zbesilo11
05.09.11,18:45
Zdravim, mam problem....trva to uz asi 4 dni....normalne mi siel....a zrazu ked chcem v hocijakom prehliadaci ist na hocijaku stranku...tak ju strasne dlho nacitava niekedy aj minutu... a pritom predtym mi hned skocila...neviem cim to moze byt aj ked mam dost rychle internetove pripojenie a ked hram csko tak ping je v normale ako vzdy a zaujimave je ze seed v torrente dneska presiahol 1,5MB/s co je taktiez v normale az na to ze stranky mi aj tak nejdu nacitat a ked tak...strasne dlho cakam...neviete kde moze byt chyba?? nieje to virusmi?
Facebook mi nejde vobec. Ostatne stranky ako tak nacita cakam strasne dlho. Diki za odpovede...
Fero11
05.09.11,17:12
ak je dobry ping, tak skusit na chvilu vypnut firewall, prip. antivir a skusit potom
zbesilo11
05.09.11,17:34
po vypnuti firewallu mi niektore stranky nacitalo rychlejsie....ale aj tak to nieje ziadna vyhra....a facebook mi vobec stale nenacita.. :/
Fero11
05.09.11,19:14
aky pouzivas firewall a aky antivirus ?
MilanH
06.09.11,11:34
Toto mi robi vzdy ked mam pustene torrenty. Raz mi pomohlo znizit rychlost downloadu aj uploadu. Ale inak neviem. Skusal som aj nastavovat podla navodov na forach ale nic.
dykeer
06.09.11,11:40
Windows štandartne limituje počet spojení, preto ľudovo povedané ak máš nejaké pripojenia na torentoch, web cez prehliadač ti nejde. Existuje na to patch podľa operačného systému... hľadaj "tcpip connection limit"
zbesilo11
06.09.11,17:51
aj ked mam vypnute torrenty a vsetky aplikacie suvisiace s internetom stale to robi...a neviem aky firewall mam a antivirus nemam...a nejde mi ho ani nainstalovat... po kliknuti na instalacnu ikonku antivirusu nod 32 plna verzia na nekonecno dni chvilu zacina instalovat no zrazu mi restartuje pocitac a normalne ho zapina no akonahle sa ma zobrazit plocha tak mi vyhodi ciernu obrazovku a v rohoch je napisane safe mode a hore napisana adresa volakde vo windowse a error a po chvili sa zase restartne a normalne mi ho uz nacita
Vlado40
06.09.11,18:42
Skús reštartuj router.
Fero11
06.09.11,18:56
Predpokladam, ze NET mas v poriadku, ale mas dosr**e wokna, takze bud najst problem, ale vo vacsine pripadov, je rychlejsie reinstal a ak mas backup, tak to mas bez prace
zbesilo11
07.09.11,17:13
po nainstalovano antivirusov sa mi restartne komp ako som hore napisal a nejde mi spustit ani jeden antivirus...skusal som dva a ani jeden mi nejde otvorit...po kliknuti nan sa mi otvori toto:
http://uploader.imghost.sk/imagehosting/qkym5rzclclkv4j0mf7p_thumb.jpg (http://uploader.imghost.sk/viewer.php?file=qkym5rzclclkv4j0mf7p.jpg)
http://uploader.imghost.sk/imagehosting/0r59trii3ofgatz36jck_thumb.jpg (http://uploader.imghost.sk/viewer.php?file=0r59trii3ofgatz36jck.jpg)
Vlado40
07.09.11,17:50
Fero11
07.09.11,18:12
a este je na tom obrazku aj vidiet zapnuty mikro_torrent ak mas v nom zive torrenty, tak sa necuduj ze ti ide pomaly net
zbesilo11
09.09.11,12:59
takze virusy som vdaka spyware doctor odstranil, bolo tam niekolko trojanov cervy a podobne, vsetky stranky aj net mi uz ide normalne az na facebook. Nejde mi ho vobec nacitat ani na jednom internetovom prehliadaci.....neviete kde je pes zakopany??
Fero11
09.09.11,14:21
nechce sa mi citat diskusiu do zadu, pripomen ake mas pripojenie a router
misoft
09.09.11,14:29
No na FB sa pod pôvodným menom po "nákaze" už neprihlásiš - neviem ako, ale je to potom blokované (alebo tam ešte niečo malé zostalo).
zbesilo11
10.09.11,15:28
no lebo zrejme sestra ked bola na fb tak jej napisala kamaratka po anglicky a nakoniec jej poslala link ktory sestra otvorila a bolo....no v skutocnosti to nepisala kamaratka,....je to ten virus co vam prostrednictvom znameho priatela napise po anglicky a nakoniec vam úposle link na ktory ked otvorite mate virus...no po odstraneni tych virusov mi net fachci super...az na ten facebook...nemoze to byt sposobene prave tym ze z facebooku pochadzal ten virus??
Vlado40
10.09.11,16:04
Prihlás sa na FB z iného PC.Ak to pôjde ,tak chyba je naďalej v Tvojom PC.
zbesilo11
10.09.11,18:50
na inom sa mi da prihlasit...takze chyba je v mojom pc...takze nic nove :(
misoft
11.09.11,07:32
Na tvojom zostali zbytky - tu by pomohla jedine preinštalácia (odstráni zvyšky bordelu). I keď hlási, že je to "čisté" - čisté to už nie je.
Vlado40
11.09.11,08:14
Vypni si antivýrus a potom skús.Pozri si firewall.
kabko
11.09.11,10:16
Mal som ten istý problém. Bolo to v tom, že pri nabehnutí WIN sa automacicky spustil jeden súbor, ktorého meno som žiaľ zabudol, ale pamätám si že bol názov veľmi krátky... Spusti si Správcu úloh a pozri sa na spustené programy, prípadne to šupni sem, som si istý keď zbadám to meno súboru, tak ma napadne že je to on...ale fakt sa nepamätám teraz... :(
Hoď sem zoznam všetkých spustených app a uvidíme, možno to je práve ten súbor, čo som mal ja...(alebo podobný)...
Netreba hneď panikáriť a preinštalovávať WIN, ak sa niečo dostalo do WIN, tak sa to takisto dá aj odstrániť.. :)
marek0007
11.09.11,10:19
ahojte lidicky mam problem s pristupom na jednu stranku a neeviem co stym skusil som vypnut firewal ale stale mi ju nenacita vsetko ostatne ide len tato teraporadna.cz nefachci:mee:. poradite mi prosim ale nejako polopate lebo som antitalent na pc. vsetko to nastalo po aktualizacii firefoxu. nejde ani v exploreri. dakujem za odpovede.
kabko
11.09.11,10:23
ahojte lidicky mam problem s pristupom na jednu stranku a neeviem co stym skusil som vypnut firewal ale stale mi ju nenacita vsetko ostatne ide len tato teraporadna.cz nefachci:mee:. poradite mi prosim ale nejako polopate lebo som antitalent na pc. vsetko to nastalo po aktualizacii firefoxu. nejde ani v exploreri. dakujem za odpovede.


