martin-nik
01.09.11,05:55
dobry den chcel by som sa opýtať že chcem spoznať jednu babau ale rpoblem je ten ze viem len jej meno a mam len foto nic ine ci nejestvuje nieco ako by som ju mohol identifikovať presne a viem este tolko ze je z presovskeho kraja
pepsikova
01.09.11,04:17
..a to ju hladáš takto a tu?..myslíš, že tu netreba dať viacej indícií?..skús sa popýtať kamarátov...tu ťažko...alebo daj foto, možno sa nájde..hm...
martin-nik
01.09.11,04:20
ja som snou dkedy pisal cez mobil no cislo uz nema toto ta ja len ci neje nejaky program alebo daka databaza podla coho sa da najs osoba sak internet neska vsetko dokaze
Ice dive
01.09.11,04:31
v tomto prípade ti ostáva zamestnať sa jedine v policajnom zbore, alebo na matrike... ideálnejší sú tí policajti, keďže pri OP sú aj fotky, a budeš mať všetky jej aktuálne údaje...
martin-nik
01.09.11,04:33
ta nebudem debila zo seba robiť na policii ket jim poviem dvovod taze ujo google v tom nepomoze mam pravdu?
Ice dive
01.09.11,04:44
no to je ťažké... ujo google pomôže len v tom kto mu čo povie.. je tá babenka na facebooku? s verejným profilom? má nejaký blog, stránku, alebo registráciu na azete? ak hej tak ti ujo google pomôže, ak by si vedel ešte jej meno a dátum narodenia, tak za poplatok 3€ by ti vedeli v centrálnom registry v BB poslať jej poslednú aktuálnu známu adresu, ktorú má v dokladoch...
sthruska
01.09.11,04:52
// internet neska vsetko dokaze

Jáj, podľa toho a iných indícii (pravopis, vyjadrovanie...) mu ani ten internet nepomôže.

Len tak mimochodom, toto je téma o počítačoch.
buchač
01.09.11,05:19
ta nebudem debila zo seba robiť na policii ket jim poviem dvovod taze ujo google v tom nepomoze mam pravdu?

...už sa stalo ...;)

a do tejto inštitúcie

v tomto prípade ti ostáva zamestnať sa jedine v policajnom zbore
takýchto neberú ....:rolleyes:
Fero11
01.09.11,05:22
dobry den chcel by som sa opýtať že chcem spoznať jednu babau ale rpoblem je ten ze viem len jej meno a mam len foto nic ine ci nejestvuje nieco ako by som ju mohol identifikovať presne a viem este tolko ze je z presovskeho kraja
ahoj ja som to co o domna chces, posli mi nejake euriky na ucet a poslem ti peknejsie fotecky, tak zatial pa
:---
buchač
01.09.11,05:31
..a to ju hladáš takto a tu?..myslíš, že tu netreba dať viacej indícií?..skús sa popýtať kamarátov...tu ťažko...alebo daj foto, možno sa nájde..hm...

...radšej NIEééééé ......


Nikdy nevieš , čo zač je na tej fotke ...;)

Jednému raz poslala nejaká neznáma svoju fotku mailom , tak ju odchytil antivírak ...:rolleyes::---:D
rudopp
01.09.11,06:02
dobry den chcel by som sa opýtať že chcem spoznať jednu babau ale rpoblem je ten ze viem len jej meno a mam len foto nic ine ci nejestvuje nieco ako by som ju mohol identifikovať presne a viem este tolko ze je z presovskeho kraja

Malá nádej, ale skús UR.
misoft
01.09.11,10:34
dobry den chcel by som sa opýtať že chcem spoznať jednu babau ale rpoblem je ten ze viem len jej meno a mam len foto nic ine ci nejestvuje nieco ako by som ju mohol identifikovať presne a viem este tolko ze je z presovskeho kraja No aj keby tu bola,tak tebe by sa zaručene neozvala - vzhľadom k stupidite požiadavky a k písomnému prejavu. Ihneď by si urobila správny obraz.
buchač
01.09.11,10:40
No aj keby tu bola,tak tebe by sa zaručene neozvala - vzhľadom k stupidite požiadavky a k písomnému prejavu. Ihneď by si urobila správny obraz.

