-displays-images-upside-down-after/d18a307f-a1d5-4c27-bf7d-3e1c2234c5c2

NA 99% by sa problém mal odstrániť (čo som čítal na nete, tí, ktorí mali podobný problém, po nainštalovaní ovládačov pre Win 7 Ultimate, tento problém vyriešili).

Ak sa to neodstráni tým, budeme hľadať riešenie ďalej.
kira3
31.08.11,14:08
no tak som vsetko preistalovala a nic..stale je to naopak..
maurer2
31.08.11,15:09
Treba len najst spravny webcam driver ak napises model NB najdeme link presne pre tvoju webku Mozno si aj nainstalovala webku ale pre iny model alebo je mozno v danom modeli viac druhov webiek pri asuse nic neozvycajne ...
kira3
31.08.11,15:48
asus X5DID, 64 bitovy system, pentium dual core CPU, T 4500 2,30 GHZ, graficka karta nvidia geforce GT 320 os win7 ultimate..Tak som napisala pre istotu viacero udajov..ale som vam velmi vdacna, ze sa mi snazite pomoct lebo ja uz som vazne nestastna
misoft
31.08.11,17:24
kira3
01.09.11,06:30
Dakujem, tak som to skusila neinstalovala som vsetko len tu grafiku a kamery, ale obraz je stale dolu hlavou...Uz premyslam nad tym, ze to poslem do servisu nech mi to laskavo opravia..preinstalujem to nanovo a poslem do servisu..
Vlado40
01.09.11,09:41
Už tu bolo spomenuté ,aj ja som pri jednej téme to spomínal,tak ešte raz.Obraz dole hlavou robí zlý ovládač.ASUS zvykne na jeden typ NTB mať aj viacej web kamier a preto si stiahni všetky ovládače na web kamery zo stránky ASUS ,ktoré sú pri danom type a inštaluj ich po jednom až kým nenabehne správny obraz a ten ovĺadač si ulož aby si aj nebudúce nehľadala ovládač pre web kameru.Na výber sú tu 4 druhy web kamier ,tak to zvládneš,vyber si OS Win7 64bit :
http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=X5DID&p=3&s=193
kira3
01.09.11,15:38
Velmi pekne dakujem ta posledna stranka pomohla a kamera ide, som straaaasne stastna dakujem este raz :-)