eneje
06.09.11,17:20
nelze spustit službu šifrovani,uvedeny modul nebyl nalezen.toto mi vypisuje .čo s tym?prosim vas,poradte mi.dakujem.
eneje
06.09.11,16:15
aplikace nebo knihovna DLL C :/WINDOWS/system32/rasadhlp.dll neni platnou bitovou kopii systemu Windows.Porovnejte soubor s instalačni disketou.Toto mi vypisuje poradte,čo s tym,prosim.
KoxXxo
06.09.11,16:35
Vlož inštalačné CD, potom klikaj Start, Spustit a napíš: sfc / scannow .
tibor.
06.09.11,17:45
pomohlo by hlavne dat si do windowsu slovencinu...
eneje
08.09.11,05:35
ja mam stary počitač,a mam vypnute automaticke aktualizacie,aby sa mi neplnil počitač.nevadi????
Fero11
08.09.11,05:43
Ja mam XP SP2, cize to co vyslo po SP2 som uz nikdy neaktualizoval (Service Pack 2 (SP2) was released on August 25, 2004) cize 7 rokov :) Ale odporucam dobry antivir a firewall, u mna NOD32 4.... a KPF 4.... co sa tyka zabezpecenia, tak to je vsetko
eneje
08.09.11,05:54
aj ja mam XP 5,1,či čo,ram 500 mb.Stary ale išiel,už mi aj 3 krat odišiel windows,ale znamy mi ho tam nainštaloval znovu.Ale ked odišiel windows,tal sa nedalo nič robit.Stale vypisovalo to iste na čiernej obrazovke.Ani reštart.Terazpri zapnuti počitača vypiše na čiernej obrazovke,že knihovna dll system 32 nesouhlasi s platnou bitovou funkcii,alebo čo,ale ked dam reštert,tak windows nabehne,ale s tym,že vyjde tabulka s červanym križikom,že windows dll...bla bla bla nesedi,ale to križikom vypnem,a ide dalej lenže filmy nemožem pozerat,lebo zvuk je zly.Hudbu počut moc ale rozpravanie velmi slabo.čo je to ta knihovna dll,načo to je vlastne?
eneje
08.09.11,06:09
už som došla na to,že prečo mi ide hlas ako z tunelu.Tak ja som mala zafajknute,v tej ikonke pri hodinach sound effekt,tam,kde je karaoke,že voicecancellation.tak som to zrušila,auž mi ide dobry hlas,hurraaaaaaaaa.som dobra ne,Ale,čo stou knižnicou dll?!
misoft
08.09.11,14:49
eneje: skús si poznačiť presný názov tej "nešťastnej" knižnice, potom skoč na http://www.processlibrary.com/ a daj si ju vyhľadať. Ak ju nájde, stiahni si ju a šupni miesto tej starej (väčšinou sú knižnice uložené vo C:\Windows\system32. Možno to pomôže pri nábehu OS.
eneje
09.09.11,17:31
Moc krat dik za zaujem,ale včera mi Windovs uplne vypovedal,už mi nechcel naskočit,tak som počitač dala znamemu aby mi preinštaloval cele cečko.No,a dnes už zase frčim,som zvedava,do kedy.Dakujem všetkym,majte sa,zatial.