...ale chlapčisko celkom k svetu vyzerá ....;):rolleyes::---:D:---:D:---:D:---:D


http://u.aimg.sk/fotky/593/47/v_5934796.jpg?v=3


....len tá pálenka ,tá pálenka .....

aka pálenka je najlepšia
vodka nicolaus
29%
vodka obyčajna
11%
borovička
9%
fernet stock citrus
17%
spiska hruška
3%
hruška vanapo
3%
malinovica
6%
domaca
9%
čerešna
3%
slivovica
11%

Autor: Martin-nik
Do: 06. 02. 2010
Hlasovalo 35 ľudí
Gina Er
01.09.11,10:41
...ale chlapčisko celkom k svetu vyzerá ....;):rolleyes::---:D:---:D:---:D:---:D

:eek::eek:
Gina Er
01.09.11,10:45
...ale chlapčisko celkom k svetu vyzerá ....;):rolleyes::---:D:---:D:---:D:---:D


....len tá pálenka ,tá pálenka .....

aka pálenka je najlepšia
vodka nicolaus
29%
vodka obyčajna
11%
borovička
9%
fernet stock citrus
17%
spiska hruška
3%
hruška vanapo
3%
malinovica
6%
domaca
9%
čerešna
3%
slivovica
11%

Autor: Martin-nik
Do: 06. 02. 2010
Hlasovalo 35 ľudí
hlavne,že nepije....:D:D:D:D
misoft
02.09.11,09:11
...ale chlapčisko celkom k svetu vyzerá .... ....ale je to len "obal" :D:D, obsah nepoznáme.
Chobot
02.09.11,09:28
dobry den chcel by som sa opýtať že chcem spoznať jednu babau ale rpoblem je ten ze viem len jej meno a mam len foto nic ine ci nejestvuje nieco ako by som ju mohol identifikovať presne a viem este tolko ze je z presovskeho kraja

Napíš do Googlu jej meno a daj si vyhľadať fotky s daným menom. Možno medzi tými fotkami bude aj ona - potom len zistiť, kde je tá fotka umiestnená (napr. profil na facebooku) a snáď budeš môcť nechať odkaz.

Len na figu je, že nevieš presne z ktorého je mesta - píšeš, že z prešovského kraja. Keby to bol len Prešov, tak:

Alebo si otvoriť on-line telefónny zoznam (http://telefonny.zoznam.sk/) a zadať tam jej meno - možno má na seba kúpený telefón. Ak to nevyjde, skús cez katasterportál (možno už vlastní nejakú nehnuteľnosť- nepíšeš síce, koľko má rokov, ale môže sa stať, že niečo zdedila, alebo jej nejaká babka darovala časť domu), tam nájdeš aj jej adresu.

Alebo ak nič z uvedeného, daj si vyhľadať všetky telefóny v tel. zozname v danom meste či kraji s jej priezviskom (prípadne aj v mužskom tvare) a obvolať tie čísla s tým, že hľadáš .... (Zuzanu, Mišku, Anku,... či ako sa volá). Možno trafíš telefón jej otca/mamy a dajú ti ju k telefónu. Len dúfam, že sa nevolá Nováková, alebo Kováčová či Horvátová... to by si pretelefonoval ročné vreckové.:rolleyes:

Ak mu miluješ, treba hľadať...
Scot2
02.09.11,09:31
No aj keby tu bola,tak tebe by sa zaručene neozvala - vzhľadom k stupidite požiadavky a k písomnému prejavu. Ihneď by si urobila správny obraz.

Tak pozor je to "východniarka" a tie vedia byť pekne strelené takže neviem neviem.... :)

P.S. kedy bu chete dať pokoj?:D
rudopp
02.09.11,09:41
Napíš do Googlu jej meno a daj si vyhľadať fotky s daným menom. Možno medzi tými fotkami bude aj ona - potom len zistiť, kde je tá fotka umiestnená (napr. profil na facebooku) a snáď budeš môcť nechať odkaz.

Len na figu je, že nevieš presne z ktorého je mesta - píšeš, že z prešovského kraja. Keby to bol len Prešov, tak:

Alebo si otvoriť on-line telefónny zoznam (http://telefonny.zoznam.sk/) a zadať tam jej meno - možno má na seba kúpený telefón. Ak to nevyjde, skús cez katasterportál (možno už vlastní nejakú nehnuteľnosť- nepíšeš síce, koľko má rokov, ale môže sa stať, že niečo zdedila, alebo jej nejaká babka darovala časť domu), tam nájdeš aj jej adresu.

