fatinka
03.09.11,22:05
prosim vas poradte mi,chcem zajtra piect chlebik: chcem dat miesto masla olej do chleba.kolko je 100g masla v tekutom stave asi?kolko mam dat oleja.dakujem velmi pekne
terezamaria
03.09.11,20:10
prosim vas poradte mi,chcem zajtra piect chlebik: chcem dat miesto masla olej do chleba.kolko je 100g masla v tekutom stave asi?kolko mam dat oleja.dakujem velmi pekne
100 g masla je aj v tekutom stave 100 g.
Olej nalej do pohára, ktorý predtým odvážiš a budeš po trolinke prilievať, až to bude 100 g čistej váhy po odpočítaní hmotnosti pohára. :)
220870
03.09.11,20:13
100g = 100ml čiže bajočkom deci,tomu rozmie každý slováčisko.
alessi
03.09.11,20:26
100 g masla je aj v tekutom stave 100 g.
Olej nalej do pohára, ktorý predtým odvážiš a budeš po trolinke prilievať, až to bude 100 g čistej váhy po odpočítaní hmotnosti pohára. :)

v podstate suhlas. Len netreba ine mnozstvo oleja? Ide o rozdielne mastne tekutiny.
Vsade totiz citam ze ked sa dava maslo miesto oleja tak treba menej masla ako oleja.
Navyse aj cesto je uplne ine. Myslim chutovo.
katalóg
03.09.11,20:31
Dr. Bukovský hovoril, že sa človek nemusí báť zredukovať v recepte dané množstvo hlavne tuku a cukru na štvrtinu, cesto bude aj tak dobré, zdravšie a výsledok čo sa týka kvality rovnaký, ale zdravší.
Takže žiadne mikrováhy, netreba sa obávať. Ja odvtedy dávam menej a všetko je v poriadku.
buchač
03.09.11,21:25
Dr. Bukovský hovoril, že sa človek nemusí báť zredukovať v recepte dané množstvo hlavne tuku a cukru na štvrtinu, cesto bude aj tak dobré, zdravšie a výsledok čo sa týka kvality rovnaký, ale zdravší.
Takže žiadne mikrováhy, netreba sa obávať. Ja odvtedy dávam menej a všetko je v poriadku.

mimotemy

....he , Dr. Bukovský toho nakecal teda neúrekom ...

Možno by som sa bál aj jeho výtvoru ...a vôbec , bolo by to dobré ....???...teda , jedlé ....

Kvalitu už vôbec neriešim....

Pre porovnanie ....lízanie zmrzliny ...
Jeden normálne ...
Druhý len tak , cez sklo ...

Výsledok ???....obaja lížu , len jeden bude " zdravo " a ten druhý pre zmenu kvalitne ....

Naondiať na takúto " zdravú kvalitu " ...
katalóg
03.09.11,21:47
mimotemy

....he , Dr. Bukovský toho nakecal teda neúrekom ...

Možno by som sa bál aj jeho výtvoru ...a vôbec , bolo by to dobré ....???...teda , jedlé ....

Kvalitu už vôbec neriešim....

Pre porovnanie ....lízanie zmrzliny ...
Jeden normálne ...
Druhý len tak , cez sklo ...

Výsledok ???....obaja lížu , len jeden bude " zdravo " a ten druhý pre zmenu kvalitne ....

Naondiať na takúto " zdravú kvalitu " ...
Pokiaľ pokladáš priveľa bieleho cukru za zdraviu prospešný, tak prosím. Ja nie.
Biely cukor už nepoznám a nechýba mi. A nechýba mi ani žiadna žiadna pekárenská a cukrárska maškrta z obchodu.
katalóg
03.09.11,21:54
Cukor do čaju, kávy si nedávam od dvadsiatky. Aj tak mám prekyslený organizmus, a to som si myslela, že mňa sa táto téma nemôže dotýkať. Hm...:-) Tak je to. Nevyvážená strava stačí. Teraz pracne odstraňujem.
rudopp
03.09.11,22:03
100g = 100ml čiže bajočkom deci,tomu rozmie každý slováčisko.
ale to voda cca pri 20 st. C
rudopp
03.09.11,22:06
v podstate suhlas. Len netreba ine mnozstvo oleja? Ide o rozdielne mastne tekutiny.
Vsade totiz citam ze ked sa dava maslo miesto oleja tak treba menej masla ako oleja.
Navyse aj cesto je uplne ine. Myslim chutovo.

Maslo sa ponorí do vody = min má mernú hmotnosť 1,1 / olej niekde 0,8
Ak je v recepte jedno v gramoch a druhé v mililitroch pozor pri zámene.
rudopp
03.09.11,22:09
Dr. Bukovský hovoril, že sa človek nemusí báť zredukovať v recepte dané množstvo hlavne tuku a cukru na štvrtinu, cesto bude aj tak dobré, zdravšie a výsledok čo sa týka kvality rovnaký, ale zdravší.
Takže žiadne mikrováhy, netreba sa obávať. Ja odvtedy dávam menej a všetko je v poriadku.

Asi aj múka by sa mala (škrob = vyšší cukor)
A zdravšia je celozrnná :D:D:D.
rudopp
03.09.11,22:20
mimotemy

....he , Dr. Bukovský toho nakecal teda neúrekom ...

