figiba
01.09.11,21:01
kedže sa tu píšu odpovede mimo témy, tak som sa rozhodol tému zmazať.
aj tak tu nikto nevie dať radu, ved tu píšu osoby, ktoré si chcejú zvýšiť konto aby mali vysokééééééé číslo v príspevkoch!
Gina Er
01.09.11,19:33
mimotemy
no asi keď svietia,tak to má nejaký účel,nie? počuj,veď Ty nemáš noťas,ale pristávaciu dráhu :D
ja osobne mám len dve svetielka a nijako mi nevadia....prelep si to páskou
lujza.j
01.09.11,19:40
začierni si to cenrofixkov;)ja som vybrala baterku a už nič nesvieti, aj tak je stále napojený v elektrike.
ešte ma na padlo natrieť tam tmavý lak na nechty
figiba
01.09.11,19:58
tak to sú ozaj odpovede aké som cakal :D:D:D:D
ani nevedia poradiť ale píšu a píšu, len aby mali čo najviac príspevkov zlezaradilmimotemy
Gina Er
01.09.11,20:09
a keď budem mať veľa príspevkov,tak čo? niečo si za ne kúpim?
mecky
01.09.11,20:14
ledky sa na drvivej vecsine ntb vypnut nedaju, a ked aj tak na podstatne drahsich modeloch
rady co ste dostali su asi jedine pouzitelne riesenia
Vlado40
01.09.11,20:22
A čo tak kladivko a malý klinček , bum a prestane svietiť.
lujza.j
01.09.11,20:25
pozor lebo dostaneš "mimotémy":)
PotPalo
02.09.11,05:14
ehm... aká bola otázka? Už to zmazal...

Niečo s ledkami, moc svietia? Určite tie vysokosvietivé modré potvorky, ktoré dnes dávajú do všetkého! Ak už nieje NTB v záruke, dá sa otvoriť, ledky vyletovať a dať tam iné, napríklad zelené alebo červené. Možno by stačilo len vymeniť odpor pri nich za viac Ohmový.

Ak sú to tie modré vysokosvietivé, a majú tam len priesvitný plast, takže to potme osvetluje pomaly celú miestnosť, je tu riešenie. Zobrať špajdlu, namočiť do riedidla (napr. C6000), otrieť aby na konci nebola kvapka, a týmto naleptať ten priesvitný plast. Z priesvitného sa stane matný, takže svetlo nebude až tak silno svietiť do priestoru.
figiba
02.09.11,06:46
ehm... aká bola otázka? Už to zmazal...

Niečo s ledkami, moc svietia? Určite tie vysokosvietivé modré potvorky, ktoré dnes dávajú do všetkého! Ak už nieje NTB v záruke, dá sa otvoriť, ledky vyletovať a dať tam iné, napríklad zelené alebo červené. Možno by stačilo len vymeniť odpor pri nich za viac Ohmový.

Ak sú to tie modré vysokosvietivé, a majú tam len priesvitný plast, takže to potme osvetluje pomaly celú miestnosť, je tu riešenie. Zobrať špajdlu, namočiť do riedidla (napr. C6000), otrieť aby na konci nebola kvapka, a týmto naleptať ten priesvitný plast. Z priesvitného sa stane matný, takže svetlo nebude až tak silno svietiť do priestoru.
díky. za odpoved. ;)
Zoltan Miklos
02.09.11,07:31
ja som si tiez dlho LEDky prefarboval fixkou potom preliepal ciernou izolepou, teraz ked chcem aby bola tma, tak vytahujem predlzovacku zo zastrcky. na tej predlzovacke ma veskery hardware, t.j. monitor, harddisky, tlaciaren, NB. aspon mi to v noci nezerie elektriku a nerobi elektrosmog a je tma :-) (samozrejme, najprv treba vsetko vypnut).