Alebo ak nič z uvedeného, daj si vyhľadať všetky telefóny v tel. zozname v danom meste či kraji s jej priezviskom (prípadne aj v mužskom tvare) a obvolať tie čísla s tým, že hľadáš .... (Zuzanu, Mišku, Anku,... či ako sa volá). Možno trafíš telefón jej otca/mamy a dajú ti ju k telefónu. Len dúfam, že sa nevolá Nováková, alebo Kováčová či Horvátová... to by si pretelefonoval ročné vreckové.:rolleyes:

Ak mu miluješ, treba hľadať...


Možno preto ju hľadá :D
rudopp
02.09.11,09:42
Tak pozor je to "východniarka" a tie vedia byť pekne strelené takže neviem neviem.... :)

P.S. kedy bu chete dať pokoj?:D

Sa volajú "vyhodňarky"
sthruska
02.09.11,09:57
//Sa volajú "vyhodňarky"

To ľem šľepi spišaci. U nas to su vychodňarki. A v Košicoch čaje. :---
rudopp
02.09.11,09:58
//Sa volajú "vyhodňarky"

To ľem šľepi spišaci. U nas to su vychodňarki. A v Košicoch čaje. :---

Ty vyjéééš:D:D:D lepšie (ja som ďaleko)
BIZAL
02.09.11,10:16
No aj keby tu bola,tak tebe by sa zaručene neozvala - vzhľadom k stupidite požiadavky a k písomnému prejavu. Ihneď by si urobila správny obraz.

Nikde nie je napisane, ze ho preskoci:)
Scot2
02.09.11,10:54
Sa volajú "vyhodňarky"

Bolo treba tak napisac žeby pochopeli i durne NEvychodňare :)
Barbara
02.09.11,11:00
azapád mindenit, tak tu aj nemposlovensky? tak niečo aj po cigánsky- džungales.:D
Scot2
02.09.11,11:02
tak málo?? aj by som sem dačo dal ale nič SLUŠNÉ ma nenapadá:) jedine kaisalas a napenaf, sopendžales Vilko:)
rudopp
02.09.11,11:03
Hogyan ez lehetséges hogy senkise tud jól szlovákul.

Nekunk kell menteni a nyelvet :D:D:D.
Scot2
02.09.11,11:04
od hľadania osôb sme sa dopracovali po jazykové okienko:) pekne pekne...:D
buchač
02.09.11,11:10
Barbara Dnes, 02:00 PM
azapád mindenit, tak tu aj nemposlovensky? tak niečo aj po cigánsky- džungales.

...no dig šun .....šukares ...;)

Barbie , sar val ?
Džas avri a av ade i čumide man ?
Me phenav , že tut hin les šukar hino igen postaves ...

Savo hin tiro telefonno samos ??????
Paľikerav ...a ačhen devleha ...:confused:
rudopp
02.09.11,11:10
od hľadania osôb sme sa dopracovali po jazykové okienko:) pekne pekne...:D

To nebolo mimotemy

Prešovský kraj - - možno sa lapí na maďarčinu:D:D:D .
rudopp
02.09.11,11:12
...no dig šun .....šukares ...;)

Barbie , sar val ?
Džas avri a av ade i čumide man ?
Me phenav , že tut hin les šukar hino igen postaves ...

Savo hin tiro telefonno samos ??????
Paľikerav ...a ačhen devleha ...:confused:

Hát ezt nem értetnem meg.
Jó volna le(fel?)fordítani valami emberi:D nyelvre.
rudopp
02.09.11,11:13
Hát ezt nem értetnem meg.
Jó volna le(fel?)fordítani valami emberi:D nyelvre.

Und jetzt bin ich ganz dumm wowas wir schreiben .:---
buchač
02.09.11,11:15
Hát ezt nem értetnem meg.
Jó volna le(fel?)fordítani valami emberi:D nyelvre.

