figiba
01.09.11,21:02
nedostal som zmysluplnu odpoved na moju otázku,tak bola téma zmazaná.
asi tu nikto nevie čítať )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
duves
01.09.11,19:18
figiba
01.09.11,19:55
asi tu nikto nevie čítať )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Zoltan Miklos
01.09.11,22:44
drahy figiba, spravne si si vsimol, tych hier je asi stovka... ved ty si ani nepovedal, ze ci to chces na PC, ci na konzolu... ci to chces mat MMO, ci offline, ci skor RPG, ci cisto bojove, ci chces free, alebo nieco za co a plati... tych hier su tony... tak sa neondej na chudaka duvesa, ten ti chcel len dobre. inac internetovych for na bojove (a ine) hry je tiez kopec, takze porada.sk mozno ani nie je to spravne forum pre teba.

inac sikovne sa hladaju hry aj na youtube. chod na youtube a zadaj si do vyhladavaca "top 10 fighting games" alebo "best fighting games" a v najdenych videach mozes hned aj nakuknut do tych hier ako vyzeraju, ci sa oplati zhanat ich.
figiba
02.09.11,03:13
asi tu nikto nevie čítať )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
220870
02.09.11,03:36
Myslím ,že si dospel do štádia ,kedy by sme ti nemali pomáhať my ,ale odborne vzdelaný psychológ.
buchač
02.09.11,04:26
chcem kontrétnu hru nie odkaz na stovky hier
čítaj pozorne!!
tvoj príspevok je mimo témymimotemy


Zdravíčko.

Neviem či niečo také existuje ale hladám nejakú bojovú hru ktorá by bola vlastne o tom, že by som si vybral napr nejaký štýl boja ktorý by som využíval napr Box, Muay Thai alebo niečo také. A s tým štýlom budem zápasiť v klietke/ringu alebo ako. Alebo keby som si mohol trénovať staty napr v tom štýle a tak.

Existuje niečo také ?

píšte názvy hier do PC!!!!!!

...očuj mladý .....ešte si ani nie v tréningu na nejakej tej bojovej videhre , odohrávajúcej sa v tej nejakej klietke a už si hustý ,ako keby si mal za sebou výcvik Wing Tsun, Kraw Maga , Thai , Caporeira ...

Zvyčajne na tento termín ..." že CHCEM !!!!!! " .....nezvyknem reagovať ani v reálnom živote , teraz zrobím výnimku a preto sa aj pýtam :

" Takú jednu výchovnú po pyščisku by si NECHCEL ???????? " .....

....ozaj ....rozkazovačný spôsob komunikácie si nechaj na doma ...s rodičmi sa takto bav .....kua ....
buchač
02.09.11,04:35
...ale , že mám z rána celkom dobrú náladu .......tak bojuj a ži ....;):rolleyes::D:D:D


http://www.goriya.com/flash/muay_thai.shtml


Ozaj ....ani 5 minút mi to netrvalo ....podotýkam , že je to len jedna z mnohých , zvyšok si nájdi sám ....:cool:
misoft
02.09.11,08:34
BTW figiba: slušnosť asi nie je tvojou silnou stránkou. Takýmto štýlom - rozkazovačným - sa tu prejavujú rozmaznaní spratkovia, ktorí by si zaslúžili asi päťadvadsať na zadok.
rudopp
02.09.11,08:51
Ešte jeden sa pridá a bude to vyriešené :D :D