andreof
08.09.11,17:54
chcem sa spytat ci sa da aby som sa ja sam odobral z kontaktov niekomu inemu... teda ked sa ja prihlasim,aby ten dotycny nevedel ze som prihlaseny... ak ano tak ako???
Nella_2
08.09.11,15:55
Jedine že si dáš vzhľad neviditeľný, ale nedá sa to len pre vybraný kontakt.
Scot2
08.09.11,15:59
odobrať sa mu nemôžeš ale možeš sa dať ako "neviditeľný" a už ťa ONLINE nebude vidieť, prípadne si ho môžeš dať blokovať a tým pádom ťa stále bude vidieť ako OFF (aspon myslím, opravte ma ak sa mýlim) a ešte sa mi zdá že keď si ho odoberieš z kontaktov tak on ťa už bude vidieť ako OFF. Skype ma jednú blbú vec keď ty niekomu napíšeš tak jemu sa to zobrazí až vtedy keď BUDEŠ ty ONLINE aj ON NARAZ!!! čo je dosť blbé...
misoft
08.09.11,16:28
ci sa da aby som sa ja sam odobral z kontaktov niekomu inemu
Scot2 to popísal presne.
BTW: ak ťa niekto má v mobile ako kontakt, tiež sa nevymažeš - to musí ten, čo ťa tam vložil. To isté je u Skype. Nemôžeš sa predsa "hrabať" v cudzom zozname.
andreof
08.09.11,19:30
mam skusenost ze ked si mna niekto odobraz zo zoznamu kontaktov,mne sa on ukazal ale s otaznikom... ale vzdy ked sa prihlasil,ukazalo mi ze sa akurat prihlasil... cize ked si ja tu osobu odoberiem z kontaktov,on aj tak bude vediet ze kedy sa prihlasim,lebo on ma v zozname kontaktov ma :( ,... ale chcem sa spytat... ked si nastavim status na neviditelny tak mi vypise ze mi nebudu chodit spravy a upozornenia od nikoho... je to tak??? lebo potom to je akoby som ten skype ani nemal zapnuty :( dakujem za odpovede...
Scot2
09.09.11,04:28
správy ti chodiť budú no len ti nebudú písať ľudia kedže ťa budú vidieť OFF, jedine ak im napíšeš prvý a už budú vidieť že si "skrytý" čo sa toho zmazania týka ja to robím tak a mám to overené, dam si osobu blokovať a odobrať zo zoznamu a viem na 100% že tá osoba ma bude vidieť permanentne OFF či už som ON alebo nie....
Letko
09.09.11,04:38
Urob si nový nick a ostatných okrem toho, čo nechceš, si pridaj do svojho zoznamu.
andreof
09.09.11,13:33
dakujem za rady :D