Bardejovska
07.09.11,14:20
Prosím Vás, počuli ste už o tejto diete., prípadne už niekto držal túto dietu. Aké boli výsledky a aký je Váš názor?
tictac7
07.09.11,12:38
podľa mňa, blbosť. Vydržíš tak nanajvýš mesiac a budeš hladná ako pes - a telo si bude naďalej robiť zásoby aj z toho mála, čo mu dáš, lebo mu stále bude niečo chýbať. Ten jedálniček, čo tam je, je absolútne nevyvážený - raz chýbajú bielkoviny, raz tuky (aj tie sú potrebné na normálne fungovanie), inokedy cukry.... Skús si pozrieť takú tému NEŽEREM, tam sú lepšie typy. A základ - každá diéta je len diéta - a po nej čo? Prejdeš na pôvodnú stravu?

dodatok: keď som si to googlila - išla som len na jednu zo stránok, čo mi vyhodilo. A ešte také prachy za to?! Niekto mi zostaví jedálniček zo súčastí, ktoré ja vôbec nemusím? Napr. na obed karfiol alebo brokolica - a som vybavená - toto do úst nedám, dám si niečo iné, alebo nič, nebudem spokojná s výsledkom, budem žiadať peniaze späť a povedia - Tvoja chyba - nedodržala si jedálniček....
lujza.j
07.09.11,17:34
matolog
13.09.11,18:12
Dukanova diéta (http://abc-dieta.sk/dukanova-dieta.html), tak ako aj iné diéty nie sú vhodné na "jednorázové použietie". Pri väčšine takýchto krátkodobých diét síce človek schudne a zhodí pár kíl - ale akonáhle sa vráti k pôvodným stravovacím návykom, dostaví sa jojo efekt. Tzn. že telo si začne opäť vytvárať tukové bunky...
BarracudaBlur
21.04.12,22:19
ahoj, nesuhlasim s matalogom, dukanova diéta (http://www.topdieta.sk/dukanova-dieta/) neslavi uspechy pre nic za nic... do detailov prespekulovany jedalnicek, zmena stravovacich navykov v horizonte mesiacov a rokov, kompletne psychicke a fyzicke prestavenie seba sameho...
hubatá
22.04.12,05:23
A rozhádzaný imunitný systém, problémy so žalúdkom, pečeňou, zlé krvné testy .......... zabudol si napísať BarracudaBlur?:rolleyes:

Doposiaľ najlepšie výsledky v schudnutí bez problémov dosahuje podľa mňa MUDr. Kateřina C ...... (strašne ťažké meno má) v českej relácii "Jste to co jíte". Aj jej diéta je založená len na pohybe a obmedzení mastných, tučných jedál, ale s množstvom ovocia a zeleniny. Teda dávno-pradávno známe a doporučované veci všetkými normálnymi lekármi ktorým záleží na zdraví ľudí a nie na tom, aby zarobili na výživových doplnkoch.