rozala111
08.09.11,10:29
Zdravím, viete mi niekto poradiť, alebo uviesť do obrazu, koľko sa asi pohybuje provízia za sprostredkovanie firmy na zatepľovanie 11 posch. paneláku aj s opravou balkónov? Len ma to zaujíma, tak zo zvedavosti. ďakujem.
buchač
08.09.11,08:35
Zdravím, viete mi niekto poradiť, alebo uviesť do obrazu, koľko sa asi pohybuje provízia za sprostredkovanie firmy na zatepľovanie 11 posch. paneláku aj s opravou balkónov? Len ma to zaujíma, tak zo zvedavosti. ďakujem.
....he ...nemyslíš vážne ....

Panelák si predsa sám vyberá z ponuky ...teda pokiaľ sú to vlastníci ...keby neboli , tak si to teda neviem predstaviť ...

Ale inak je to v pohode od tých 10 % .....:---:D:D:D....niekomu možno 3 - 5 % stačí ...
Záleží na tom , že " sprostredkovateľovi " ....hm ...:rolleyes:
rozala111
08.09.11,08:47
mňa to zaujíma kvôli tomu, že v poslednom čase naše bytové družstvo ženie každého zatepľovať a vždy pri každom paneláku figuruje tá istá firma a nejako ju vždy pri výbere vyhrá. ono ide sa na schôdzu s tým, že je 3-5 firiem vo výbere, ale o tej konkrétnej rozhodne rada paneláku + zástupca družstva. tak koľko asi má ten zástupca, čo tú firmu dotiahol do 5 vyberaných. a nakoniec ju presadí.
220870
08.09.11,12:51
Pri veľkých panelákoch padajú milionové úplatky.(v skk)