Nejde to ani u mňa, takže problém nieje v tvojom PC... :)
marek0007
11.09.11,10:34
kabko dakujem. a hadam to coskoro opravia.
dodopa
11.09.11,11:02
Zdravim, mam problem....trva to uz asi 4 dni....normalne mi siel....a zrazu ked chcem v hocijakom prehliadaci ist na hocijaku stranku...tak ju strasne dlho nacitava niekedy aj minutu... a pritom predtym mi hned skocila...neviem cim to moze byt aj ked mam dost rychle internetove pripojenie a ked hram csko tak ping je v normale ako vzdy a zaujimave je ze seed v torrente dneska presiahol 1,5MB/s co je taktiez v normale az na to ze stranky mi aj tak nejdu nacitat a ked tak...strasne dlho cakam...neviete kde moze byt chyba?? nieje to virusmi?
Facebook mi nejde vobec. Ostatne stranky ako tak nacita cakam strasne dlho. Diki za odpovede...

Zdravim,

ešte skúsime pozrieť comp tootu utilitkou ;)

Návod:
1.Stiahnite a nainštalujte Malwarebytes ( do googlu zadajte malwarebytes anti malware stahuj a nasledne stiahnite z ceskej stranky stahuj.centrum)
2.Po inštalacii bude chcet aktualizaciu (zruste ju) prejdite v samotnom programe na zalozku nastavenia-nastavenia aktualizacie a odfajknite prevziat a instalovat aktualizaciu programu ak je dostupna
3.Teraz chodte do aktualizacii a stiahnite najnovsiu virovu aktualizaciu
4.Prejdite do kontroly a spustte uplnu kontrolu
5.Po kontrole vsetko zmazte
6.Program vygeneruje log ktory sem potom vlozite

Ak niecomu nebudete chapat spytajte sa dnes tu vsak budem az vecer porpiade zajtra
zbesilo11
11.09.11,12:12
kabko
11.09.11,13:00
tu je screen procesov v spravcovi uloh:
http://uploader.imghost.sk/imagehosting/cwepde2lti7g1o9ij42j.jpg

Hmm...nevidno tam nič podozrivé...
reštartni PC aj ROUTER (vypni a zapni po 15-20sek.) a uvidíš či to ešte robí...
dodopa
11.09.11,16:29
Zdravim,

ešte skúsime pozrieť comp tootu utilitkou ;)

Návod:
1.Stiahnite a nainštalujte Malwarebytes ( do googlu zadajte malwarebytes anti malware stahuj a nasledne stiahnite z ceskej stranky stahuj.centrum)
2.Po inštalacii bude chcet aktualizaciu (zruste ju) prejdite v samotnom programe na zalozku nastavenia-nastavenia aktualizacie a odfajknite prevziat a instalovat aktualizaciu programu ak je dostupna
3.Teraz chodte do aktualizacii a stiahnite najnovsiu virovu aktualizaciu
4.Prejdite do kontroly a spustte uplnu kontrolu
5.Po kontrole vsetko zmazte
6.Program vygeneruje log ktory sem potom vlozite

Ak niecomu nebudete chapat spytajte sa dnes tu vsak budem az vecer porpiade zajtra


Ak máte záujem spravte aj tento krok ak nie ešte sa môžme pozrieť hlbšie do PC