jpx72
07.09.11,08:16
Dobrý deň
nevedeli by ste mi poradiť kde sa mám obrátiť keď mi už 3 mesiace neprišlo rozhodnutie o vklade do katastra, o ktorý som žiadal pri kúpe bytu? Na internete sú už údaje dávno v poriadku (moje meno na liste vlastníctva). Vraj by to malo prísť kdesi zo Žiliny (tam je riaditeľstvo?) ale neviem sa dopátrať ku kontaktu na toto miesto... :(
Ďakujem.
GabiZ
07.09.11,06:30
V zmysle § 31 ods. 6 katastrálneho zákona rovnopis rozhodnutia o povolení vkladu správa katastra zašle účastníkom konania do 15 dní odo dňa rozhodnutia. Rovnopis sa doručuje poštou.

Bolo inak možné požiadať o doručenie rozhodnutia priamo na správe katastra, ktorá rozhodnutie vydala, muselo sa tak však urobiť ešte pred rozhodnutím, takže najvhodnejšie je o to požiadať spolu s podaním návrhu na vklad.

No čo sa týka Žiliny, tak tam je nejaký problém zrejme, pozri tu na oznámenie na konci:
http://web.skgeodesy.sk/index.php?www=sp_detail&id=36&navigation_id=36
Informuj sa na príslušnej správe katastra v kraji.
jpx72
07.09.11,06:37
dočasne pozastavené zasielanie zásielok prostredníctvom centrálnej expedície pošty Katastrálneho úradu v Žiline
FUUU ďakujem za upozornenie na toto oznámenie, pôjdem sa informovať na náš kataster. Ešte raz ďakujem!