Scot2
08.09.11,18:23
Ahojte, dá sa niekde nastaviť aby baterku nabíjalo až od niekoľkých %? a nie hneď aku ju dám do NTB a zapojím do siete....
Vlado40
08.09.11,18:22
Zatiaľ som tú možnosť nevidel,tak podľa mňa nie.
mecky
08.09.11,18:23
viem ze na lenovach sa da nastavit na kolko % sa ma maximalne baterka nabit, mozno maju v power managmente aj takuto moznost, u inych vyrobcov neviem
Scot2
08.09.11,19:30
Mne išlo o to že keď mám v NTB baterku s 56% a dám si ho do siete nezačne ju nabíjať no každopádne ďakujem a hádam niekto o tom dačo vie....
TomyL1
08.09.11,20:28
Pokial mas notebook v elektrickej sieti snaz sa co najmenej pozivat baterku...na svojom notebooku som si tak baterku odpiekol...kazdym odpojenim a napojenim do siete sa ti baterka vlastne zacne znova nabijat... je sice pravda ze som s baterkou bezal asi rok a pol ale vacsinou som bol vacne na sieti a odpajal som ho zo siete iba v pripade ze som chodil z izby do izby...teraz mam vlastne minimalne pouzivanu, nefunkcnu bateriu...
mecky
08.09.11,20:31
jedina moznost kde sa taketo nieco bude dat nastavit bude v utilitach od vyrobcu ktorou sa riadi power managment alebo vykonove profili

ak je ntb stale na nabijacke je skor vhodne baterku neprebijat, teda ak sa da nastavit max % nabitia, celkovo ale pri dnesnych baterkach je skor pre jej zivotnost rozhodujuca jej kvalita ako zaobchadzanie
Scot2
09.09.11,05:25
no ja som ju mal skoro vždy von ale neraz potrebujem NTB preniesť tak teraz ho musím uprostred všetkého vypnúť preniesť a zase zapnúť alebo mi minule padla elektrika... takže tak... v tom managmente aj vykonove profili som pozeral ale zatial neúspech, no aj tak každopádne ďakujem za rady a ochotu... inak neexistuje žiadny taký program?