jeseň2011
02.09.11,22:09
Ahojte poraďáci, obraciam sa na Vás len tak, že sa možno nájde niekto kto mi skráti čakanie na výsledky a možno mňa povzbudí vďaka svojim skúsenostiam. Som pár dní po odstránení podozrivéj cysty v prsníku. Prvá histológia hneď po operácii nepotvrdila nič zhubné, onkomarkery mám v poriadku, ale čakanie na podrobnú histológiu je nekonečné. Najprv som si myslela, že keď prvá histológia nič zlého nepotvrdila, bude všetko v poriadku, ale to čakanie a rôzne príbehy čo som si prečítala na nete mňa trošku spochybnili. Preto som sa rozhodla napísať sem ss tým že sa snáď stretnem s pochopením. Ďakujem.
lujza.j
02.09.11,20:15
jeseň2011
02.09.11,20:28
Ďakujem. Aj tieto príbehy mám už prečítané. Ja v kútiku duše si nič nepripúšťam, ale užiera to. v rodine som sa starala o onkologicky chorého, viem čo to obnáša a možno, že to mňa viac desí. Ale on bojoval skutočne veľmi statočne, preto si hovorím, že nech bude ako bude nevzdám sa ani ja. Len ja nemám pri sebe nikoho takého ako som bola ja vtedy. A sama neviem či budem mať toľko síl na všetko, ak by to bolo treba.
Tamila
02.09.11,20:31
Neboj, bude to OK. Mne už cysty z prsníka vyberali dvakrát pred rokmi. Chodím pravidelne na kontroly a je to v poriadku.
jeseň2011
02.09.11,20:36
Veď aj ja dúfam. A ak nie, verím, že sa to chytí v začiatku. Medicína v tejto oblasti je už ďaleko. Poznám aj vo svojom okolí niekoľko žien, ktoré si prešli všetkým a dnes chodia do práce a sú opäť tie veselé ženy plné života ako kedysi dávno.
lienocka001
04.09.11,12:38
jesen2011
moja mama bola na takomto zakroku zaciatkom leta a tiez jej brali tri cysty tiez mala ako ty tie prve histologie negativne a bolo to nakoniec aj cele negativne aj tie vysledky co sa dlhsie cakali nemusis mat strach... ak je ta prva hsitologia ok tak by to malo byt ok...

ja tiez cakam ale este len na sono... bola som na vysetreni na klenovej /nasla som si hrcku / a dali mi termin sona az o 10 dni takze este cakam..
moja mama chodila na tieto sona dlho a viac krat jej to aj odsavali... a cysty by mali byt ok...
ja osobne ze nemam cystu ze je to nieco ine tuhe take pevne... tak uvidim co ..
ale najdolezitejsie je asi sa velmi nestresovat ... a nemysliet na to mne v tom pomaha to ze deti uz idu do skoly skolky a okolo toho je vela starosti...