...és a nem az én problémám...:rolleyes:
Fero11
02.09.11,11:18
ta zas diskriminacia, bo tu pisu aj gacovia,, ta ne ?
Ivenka
02.09.11,11:48
mimotemy hľadá sa osoba, hľadal sa Šani, Sito ... veselé tak pred víkendom ? Poďte hľadať mňa.:o
Ice dive
02.09.11,12:01
mimotemy hľadá sa osoba, hľadal sa Šani, Sito ... veselé tak pred víkendom ? Poďte hľadať mňa.:o
všetci hladaj Šaniho, ale nikoho nezaujíma kde zostal chudák DEDE... :D:D:D
rudopp
02.09.11,12:02
mimotemy hľadá sa osoba, hľadal sa Šani, Sito ... veselé tak pred víkendom ? Poďte hľadať mňa.:o

Noooo

Ak budeš ako tá myška :) .
heja3
02.09.11,12:29
Šaňo je v múzeu v Pezinku na dvore :D. Sme sa smiali s mužom, sú tam vystavené keramické úle - chlapi - a majú mužské mená, jeden je Šaňo. :D
BIZAL
02.09.11,12:30
všetci hladaj Šaniho, ale nikoho nezaujíma kde zostal chudák DEDE... :D:D:D

Kde je Šani? Mám v p...:D
(Niekde to dávali...)
Gina Er
02.09.11,12:34
Šaňo je v múzeu v Pezinku na dvore :D. Sme sa smiali s mužom, sú tam vystavené keramické úle - chlapi - a majú mužské mená, jeden je Šaňo. :D
tak Šani sa už našiel :D :D :D :D
martin-nik
21.09.11,10:50
ona nemá internet ale zistil som ze ma 18 rokov vola sa Simona Mentova býva v Prešove a chodí na obchodnu akadémiu do Košíc
srska
21.09.11,10:57
ona nemá internet ale zistil som ze ma 18 rokov vola sa Simona Mentova býva v Prešove a chodí na obchodnu akadémiu do Košíczeber pod pazuhu pucku a ta ho do košicoh:D
martin-nik
21.09.11,11:02
ale ja vazne hovorim mne len jej cislo treba a ne dakoj vidieť to je nadlhe rozpravanie
avalik
21.09.11,11:05
ona nemá internet ale zistil som ze ma 18 rokov vola sa Simona Mentova býva v Prešove a chodí na obchodnu akadémiu do Košíc

no super ... a teraz co, my jej mame poslat list do skoly, ze ju zhanas? :)
srska
21.09.11,11:06
ale ja vazne hovorim mne len jej cislo treba a ne dakoj vidieť to je nadlhe rozpravanie80H
buchač
21.09.11,11:06
zeber pod pazuhu pucku a ta ho do košicoh:D

...abo cez plece šmar ...


pucka = veľké kladivo ...:rolleyes:
martin-nik
21.09.11,11:07
ne proste ja si snou uz pisem dlhsie cez jeden portal ktori neni lacni a potreboval by som jje cislo ktore mi nechce dať aby som jej napisal normalnu sms a nie sms za 1,60Eur
pafendorf
21.09.11,11:08
vsak ic do presova s transparentom s jej menom , postav se pred obchodnu akademiu no kec budze vychadzac ta ce uvidzi ... neee ??? a mas ju :D
srska
21.09.11,11:09
...abo cez plece šmar ...


pucka = veľké kladivo ...:rolleyes:ja znam co je pucka - on zimmermann:)
buchač
21.09.11,11:09
ona nemá internet ale zistil som ze ma 18 rokov vola sa Simona Mentova býva v Prešove a chodí na obchodnu akadémiu do Košíc

...ktorú ???????????




a čo dáš , ak Ti jej číslo pozháňam .........???????????? :cool:
Tweety
21.09.11,11:09
ne proste ja si snou uz pisem dlhsie cez jeden portal ktori neni lacni a potreboval by som jje cislo ktore mi nechce dať aby som jej napisal normalnu sms a nie sms za 1,60Eur
Ak Ti nechce dať číslo, tak má asi dôvod, nechaj to tak. Nesíľ to.
martin-nik
21.09.11,11:11
nekazem ti zohnať len ci nieco take neexistuje cez co sa ta ze zadam meno a priezvisko a najde mi tam mena s kontaktami na mobil
arizona
21.09.11,11:15
nekazem ti zohnať len ci nieco take neexistuje cez co sa ta ze zadam meno a priezvisko a najde mi tam mena s kontaktami na mobil

http://www.zoznam.sk/

http://www.zlatestranky.sk/ludia.html


...klikam na vyriesene