Možno by som sa bál aj jeho výtvoru ...a vôbec , bolo by to dobré ....???...teda , jedlé ....

Kvalitu už vôbec neriešim....

Pre porovnanie ....lízanie zmrzliny ...
Jeden normálne ...
Druhý len tak , cez sklo ...

Výsledok ???....obaja lížu , len jeden bude " zdravo " a ten druhý pre zmenu kvalitne ....

Naondiať na takúto " zdravú kvalitu " ...

Podobné ako tá homeo holubacia polievka:
- kúpiš mladé holuby
- očistíš
- dáš vrieť vodu
- pridáš zeleninu
- holuby zavesíš do okna tak, aby ich tieň dopadal na vodu.
alabut
04.09.11,03:19
Dva lavory, to je lodna, dvě lodny jsou kolečka, dvě kolečka jsou vozejk a dva vozejky je žebřiňák, dva žebřináky jsou šibičák
Nandrolon
04.09.11,06:47
100 g vody je 100 ml, ale u masla vzhľadom na jeho hustotu oproti vode to už neplatí, takisto 100 g oleja bude viac ako 100 ml, pretože olej je ľahší ako voda.
ak by chcel niekto niečo ultra presné /miešanie nejakej masti alebo niečoho/ tak treba dávať bacha.
Slayer666
04.09.11,07:33
Dr. Bukovský hovoril, že sa človek nemusí báť zredukovať v recepte dané množstvo hlavne tuku a cukru na štvrtinu, cesto bude aj tak dobré, zdravšie a výsledok čo sa týka kvality rovnaký, ale zdravší.
Takže žiadne mikrováhy, netreba sa obávať. Ja odvtedy dávam menej a všetko je v poriadku.

Mozno by bolo najlepsie nejest vobec. Tak budeme mat istotu, ze do svojho tela nedostaneme ani jedneho zo zlych chlapcov a budeme zdravi ako rybicka. Alebo zdravsi.
fatinka
04.09.11,08:31
dakujem pekne za vsetky odpovede,pomohli ste mi,dala som necele deci oleja a uvidime
Braňo
04.09.11,09:10
Olivový olej má hustotu 0,91g/ml, slnečnicový olej 0,9 g/ml a voda má 0,998 g/ml.
Nella_2
04.09.11,10:07
100 g masla je v tekutom stave približne 104 až 105 ml (podľa hustoty konkrétneho masla).
Tu je ináč jedna dobrá pomôcka prevodu g na ml a opačne pre maslo (v angličtine... neviem, či máme podobné maslo ako oni :)):
http://www.traditionaloven.com/culinary-arts/cooking/butter/convert-gram-g-to-milliliter-ml.html

Olej (v našich pomeroch predpokladám, že slnečnicový alebo repkový, nie olivový) má nižšiu hustotu ako maslo - našla som:
slnečnicový olej - 917 kg/m3

Z toho vyplýva, že 100 ml slnečnicového oleja = 91,7 g ≈ 92 g.

Čiže ak sa má nahradiť v recepte maslo olejom, je podľa mňa potrebné dať viac oleja.
buchač
04.09.11,10:31
prosim vas poradte mi,chcem zajtra piect chlebik: chcem dat miesto masla olej do chleba.kolko je 100g masla v tekutom stave asi?kolko mam dat oleja.dakujem velmi pekne


....zdravie hore , zdravie dole ....

Len koľko masla by som si potom asi natrel na ten chlebík ???....toť otázka ...
Dr. Buky by radil nejaký margarín , nech si tlačí do hlavy sám ...:---

Hm, zdravší je určite ten olej , no ten by sa asi zle udržal v tom tekutom stave na chlebíku .....o chuti ani nevravím ....;)
Nella_2
04.09.11,11:13
Rozmýšľam nad tou náhradou masla olejom v prípade chleba. Jednoduchý prepočet gramov na ml podľa mňa nie je veľmi správne, pretože maslo je pri izbovej teplote na rozdiel od oleja v stuhnutom stave.
Viem, že do niektorých kysnutých koláčov sa dáva olej...
Nandrolon
04.09.11,11:46
Nella_2:

chcela si napísať že 100 g masla je 1,04 až 1,05 dl nie ml.
Do dvojmililitrovej injekčnej striekačky fakt nevojde skoro 200 g masla :-))))))))))
Nella_2
04.09.11,11:57
Nella_2:

chcela si napísať že 100 g masla je 1,04 až 1,05 dl nie ml.
Do dvojmililitrovej injekčnej striekačky fakt nevojde skoro 200 g masla :-))))))))))
Jáj, ďakujem pekne za upozornenie... nevšimla som si tú desatinnú čiarku. :);)
kukučka
05.09.11,20:18
....zdravie hore , zdravie dole ....

Len koľko masla by som si potom asi natrel na ten chlebík ???....toť otázka ...
Dr. Buky by radil nejaký margarín , nech si tlačí do hlavy sám ...:---

Hm,
zdravší je určite ten olej , no ten by sa asi zle udržal v tom tekutom stave na chlebíku .....o chuti ani nevravím ....;)

Figu borovú a nie určite, ;):--- lebo povedalo sto zubných lekárov?
A či kto?