eneje
03.09.11,18:21
Prosim Vas,pomožte mi.Moj syn vymazal nejake ikonky z počitača.Teraz mi neide hlas.Stale mi vypisuje,že Failed to load library MSACM32,dll,alebo Aplikace nemohla byt spuštena,protože součast MSACM32.dll nelze najit.Potiže pravdepodobne odstranite opetovnou instalaci aplikace.Ale akej aplikacie?
KoxXxo
03.09.11,16:45
TU (http://www.dlldump.com/dllfiles/M/msacm32.dll) si stiahni súbor a ulož do C- Windows- System32.
Fero11
03.09.11,17:40
eneje
04.09.11,05:22
Vo Windowse nemam subor msacm32.dll.Ale ukazuje mi aj viacej takych,že TASKKILL.EXE-ani to nelze najit.ešte je toho viac.A ked pri tom druhom kroku napišem cm aj na to mi vypiše,že taky soubor nelze najit.čo mam robit?Aj pri začiatočnom spusteni mi vypisujenejake sučasti nelze najit.ja to odokezujem a windows sa spusti ale počas spustenia mi tiež ukazuje,ked niečo chcem inštalovat,alebo pozriet film,hlas mi ide ako z tunela,a obraz ako keby bol zakodovany.
eneje
04.09.11,05:29
Možno že cely windows sa mi kazi,alebo čo.
KoxXxo
04.09.11,06:50
Raz za čas nová inštalácia Windowsu nie je na škodu.
KoxXxo
04.09.11,06:52
Vo Windowse nemam subor msacm32.dll.
Veď preto ho treba stiahnuť.
eneje
04.09.11,10:33
Dakujem,už mam aj skype,aj ikonku skype pri hodinkach aj ikonku hlasitosti.Super.Ale,dala som testovat cely počitač na antivirus,a po hodine a pol testovania mi vyhodilo,že tieto subory nemohli byt otestovane,lebo sa nenasli:rasman.dll,algo.dll,aswcmnbs.dll,aswcmnis. dll,aswcmnos.dll,aswengin.dll,aswrep.dll,aswscan.d ll.čo to znamena?to všetko si musim nanovo stiahnut?Ešte som si skusila zapnut nejaky film,ale zvuk ide tak,že hudbu počut priliž a rozpravanie počut velmi slabo.
misoft
04.09.11,13:01
To neznamená, že tam nie sú, len antivírus k nim má zablokovaný prístup, preto ich netestoval. Mám dojem, že sú to knižnice ESETu (tie nemusí testovať,lebo sú jeho "zdrojom" informácií).
eneje
04.09.11,14:19
vypisalo mi,že mi nevie najs šifrovaci modul
eneje
04.09.11,14:41
nelze spustit službu šifrovani,uvedeny modul nebyl nalezen.toto mi vypisuje .čo s tym?prosim vas,poradte mi.dakujem.