fortun21
05.09.11,13:06
Mam nasledovny problem: na PC som si aktualizoval mozzilu na najnovsiu verziu, teda 6, chcelo to restart pc tak som restartoval a po restarte pri akomkolvek pokuse spustit mozzilu odomna vypytuje restart s hlaskou ze restart je potrebny pre dokoncenie aktualizacie. Snazil som sa vymazat mozzilu cez "pridat/odobrat programy" ale ako nahle som klikol na odobrat, opat vyskocila hlaska ze restart je potrebny pre dokoncenie aktualizacie.... tato hlaska proste stale vyskakuje ked chcem spravit nieco s mozzilou... cez IE, operu ci chrome internet ide ale akonahle sa prepaja na mozzilu vyskakuje ta hlaska a restartne mi PC. V com moze byt chyba? Treba prepisat nieco v registroch? Za odpoved vopred dakujem :)
Zoltan Miklos
05.09.11,11:52
1. chod na C:\Program Files\Mozilla Firefox
2. vymaz vsetky subory s priponou .upgrade a .delete
3. skus odinstalovat Mozillu
4. daj vediet, ako si dopadol
MilanH
05.09.11,12:04
A ked stiahnes cez iny prehliadac novy instalacny balik mozilly a skusit dat uplne novu instalaciu? Nastavenia, zalozky atd by ti mali ostat.
fortun21
05.09.11,12:04
no ved toto, ze som mozzilu vymazal cely priecinok v program files ale ked idem cez pridat nebo odebrat tak stale ju tam eviduje a ked dam tam odstarnit tak pyta restart .... akokeby docasny subor to berie alebo neviem...
MilanH
05.09.11,12:06
Alebo je odinstaluj cez Revo uninstaler free tam sa to da vynutit a celu ti ju vymaze aj z registrov. Ale to uz prides aj o tie zalozky a rozsirenia atd.
tomi797
05.09.11,12:24
Skús vymazať aj celý svoj profil, kde máš uložené všetky dočasné súbory, heslá, záložky, cookies a podobne.

Kde hľadať profil vo svojom PC nájdeš tu:
Umiestnenie profilov v závislosti od OS
Windows 95:
C:\windows\Mozilla\Firefox\Profiles\(názov profilu)
Windows 98/Me:
C:\windows\Application data\Mozilla\Firefox\Profiles\(názov profilu)
Windows 2000/XP:
C:\Documents and settings\(meno používateľa)\Application data\Mozilla\Firefox\Profiles\(názov profilu)
Windows Vista/7:
C:\Users\(meno používateľa)\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Pr ofiles\(názov profilu)
Linux:
/home/(meno používateľa)/.mozilla/firefox/(názov profilu)
MacOS:
/Users/(meno používateľa)/Library/Application Support/Firefox/Profiles/(názov profilu)
(tieto cesty sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia systému)

(zdroj: mozilla.sk - mám málo príspevkov, nemôžem posielať priamo linky)

Samozrejme vymazaním profilu prídeš o všetky vyššie spomínané údaje, preto ak tam máš niečo dôležité, pre istotu si to zálohuj.

:)